Paweł Wawrzecki nie może spotykać się z żoną Żródło: TRICOLORS/East News

Paweł Wawrzecki tęskni za żoną

25 Kwiecień 2021 Irmina JachIrmina Jach

Paweł Wawrzecki od wielu lat pozostaje w związku małżeńskim z właścicielką firmy farmaceutycznej Izabelą Roman. Z racji wykonywanego przez kobietę zawodu para dzieli swoje życie pomiędzy Polskę i Stany Zjednoczone. Po krótkiej przeprowadzce za ocean aktor powrócił do kraju, by opiekować się chorą córką. Niestety, ostatnio nie widuje ukochanej żony.

Paweł Wawrzecki jest samotnym ojcem. Wychowuje córkę ze związku ze zmarłą w 2002 roku Barbarą Winiarską. Anna choruje na porażenie mózgowe, dlatego wymaga stałej opieki. Aktor jest zmuszony do dzielenia uwagi pomiędzy latoroślą a nową ukochaną.

Paweł Wawrzecki nie może spotykać się z żoną

Paweł Wawrzecki i Izabela Roman poznali się w Chicago, gdzie gwiazdor przyjechał na tournée wraz z Teatrem Kwadrat. W licznych wywiadach przyznawał, że był przekonany, że po śmierci żony nie zazna już szczęścia w życiu osobistym. Nie myślał o ślubie ani o częstych wizytach w Stanach Zjednoczonych.

Chociaż pomiędzy aktorem a bizneswoman od razu zaiskrzyło, mierzenie się z prywatnymi problemami Pawła Wawrzeckiego nie było prostym zadaniem. Izabela Roman nie chciała także rezygnować z prowadzenia biznesu, który przyniósł jej fortunę rzędu ponad 100 milionów dolarów.

Kobieta może w USA cieszyć się luksusami, na które pracowała przez lata. Mieszka w luksusowej willi, a w codziennych obowiązkach wyręczają ją pracownicy. Pani doktor dysponuje prywatnymi samolotami i kolekcjonuje dzieła sztuki, których łączna wartość wynosi kilka milionów dolarów.

Nie żyje Adam SmorawińskiNie żyje Adam SmorawińskiCzytaj dalej

Kobieta sukcesu poświęca się nie tylko pracy, ale i działalności charytatywnej. To właśnie jej empatia urzekła Pawła Wawrzeckiego, który miał za sobą trudne chwile. Milionerka bardzo troszczyła się o niepełnosprawną córkę aktora. W 2009 roku zakochani w końcu się pobrali.

Przed dwoma laty wszystko wskazywało na to, że ciągłe podróże małżonków pomiędzy dwoma kontynentami dobiegły końca. Paweł Wawrzecki coraz częściej przyznawał, że jego córka jest samodzielna mimo choroby i zaczyna prowadzić niezależne życie. Aktor zaczął marzyć o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych.

Niestety, na drodze artysty i Izabeli Roman stanęła pandemia koronawirusa. Żaden ze specjalistycznych ośrodków nie jest w stanie zapewnić Annie stosownej opieki, dlatego Paweł Wawrzecki musiał podjąć decyzję o pozostaniu w kraju i opiece nad młodą kobietą.

Aktor wyznał, że na ten moment jedyną formą kontaktu z żoną są rozmowy przez komunikator internetowy. Uczestniczy w nich także córka gwiazdora, która darzy macochę ogromną sympatią. Paweł Wawrzecki nie traci nadziei, że już wkrótce będzie mógł zamieszkać z partnerką.

Dziennikarze spekulują, że Izabela Roman mogła zdecydować się na powrót do Polski. Niedawno sprzedała posiadłość wartą aż 2 miliony dolarów.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pomponik

Następny artykuł