Goniec.pl
TRICOLORS/East News

TRICOLORS/East News

Patrycja Markowska szczerze o swoim przyrodnim bracie. Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna

9 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Niewiele osób wie, że Patrycja nie jest jedynym dzieckiem Grzegorza Markowskiego - artysta bowiem ma starszego od niej, nieślubnego syna. Okazuje się, że relacje z tym dzieckiem nie należą do najłatwiejszych. Wokalistka zdradziła, co myśli o swoim przyrodnim bracie.

Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna

Grzegorz Markowski należy do grona najpopularniejszych polskich muzyków. Wokalista zespołu "Perfect" przez prawie czterdzieści lat na scenie zdobył niemałe grono sympatyków, które pokochało jego charakterystyczny, chrapliwy głos i charyzmę. Jest jednym z kilku prawdziwych idoli lat 80.

Leszek i Monika Miller

Monika Miller przeszła przeszczep włosów. Wnuczka Leszka Millera łysieje

CZYTAJ DALEJ

Już lata temu jednak ogłosił, że nadszedł dla niego czas emerytury. Ostatnie występy wraz z zespołem miały miejsce w 2020, po czym zdecydował, że pora zejść ze sceny już na dobre. Od tego czasu jedynie pojawia się gościnnie na koncertach swojej ukochanej córki, Patrycji Markowskiej, która także zajmuje się muzyką.

Okazuje się, że życie prywatne ma równie bogate, jak zawodowe i tekst "Autobiografii" nie jest jedyną dramatyczną historią w jego życiu. Choć od 39 lat jest w stałym i szczęśliwym związku małżeńskim z matką Patrycji, tancerką Krystyną, to ma więcej niż jedno dziecko. Na jaw wyszły informacje o nieślubnym synu artysty, Piotrze.

Do wszystkiego miało dojść, gdy Grzegorz Markowski już się cieszył niemałą sławą. Na początku lat 70. związał się na krótko z sąsiadką w Józefowie - to z tego związku pochodzi jego pierwsze dziecko. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu, bowiem para rozstała się jeszcze przed narodzinami. Wszystko zatem wskazuje na to, że 40 lat temu Grzegorz Markowski był swego rodzaju odpowiednikiem Antka Królikowskiego.

Patrycja Markowska szczerze o swoim przyrodnim bracie

Piosenkarz miał nie utrzymywać ze swoim dzieckiem bliskich kontaktów - wszystko za sprawą byłej kochanki, matki Piotra. Ona ponoć utrudniała mu wizyty u syna, w ten sposób mszcząc się za porzucenie ich. Dziś jednak mężczyzna jest już dorosły i choć poznał swojego znanego rodzica, to przyznaje, że nie utrzymują specjalnie bliskich relacji.

Blisko ze swoim ojcem jest za to Patrycja Markowska, często razem występują i wspólnie pojawiają się na ściankach. Niedawno zdecydowała się odnieść do sprawy ze swoim przyrodnim bratem, zapytana szczerze odpowiedziała o tym co o nim myśli.

- Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo po prostu go nie znam - przyznała lakonicznie artystka.

Te krótkie wypowiedzi zdają się niewiele nam mówić o szczegółach ich relacji, to jednak może właśnie ten brak wylewności jest kluczem. Zarówno bowiem Piotr, jak i Patrycja, wypowiadają się o rodzinie dość chłodno. Myślicie, że w tej rodzinie są jakieś konflikty, których nie chcą wyciągać na światło dzienne?

Goniec.pl

Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Dom piosenkarki zaskakuje wnętrzami, sypialnia robi wrażenie

Agnieszka Chylińska nie należy do osób, które chwalą się swoim życiem prywatnym. Choć prowadzi popularnego Instagrama, raczej nie pokazuje tam za dużo o swojej rodzinie, związkach, czy jak wygląda jej życie na co dzień. Jednak w czasie pandemii zaczęła nagrywać jak opowiada bajki dla dzieci w swoim domu, podczas tych nagrań pokazała co nieco ze swojego wnętrza. Jej styl jest bardzo ciekawy, z pewnością nie należy do typowych polskich domów.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik

Tagi:

Alicja Czepli Autor

Redaktorka portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Książę Harry i Meghan Markle już wkrótce mają ujawnić całą prawdę. Fot. DANNY LAWSON/AFP/East News

Gwiazdy

Książę Harry oskarża rodzinę królewską. Będzie gruba afera, chodzi o Meghan

Czytaj więcej >
Henio z "Chłopaków do wzięcia" nareszcie się określił. Fot. Facebook/Chłopaki do wzięcia

Gwiazdy

"Chłopaki do wzięcia". Henio ujawnił, co naprawdę łączy go z Marysią. Postawił sprawę jasno

Czytaj więcej >
Materiały własne Iberion

Gwiazdy

Kirstie Alley nie żyje. Aktorka była gwiazdą hitowej serii komediowej "I kto to mówi"

Czytaj więcej >
Cezary Żak fot. Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Cezary Żak stanowczo o kontynuacji serialu "Ranczo". Będą nowe odcinki?

Czytaj więcej >
Renata Przemyk fot. Jakub Kaminski/East News

Gwiazdy

Renata Przemyk rezygnuje z nominacji do nagrody TVP: "Ja bym w oczy sobie spojrzeć nie mogła"

Czytaj więcej >
"Rolnik szuka żony" Mateusz i Zuzanna fot. Instagram @rolnikszukazonytvp, @kocieg

Gwiazdy

"Rolnik szuka żony". Zuzanna zabrała głos w sprawie "afery screenowej". "Wszystko zostało zmyślone"

Czytaj więcej >