Goniec.pl
Maja Hyży

instagram.com Maja Hyży

Maja Hyży podzieliła się w mediach informacją o stracie dziecka

8 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Maja Hyży przekazała smutne wieści. Piosenkarka straciła upragnioną ciążę. O niewyobrażalnej tragedii poinformowała w mediach społecznościowych, zamieszczając wzruszający wpis.

Maja Hyży jest znaną piosenkarką i byłą żoną Grzegorza Hyżego. Od jakiegoś czasu gwiazda pozostaje w szczęśliwym związku z tajemniczym Konradem, z którym ma córeczkę Tosię. Oprócz tego wychowuje dwoje synów z pierwszego małżeństwa. Hyży nigdy nie ukrywała, że duża rodzina jest jej marzeniem. Do jego spełnienia brakowało tak niewiele, ale wydarzyła się ogromna tragedia.

ambulans

Zagórze koło Przysuchy: Nie żyje 5-letni chłopiec, 6-latek poważnie ranny

CZYTAJ DALEJ

Maja Hyży straciła dziecko

Maja Hyży poinformowała właśnie, że poroniła. We wpisie na Instagramie gwiazda opowiedziała swoją historię, wracając do wspomnień i pisząc o pierwszych chwilach, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży.

- Pamiętam ten piękny dzień kiedy kłóciliśmy się, kto wejdzie do łazienki i sprawdzi wynik. Mówiłeś, że na pewno nam się udało, bo to miłość. Byłeś tak pewny! A ja tak bardzo tego chciałam, że nie mogło być inaczej. Wbiegliśmy razem do łazienki i krzyknąłeś "Dwie". To była najszczersza radość - napisała Hyży.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Następnie zwróciła się do nienarodzonego dziecka. Piosenkarka zapewniła o miłości, jaką je obdarzyła i żalu, jaki czuje, gdyż nigdy nie zobaczy małych rączek i nóżek maluszka. Jak wyjawiła, strata związana była z ogromnym stresem, jaki ostatnio przeżywała.

- Ilość nerwów doprowadziły do tego, że nie dałam rady. Ja silna babka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, nie dała rady. Ale dziś to już bez znaczenia. Jestem gotowa na wszystko - zapewniła.

W komentarzach Maję wsparli fani oraz przyjaciele z show-biznesu. Po kilku godzinach gwiazda wyłączyła jednak możliwość komentowania zamieszczonego wpisu.

Nie tylko Maja Hyży straciła dziecko

Niedawno o poronieniu poinformowała inna znana gwiazda, prezenterka pogody TVN Anna Dec. Pogodynka zaapelowała w długim wpisie o powstrzymywanie się od wszelkich spekulacji i domysłów, zanim sama zainteresowana nie potwierdzi ciąży.

Dec wyznała, że czuła się zmuszona poinformować o swoim błogosławionym stanie z powodu pytań i wścibskich komentarzy osób w jej otoczeniu. Przez to nie zdążyła nawet nacieszyć się ciążą ani przetrwać pierwszego, najbardziej trudnego okresu.

Pamiętasz największe afery telewizyjne? Sytuacja z piątego pytania wciąż mrozi krew w żyłach

Pytanie 1 z 6

Co sprawiło, że Kamil Durczok miał pretensje do Rurka?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Plotek

Ada Rymaszewska

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Krawczyk junior zaśpiewa w amfiteatrze

Gwiazdy

Krzysztof Krawczyk junior wystąpił w nowym odcinku "Uwagi". Opowiedział o konflikcie z Ewą Krawczyk

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Piotr Kurowski, zawodnik MMA

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny żartuje z wypowiedzi Jana Dudy. "Ponoć można się czymś ode mnie zarazić"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz wniosła apelację od wyroku rozwodowego. Chce walczyć o alimenty od męża

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Zmarła uczestniczka "Kuchennych rewolucji". Marzenna Koniuszy prowadziła bar w Gorzowie Wielkopolskim

Czytaj więcej >
Andrzej Grabowski

Gwiazdy

Andrzej Grabowski przyznał, że musiał przejść kolejną operację

Czytaj więcej >