Goniec.pl
piotr-zyla-szalone-nagranie

instagram.com/piotr_zyla_official

Piotr Żyła skakał w sukience i z krótkimi nartami. Nagranie sprzed lat

18 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Piotr Żyła znów znalazł się w centrum uwagi. W mediach pojawiło się archiwalne nagranie, na którym widać 14-letniego skoczka narciarskiego. Znany ze swojego oryginalnego poczucia humoru sportowiec dumnie wchodzi na skocznię, by oddać skok w sukience i na skróconych nartach. Takiego widoku nikt się nie spodziewał.

Nawet najwięksi fani Piotra Żyły nie spodziewaliby się, że skoczek narciarski mógł wpaść kiedyś na podobny pomysł. Materiał wideo z archiwum potwierdza jednak, że sportowca od najmłodszych lat wyróżniało oryginalne poczucie humoru. Być może nie trafia do każdego, ale jedno jest pewne – nikt nie może przejść obok niego obojętnie.

nagranie nozownik

Warszawa: Ranił nożem dwóch mężczyzn w CH Arkadia. Są nagrania z całego zajścia

CZYTAJ DALEJ

Do mediów społecznościowych trafiło nagranie z 2001 roku, na którym widać młodziutkiego Piotra Żyłę. 14-letni wówczas skoczek narciarski wspina się na tymczasową skocznię, która znajdowała się w Wiśle-Jonidle. Mistrz świata postanowił ubrać się na tę okazję w sukienkę i oddać skok w skróconych nartach.

Piotr Żyła – dobra zabawa ponad wszystko

Nagranie z Piotrem Żyłą w roli głównej, które zostało niedawno przypomniane, jest dowodem na to, że skoczek narciarski zawsze chciał się przede wszystkim dobrze bawić. Oryginalne poczucie humoru i dystans stawia być może nawet ponad sportem. To dlatego o jego wywiadach mówi się jeszcze długo po zakończeniu turnieju.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Mając 14 lat, Wiślanin postanowił oddać taki skok na skoczni w rodzinnej miejscowości, by wszyscy mogli go długo wspominać. Tym razem jednak nie chodziło o jego odległość. Jeśli ostatnio wrócono do tego wyczynu, oznacza to, że młody wówczas sportowiec osiągnął zamierzony cel.

21 lipca 2001 roku nastoletni skoczek wziął udział w imprezie plenerowej i skradł całe show, skacząc w sukience i na skróconych nartach. W tym wydarzeniu udział wziął również Adam Małysz. Legenda oddała skok w przebraniu górala. Bez wątpienia jednak to Piotr Żyła wywołał największe emocje.

Humor dopisuje mu do dzisiaj, chociaż zdarzały się sytuacje, które pokazywały, że utalentowany skoczek także jest tylko człowiekiem. Po bardzo nieudanych skokach zdarzało mu się przechodzić obok dziennikarzy obojętnie, nie udzielając wywiadu.

Piotr Żyła poza podium podczas Letniego Grand Prix w Wiśle

W ten weekend w Wiśle odbywały się konkursy w ramach Letniego Grand Prix, w których udział wziął między innymi Piotr Żyła. Niestety zarówno w sobotę, jak i w niedzielę skoczek zaprezentował się bardzo przeciętnie. Jego wyniki głównie zawodziły kibiców. Powodów do zadowolenia z siebie podczas pierwszej sesji nie miał też Dawid Kubacki. Ostatecznie jednak znalazł się na podium.

Po wszystkich skokach Piotra Żyły eksperci zgodzili się, że Wiślanin myślami nadal jest na wakacjach i jego forma pozostawia wiele do życzenia. Kolejnym rozczarowaniem dla wielu kibiców okazał się brak obecności Kamila Stocha. Była to dotkliwa wiadomość, ponieważ w piątek zwyciężył w kwalifikacjach, stając się głównym kandydatem do wygrania konkursów.

Sztab szkoleniowy postanowił wycofać go z turnieju z powodu urazu. Lekarze zaobserwowali, że staw skokowy skoczka jest wyraźnie opuchnięty. Warto przypomnieć, że w tym roku sportowiec przechodził zabieg prawej nogi.

Co wiesz o Marcie Kaczyńskiej? Kilka trudnych pytań, sprawdź, czy zostaniesz zagięty

Pytanie 1 z 7

Ilu mężów miała Marta Kaczyńska?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Sportowe Fakty

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >