Goniec.pl
Polsat SuperHit Festiwal 2022

Polsat "Polsat SuperHit Festiwal 2022" 21.05.2022 r.

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Występ Darii zakończył się pocałunkiem z tancerzem

22 Maja 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwalu 2022 na scenie w sopockiej Operze Leśnej zaprezentowali się artyści, których przeboje królowały w tym roku w rozgłośniach radiowych. Podczas występu wokalistki Darii doszło do niespodziewanej sceny, bowiem jeden z tancerzy postanowił namiętnie pocałować piosenkarkę na scenie. Artystka sprawiała wrażenie zaskoczonej jego zachowaniem.

Polsat SuperHit Festiwal 2022 rozpoczął się w piątek, 20 maja 2022 roku i potrwa do niedzieli. Na publiczność czekają jednak już tylko występy kabaretów, bowiem główne koncerty muzyczne odbyły się w czasie pierwszych dwóch dni festiwalu.

doda polsat superhit festiwal 2022

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Doda wyszła na scenę w czterech odsłonach. Oryginalna wokalistka założyła coś zaskakującego

CZYTAJ DALEJ

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Za nami drugi dzień festiwalu

Wczoraj wieczorem na scenie w Sopocie królowała Doda, która podczas Polsat SuperHit Festiwalu 2022 świętowała swoje 20-lecie kariery artystycznej. Chwilę wcześniej publiczność mogła usłyszeć także minirecital Ralpha Kamińskiego, który wykonał m.in. utwory z repertuaru nieżyjącej już Kory Jackowskiej i jej zespołu Maanam.

Sobotnie widowisko rozpoczęło się z kolei występami autorów największych radiowych przebojów minionego roku. Na scenie pojawili się m.in. Kayah i Viki Gabor, Beata i Bajm, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Bryska i Daria, która wykonała swój hit pt. "Love Blind".

doda a

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Doda nagle zeskoczyła ze sceny. Miała wyjątkowy powód

CZYTAJ DALEJ

Piosenkarka weszła na scenę w czarno-białej stylizacji, a w czasie występu towarzyszyła jej grupa pięciu tancerzy, przebranych za kowbojów. Przystojni mężczyźni tańczyli w rozpiętych koszulach i kowbojskich kapeluszach, dodając występowi artystki pikanterii.

Polsat SuperHit Festiwalu 2022. Tancerz namiętnie pocałował piosenkarkę na scenie

Występ wokalistki Darii zakończył się jednak zupełnie niespodziewaną sceną. Pod koniec piosenki jeden z towarzyszących artystce tancerzy namiętnie pocałował ją na scenie. Gwiazda wyglądała na równie zaskoczoną jego gestem, co obserwująca wszystko publiczność.

Kabaret Ani Mru Mru

Polsat SuperHit Festiwal - dzień 3. Kto wystąpi w niedzielę na scenie w Operze Leśnej 22 maja?

CZYTAJ DALEJ

Nie wiadomo, czy wokalistka wiedziała o planach tajemniczego tancerza. Wszystko wskazuje jednak na to, że była to spontaniczna decyzja mężczyzny, który swoim zachowaniem zupełnie zaskoczył artystkę. Wokalistka zaczęła nerwowo chichotać i zeszła ze sceny wyraźnie zmieszana.

- Dziękuję wam z całego serca. Do zobaczenia - powiedziała na sam koniec wyraźnie zaskoczona artystka.

/fot. TVP 1 "Sprawa dla reportera"

Wielkie afery na antenie TVP, widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom. "To jest cyrk"

"Sprawa dla reportera" zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej w 1983 roku i od tego czasu regularnie prezentuje widzom ludzkie dramaty i problemu. Program realizowany jest zarówno w formie reporterskiej, jak i studyjnej, gdzie nagrywane są dyskusje z ekspertami. Po latach antenowej obecności producenci programu zaczęli jednak szukać pomysłów na to, jak urozmaicić ten format i poszerzyć grono swoich odbiorców również o młodszych widzów. Z tego powodu w studiu "Sprawy dla reportera" zaczęły gościć również osoby znane z show-biznesu, jak aktorzy czy piosenkarze, którzy często prezentują na wizji również swoje talenty. Występy muzyków, zwykle z nurtu disco polo, w programie interwencyjnym budzą jednak spory niesmak. W sieci nie brakuje krytycznych komentarzy, a internauci nie mają litości dla "pomysłowych" producentów "Sprawy dla reportera", określając ich program mianem "cyrku" czy "kabaretu". To jednak tylko niektóre z "atrakcji", przewidzianych przez producentów "Sprawy dla reportera". To niewiarygodne, co wyprawia się w studiu programu Elżbiety Jaworowicz. /fot. TVP 1 "Sprawa dla reportera"

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Polsat SuperHit Festiwal 2022. Krzysztof Ibisz nie wiedział, jak się zachować, Maciej Maleńczuk zaśpiewał wulgarną piosenkę o Putinie

  • Michał Tracz - kim jest dziennikarz „Faktów”, który poślubił swojego partnera?

  • Magdalena Ogórek żyje w strachu. Dziennikarka otrzymuje pogróżki, doszło nawet do ataku

Źródło: Goniec.pl

Monika MajkoAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

Marta Warchoł

Gwiazdy

Marta Warchoł z TVN jest zaręczona. Gratulacje złożyła nawet Monika Olejnik

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek rzuciła wszystko i pojechała z dziećmi na wakacje. Bawi się wyśmienicie

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Cugowski zaniepokojony sytuacją rodzinną. Jego synowie są w poważnym konflikcie

Czytaj więcej >
Julia Kuczała

Gwiazdy

Julia Kuczała nie żyje. 19-latkę pożegnała Katarzyna Zielińska

Czytaj więcej >
Justyna Wasilewska

Gwiazdy

Justyna Wasilewska, znana z serialu TVN, zrobiła coming out. Przyznała, że ma dziewczynę

Czytaj więcej >
"Sanatorium Miłości". Anna Król i Zbigniew Zamróz zdradzili swoje plany

Gwiazdy

"Sanatorium Miłości". Anna Król i Zbigniew Zamróz ukrywają przed fanami ślub

Czytaj więcej >