Goniec.pl
Piotr Żyła i jego były dom [dom, kobiety w prywatnym basenie, Justyna Żyła]

Piotr Molecki/East News

Piotr Żyła zostawił żonie piękny dom. Justyna Żyła pławi się w luksusach

8 Marca 2021

Autor tekstu:

Oktawian Góral

Udostępnij:

Była żona Piotra Żyły opływa w luksusy. Jej dom jest warty fortunę. Po rozwodzie to właśnie Justyna Żyła otrzymała uroczą posiadłość w Wiśle. Sprawdzamy, jak urządziła wnętrza telewizyjna prezenterka. Zdjęcia z jej domu robią ogromne wrażenie.

Piotr Żyła i Justyna Żyła byli małżeństwem przez dwanaście lat. Ich medialne rozstanie zyskało ogromny rozgłos. Wszystko przez atmosferę potężnego skandalu, jaki towarzyszył temu wydarzeniu. O rozwodzie skoczka i prezenterki pisały niemal wszystkie gazety nad Wisłą. Justyna Żyła szybko zyskała miano celebrytki.

Piotr Żyła pozostawił dom Justynie

Wygasłe uczucia oraz skandal, jaki towarzyszył rozwodowi to niejedyne kwestie, które poruszyły polską opinią publiczną. Niezwykle istotny okazał się wątek dotyczący podziału wspólnego dotąd majątku. Małżonkowie nie mogli dojść do porozumienia w kwestii ustalenia prawa do posiadania przepięknego domu, w którym zamieszkiwali kiedyś wspólnie.

Rozwód Piotra Żyły z Justyną nadal wywołuje sporo kontrowersji, a medialne nagłówki cały czas informują o tym, co dzieje się w życiu jednego lub drugiego byłego małżonka. Skandal, który towarzyszył rozstaniu, pozwolił Justynie Żyle na zyskanie popularności. Kobieta postanowiła zdradzić szczegóły upadłego związku.

Piotr Żyła był wielokrotnie i publicznie oskarżany o liczne zdrady, niepoświęcanie żonie i dzieciom należytej uwagi. Skoczek w swoich mediach społecznościowych próbował się bronić, publikował oświadczenia i komentował całą sprawę, jednak to zazwyczaj dolewało oliwy do ognia, ponieważ Justyna ripostowała jego komentarze.

Jak wygląda dawny dom Piotra Żyły?

Podczas rozpraw rozwodowych wyszło na jaw, że wspaniała posiadłość w Wiśle, gdzie dotąd Piotr i Justyna Żyłowie mieszkali, warta jest aż milion złotych. Dom naprawdę robi wrażenie, a jego wyposażenie, sposób urządzenia wnętrz oraz funkcjonalność zachwycą niejedną osobę. Nic zatem dziwnego, że posiadłość stała się kolejną kością niezgody między byłymi małżonkami.

Na szczęście, zarówno Piotr, jak i Justyna postanowili postąpić tak, jak na dorosłych ludzi przystało. Para usiadła do pertraktacji. Wypracowane porozumienie. Ustalono, że ogromna rezydencja znajdzie się w rękach Justyny Żyły. Kobieta samotnie wychowuje dzieci skoczka.

Dziennikarze Super Expressu postanowili zajrzeć do dawnego domu Piotra Żyły. To, co tam zobaczyli, wprawia w osłupienie. Dom jest naprawdę ogromny i przepiękny. Telewizyjna prezenterka ma naprawdę luksusowe miejsce do relaksu i odpoczynku. Piękne wnętrza, bardzo dobrze zaprojektowany układ pomieszczeń oraz cudowna okolica.

Żyłowie zdecydowali się na klasyczną, białą elewację i pokrycie dachowe w ciemnym kolorze. Podwórko jest pokryte nowoczesną kostką, którą przełamują tylko pojedyncze krzewy iglaste. Celebrytka może czuć się bezpiecznie dzięki automatycznej bramie, która odgradza ją od wścibskich fotoreporterów.

Na podłogach dominuje ciepłe drewno, przypominające kolorystycznie okleinę na meblach. Jako że celebrytka jest uzdolnioną kucharką, nie mogło zabraknąć także wygodnej przestrzeni do przygotowywania posiłków. Latem mieszkańcy relaksują się na wygodnym tarasie, na którym stoją wiklinowe meble. Podoba wam się dom Justyny Żyły?

Zobacz zdjęcia:

Super Express publikuje zdjęcia domu Justyny Żyły. (fot.: Super Express)

[EMBED-99]

[EMBED-100]

[EMBED-101]

[EMBED-102]

[EMBED-103]

[EMBED-104]

Artykuły polecane przez redakcję portalu Goniec.pl:

Źródło: Super Express; Instagram.com/Justyna Żyła Official

Podobne artykuły

Grób Andrzeja Strzeleckiego

Gwiazdy

Zakończono remont grobu Andrzeja Strzeleckiego. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Internauci skrytykowali zdjęcie Katarzyny Cichopek. Twierdzą, że promuje "patodeweloperkę"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agnieszka Gozdyra boi się o swoje bezpieczeństwo. Otrzymała groźbę, sprawa zgłoszona policji

Czytaj więcej >
Jolanta Kwaśniewska

Gwiazdy

Jolanta Kwaśniewska jest zachwycona teściami swojej córki. „Dla nich wartości rodzinne są najważniejsze”

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Dziennikarze Wirtualnej Polski są rozczarowani restauracją po rewolucjach Magdy Gessler

Czytaj więcej >
Klan

Gwiazdy

Twórcy „Klanu” po 24 latach zmieniają czołówkę serialu. Widzowie nie usłyszą już Ryszarda Rynkowskiego

Czytaj więcej >