Goniec.pl
AGT

youtube.com America's Got Talent

Sara James w amerykańskim „Mam talent”. Wokalistka zachwyciła jurorów

31 Maja 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

Młoda polska wokalistka Sara James, znana z udziału w czwartej edycji „The Voice Kids”, dostała się do amerykańskiego „America’s Got Talent” - odpowiednika naszego „Mam talent!”. W programie osoby o różnych talentach walczą o uznanie widzów, jurorów i ogromną nagrodę pieniężną.

Talenty uczestników oceniają takie legendy jak Simon Cowell, Heidi Klum, czy Mel B. To od nich zależy dalsza przyszłość w programie. Podobnie, jak w polskim odpowiedniku, jurorzy decydują o losach uczestników poprzez wciskanie „grzybków”. Czy Sara James przeszła dalej?

Iberion3

Polski gwiazdor talent show zasztyletowany w Wielkiej Brytanii. Wracał ze studniówki

CZYTAJ DALEJ

Sara James wystąpiła przed amerykańskim jury. Jak jej poszło?

Sara James dopiero zaczyna swoją karierę, ale już może pochwalić się wieloma sukcesami. Młoda i dobrze się zapowiadająca wokalistka wygrała w czwartej edycji „The Voice Kids”. Zasiadająca przy jurorskim stole Cleo określiła ją mianem „polskiej Whitney Houston”.

We wrześniu 2021 roku wygrała finał programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021”, dzięki czemu młoda artystka reprezentowała nasz kraj w konkursie Eurowizja Junior 2021, podczas którego wykonała piosenkę pt. Somebody. Ostatecznie Polka zajęła bardzo wysokie - drugie miejsce, przegrywając tylko z reprezentantką Armenii, Maleną. Do pierwszego miejsca zabrakło jej zaledwie sześciu punktów.

Wynik wywołał oburzenie części widzów, którzy zwracali uwagę, że zawiodło krajowe jury. Polscy jurorzy dali bowiem największej rywalce Sary maksymalną ilość punktów, podczas gdy zwycięska Armenia taktycznie przyznała nam zaledwie jeden. W dodatku wkrótce wyszło na jaw, że matka zwyciężczyni namawiała do niegłosowania na Polskę.

- Kochani, dziękuje pięknie za wszystkie głosy, które na mnie oddaliście! Ostatecznie zajęłam 2. miejsce i jest to dla mnie ogromny sukces! Dziękuje całemu mojemu teamowi obecnemu ze mną na miejscu i nie tylko, Wasze wsparcie dodawało mi skrzydeł! Teraz pora na chwilę odpoczynku i lecimy dalej! Lov u! Malena, gratulacje, byłaś niesamowita - napisała młoda gwiazda po zakończeniu konkursu.

Sara James marzy o międzynarodowej karierze? Wystąpiła w amerykańskim „Mam talent!”

Niedawno Sara zdecydowała się na bardzo odważny krok. Postanowiła wystąpić w popularnym telewizyjnym show i poddać ocenie swój talent. Młoda wokalistka wystąpiła w amerykańskiej wersji programu „Mam talent!”, o czym poinformowała w mediach społecznościowych.

- W końcu mogę Wam ogłosić coś, co długo było tajemnicą! Poleciałam jakiś czas temu do Los Angeles i … wzięłam udział w przesłuchaniach do „America's Got Talent”! Już jutro startuje najnowszy sezon, więc jeśli chcecie wiedzieć, jak mi poszło – koniecznie obserwujcie social-media moje i „America's Got Talent” – a jeśli dacie radę to oglądajcie! Dziękuje za Wasze ciągłe wsparcie! Love you! Są tutaj jacyś fani programu „America's Got Talent”? Zgłaszajcie się w komentarzach - napisała na Instagramie piosenkarka.

PKO BP informuje o blokadzie przelewów przychodzących i wychodzących, lista jest długa

PKO BP: część usług ograniczona przez sankcje. Przelewy nie dotrą wszędzie

CZYTAJ DALEJ

W sekcji komentarzy pojawiła się masa wpisów z gratulacjami, w tym autorstwa największych polskich gwiazd. Powodzenia Sarze James życzyli m.in. Aleksander Baron, Roxie Węgier, Patricia Kazadi i Kayah. Niestety, nie wiemy jeszcze zbyt wiele na temat popisów rodaczki, ale fragment jej występu pojawił w zapowiedzi formatu - to oznacza, że pojawienie się Polki na scenie prawdopodobnie nie przejdzie bez echa.

Myślicie, że Sara zachwyci amerykańskie jury i tamtejszą publiczność?

Krystyna

Krystyna Feldman na zdjęciach z młodości. "Babcia Kiepska" była prawdziwą pięknością

CZYTAJ DALEJ

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: jastrzabpost.pl/Goniec.pl

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Franciszek Pieczka, fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Franciszek Pieczka zmarł, zanim się urodził? Zadziwiająca wpadka w TVP

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News / min. Instagram @aleksandraleksandrowna

Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska pokazała prywatne fotosy z wesela. Jej rodzice wywijali na parkiecie

Czytaj więcej >
Viki Gabor, fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Viki Gabor po raz kolejny zaskakuje czadową fryzurą. Czegoś takiego jeszcze nie było

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

„Apolityczny” Maciej Stuhr kąsa Antoniego Macierewicza. W ostrych słowach sugeruje, że polityk powinien zostać beatyfikowany

Czytaj więcej >
TIMOTHY A. CLARY/AFP/East News

Gwiazdy

Meghan Markle groziła Harry'emu rozstaniem? Zaskakujące doniesienia przedstawiają nową perspektywę

Czytaj więcej >
AFP PHOTO / VICTORIA JONES / BUCKINGHAM PALACE

Gwiazdy

Karol III już pracuje, pokazano pierwsze zdjęcie. Jeden szczegół zmartwił Brytyjczyków, niepokoją się o zdrowie nowego króla

Czytaj więcej >