Goniec.pl
fot. Instagram @paweldelag

fot. Instagram @paweldelag

Paweł Deląg odpowiada na słowa Jakimowicza, jakoby był gejem. „Teraz jest moment, kiedy to powiem. A jest to dla mnie ważne”

22 Września 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Paweł Deląg jakiś czas temu dostąpił zaszczytu (a raczej padł ofiarą) ataku Jarosława Jakimowicza. Ekspert Telewizji Polskiej „zarzucił” aktorowi, że ten jest gejem i ten fakt przez lata ukrywa. Adresat tych słów na początku nie chciał wchodzić w miałkie intelektualnie i wulgarne dyskusje z upadłym gwiazdorem TVP Info oskarżanym o gwałt, jednak był zmuszony w końcu zdecydowanie zabrać głos. Postanowił oficjalnie ujawnić prawdę o tym, jakiej jest orientacji seksualnej.

Jarosław Jakimowicz w ostrych słowach sugeruje, jakoby Paweł Deląg był gejem

Jarosław Jakimowicz osiągnął swój cel i wzbudził sensację, dzięki której jego nazwisko wymieniane jest przez wszystkie przypadki. Nie stanowi dla niego problemu, że pisze się o nim jedynie w negatywnym świetle. Stał się prowodyrem głośnej afery, która rozniosła się po całym środowisku polskiego show-biznesu. Zasugerował on bowiem (publicznie), że Paweł Deląg jest homoseksualistą (szczegóły), a jego związki z kobietami są jedynie przykrywą chroniącą go przed dezaprobatą bliżej nieokreślonych osób.

- Jesteś oszustem. Oszukujesz bliskich, dalszych widzów i fanów. Przez 30 lat milczę, bo jestem lojalny, ale skoro w taki sposób tu się o mnie wyrażasz i tak oceniasz moją pracę i tzw. karierę, to ja ocenię twoją. Od momentu zdjęć do filmu "Przemytnicy" my wszyscy wiemy, że jesteś gejem – rzekł złowrogo nastawiony, były amant znany z „Młodych wilków”, nie wiadomo, w jakim celu używając liczby mnogiej, pisząc "my".

„Lojalny” kolega z planu filmowego widniejący obecnie na liście płac Telewizji Polskiej (opłacanej z publicznych funduszy) usunął swój post, zaś Paweł Deląg jedynie krótko odniósł się do tych oskarżeń. Szczegółowo o jego pierwszej reakcji na słowa Jakimowicza pisaliśmy w artykule poniżej.

Paweł Deląg z klasą zareagował na słowa Jakimowicza. Internauci są zachwyceni jego reakcją

Paweł Deląg z klasą zareagował na słowa Jakimowicza. Internauci są zachwyceni jego reakcją

CZYTAJ DALEJ

Paweł Deląg w „Wysokich Obcasach”

Filmowy Marek Winicjusz z hitu „Quo Vadis”, jako ofiara bezpardonowego ataku, otrzymał spore wsparcie kolegów i koleżanek z branży. Pomówienia o prowadzenie podwójnego życia wywołały w nim jednak tyle złości, że postanowił odnieść się do nich w wywiadzie na łamach „Wysokich Obcasów”. Na początku rozmowy skupił się na wartościach, jakimi kierował się w swoim dotychczasowym życiu (i robi to nadal).

- Chcę być człowiekiem. Wrażliwym człowiekiem. I przedkładam to nad bycie napakowanym białym facetem, który broni jakichś swoich niby-świętych zasad. Tak postępuję i w życiu, i w pracy – mówił w wywiadzie, dowodząc swojej artystycznej wrażliwości.

Serialowy Wiktor z „Przyjaciółek” zakomunikował, że zawsze wybiera dla siebie to, co czyni go lepszym człowiekiem. Wartości, o których wspomniał, chce pokazywać również w realizowanych przez siebie filmach. Nie tylko jako aktor, ale również reżyser i producent. „Najważniejsza jest w nas ta iskierka, ta wolność”- tłumaczył.

Czy Paweł Deląg jest gejem?

Chociaż rozmowa z Anną J. Dudek bezpośrednio nie dotyczyła środowiska LGBT+, to żądni sensacji czytelnicy tylko czekali, aż 52-latek zadeklaruje swoją przynależność do konkretnej orientacji. Paweł Deląg w końcu, w sposób jednoznaczny, stanowczy i niepodważalny odpowiedział na krążące w branży plotki, które błyskawicznie rozpierzchły się w Internecie po popisie Jarosława Jakimowicza.

- Teraz jest ten moment, kiedy to powiem – jest to dla mnie ważne jako dla heteroseksualnego mężczyzny. Choć czuję się niezręcznie, mówiąc to, ale chcę to powiedzieć, bo taki jestem – rzekł.

Mężczyzna tym samym dowiódł, ze insynuacje wysuwane przez blondwłosego kolegę Magdaleny Ogórek są wierutnym kłamstwem i nadają się jedynie do kosza. Czy Jarosław Jakimowicz ma satysfakcję, że udało mu się zmusić byłego kolegę do intymnych wyznań na temat swoich płciowych upodobań? Odpowiedź może być tylko jedna – tak. Pracownik TVP Info następnym razem zaczepi kolejną popularną osobę i da upust swojej frustracji, a dzięki absurdalnym zarzutom znów trafi na pierwsze strony tabloidów. Ot, takiż ma sposób na rozgłos. Zobaczymy, dokąd go zaprowadzi.

fot. Instagram/Marcin Miller

Marcin Miller z "Boys" porzucił Warszawę. Jego posiadłość za miastem robi ogromne wrażenie

Marcin Miller jest liderem zespołu „Boys”. Największym hitem formacji jest piosenka pt. „Jesteś szalona”. Charyzmatyczny czarnooki „boy” jest żywym dowodem na to, że produkując mizerne przeboje disco polo, można dorobić się całkiem pokaźnego majątku. Zobaczcie jak mieszka muzyk, któremu jeden wielki szlagier znany przez wszystkich Polaków zapewnił imponujący dostatek. Mieszka w drogiej posiadłości i nie szczędzi sobie luksusowych przyjemności – tak trzeba żyć! I tak żyje Marcin Miller.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Uczestnicy "Love Island" nagrali specjalną wiadomość dla Natalii okazując jej wsparcie.
(fot. screen z instagram.com/loveislandwyspamilosci/Polsat)

Gwiazdy

"Love Island". Uczestnicy wspierają Natalię. Nagrali dla niej specjalną wiadomość

Czytaj więcej >
fot. Instagram @agnieszka.chylinska

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska odniosła się do plotek o wyjeździe z mężem do USA. „Nawet we Fromborku nie byliśmy”

Czytaj więcej >
fot. Instagram @karolinakp

Gwiazdy

Karolina Korwin-Piotrowska trafiła do szpitala. Opisała swój pobyt w państwowej placówce

Czytaj więcej >
"The Voice of Poland" wkracza w kolejny etap. Od 1 października oglądać będziemy Bitwy uczestników!
(fot. Jan Bogacz/TVP)

Gwiazdy

"The Voice of Poland". Startują Bitwy. Trenerzy przyznają: "To emocjonalna rzeźnia"

Czytaj więcej >
Martyna Wojciechowska podjęła zaskakującą decyzję. Najpierw rozwód, zniknięcie z TV, a teraz to

Gwiazdy

Martyna Wojciechowska podjęła zaskakującą decyzję. Najpierw rozwód i zniknięcie z TV, a teraz to

Czytaj więcej >
Daniel z "Love Island" miał dziewczynę poza programem. Tay ujawniła wszystkie szczegóły o ich związku.
(fot. Polsat/instagram.com/tayvm)

Gwiazdy

"Love Island". Dziewczyna Daniela ujawnia prawdę o ich związku. Tay pokazała wiadomości od ukochanego

Czytaj więcej >