Goniec.pl
Iga Świątek

Podczas meczu Igi Świątek wyemitowano reklamy. Kibice wzburzeni

21 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Irmina Jach

Iga Świątek była bezlitosna dla Cristiny Bucsy w Australian Open 2023. Polska tenisistka nie dała rywalce żadnych szans i rozbiła ją 6:0 i 6:1. Widzowie, którzy wstali o 6:30, by zobaczyć zmagania sportowczyni, mogli się zdenerwować. Eurosport w trakcie pierwszego gema wyemitował reklamy.

- Przepraszamy za problemy techniczne w trakcie tego gema. Nie wydarzyło się nic wielkiego z punktu widzenia Igi Świątek w czasie tej przerwy. Polka domknęła tego gema — tłumaczył komentujący spotkanie Marek Furjan.

Iga Świątek, Hubert Hurkacz

Australian Open. Iga Świątek i Hubert Hurkacz awansowali do 1/8 finału turnieju wielkoszlemowego

CZYTAJ DALEJ

Wpadka podczas meczu Igi Świątek

Wtórował mu Lech Sidor: "Reklama sama doszła do wniosku, że nic się nie dzieje i sama się odpaliła. Tak bywa". Wpadka rozeszła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Internauci nie kryli rozbawienia.

Nie zabrakło jednak słów wzburzenia. - Furjan mówiący po wpadce z reklamami w trakcie gema, że przeprasza, ale tam nic się ciekawego nie wydarzyło, to kpina. Bo w tym meczu w normalnych warunkach Igi Świątek przez cały mecz się nic nie wydarzy. A widzowie nie po to zarywają poranek, by oglądać reklamy — pisał internauta.

Mimo wszystko mecz Igi Świątek z pewnością był wart wczesnej pobudki. Spotkanie trwało niespełna godzinę, a polska tenisistka całkowicie zdominowała przeciwniczkę. Wynik 6:0 i 6:1 zapewnił jej awans do następnej części Australian Open. W IV rundzie turnieju, w niedzielę 22 stycznia, Iga Świątek zmierzy się z Jeleną Rybakiną.

iga świątek

Iga Świątek ma napięte relacje z własną matką? "Kontakt jest mocno ograniczony"

CZYTAJ DALEJ

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Irmina JachAutor

Redaktor naczelna portalu Goniec.pl. Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: irmina.jach@goniec.pl

Podobne artykuły

Sport

Nie żyje siatkarz, za którego kciuki trzymała cała sportowa Polska. Miał zaledwie 26 lat

Czytaj więcej >

Poland’s Dawid Kubacki jumps during a qualifying session prior to the FIS Ski Jumping World Cup competition in Sapporo, Hokkaido prefecture on January 21, 2023. (Photo by Kazuhiro NOGI / AFP)

Sport

Thomas Thurnbichler zabrał głos ws. formy Dawida Kubackiego. Przyznał to wprost

Czytaj więcej >
Robert Lewandowski, Barceloba-Betis

Sport

Hiszpańskie media nie miały wątpliwości, oceniły Roberta Lewandowskiego. "Zrobił to, co do niego należało"

Czytaj więcej >
Robert Lewandowski, Barcelona-Betis

Sport

FC Barcelona umacnia się w fotelu lidera. Robert Lewandowski kolejny raz zabłysnął

Czytaj więcej >
Czesław Michniewicz , mundial Katar

Sport

Zaskakujące wieści w sprawie Czesława Michniewicza. Obierze niespodziewany kierunek?

Czytaj więcej >

Sport

Nie żyje Jan Kudra, legendarny polski kolarz. Miał 85 lat

Czytaj więcej >