Goniec.pl
Viki Gabor w Opolu
Screen z TVP

Screen z transmisji TVP

Opole 2022. Viki Gabor zaskoczyła oryginalną kreacją. Widzowie patrzyli tylko na nią

19 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Opole 2022. Viki Gabor pojawiła się na scenie 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Młoda gwiazda zaśpiewała piosenkę, która zapewniła jej zwycięstwo podczas Eurowizji Junior. Widzowie skupili się jednak na jej nietypowej kreacji.

Viki Gabor, mimo bardzo młodego wieku, jest już gwiazdą wielkiego formatu. Nastolatka regularnie pojawia się na scenach festiwalów, a stacje telewizyjne starają się namówić ją na występ podczas organizowanych przez siebie wydarzeń.

Katarzyna Cichopek

Opole 2022. Katarzyna Cichopek pogratulowała bohaterom "Rolnik szuka żony". Świetne nowiny

CZYTAJ DALEJ

Opole 2022. Viki Gabor zaskoczyła kreacją

Mimo że Viki Gabor ma dopiero 14 lat, zadziwia publiczność odważnymi kreacjami scenicznymi i makijażami, które sprawiają, że wygląda na starszą, niż wskazywałaby na to metryka. Tak jak każda nastolatka, lubi eksperymentować ze swoim wyglądem.

Tym razem Viki Gabor zdecydowała się na zabudowany kombinezon w odcieniu, który w zależności od ujęcia, mienił się srebrem lub fioletem. Szyję młodziutkiej gwiazdy zdobiła kokarda, która przypominała nieco starodawne żaboty.

Stylizację dopełniła sportowymi, białymi butami i dużą ilością biżuterii. Na palcach Viki Gabor w Opolu zobaczyliśmy liczne pierścionki. Piosenkarka nie zapomniała także o kolczykach o ciekawych kształtach, które zdobiły jej uszy.

Opole 2022. Viki Gabor postawiła na odważną stylizację

Opole 2022 było dla Viki Gabor okazją do wykonania ciekawego makijażu. Wokalistka pomalowała usta błyszczykiem o naturalnej barwie i podkreśliła policzki różem. Uwagę przyciągały jednak jej oczy, które zdobiły błyszczące cekiny.

Swoim zwyczajem, Viki Gabor spięła włosy w wysoki kucyk, który opadał na jej ramiona. Dwa puszczone luźno kosmyki okalały twarz młodej piosenkarki. Trzeba przyznać, że nastolatka wyglądała naprawdę pięknie. Podobała wam się jej stylizacja?

Viki Gabor

AKPA

Viki Gabor

AKPA

Kto pojawił się na scenie podczas trzeciego dnia Opola 2022?
Jacek Kurnikowski, Mieszko Piętka/AKPA

Opole 2022 - trzeci dzień festiwalu. Podróż do przeszłości i wakacyjne hity. Oto gwiazdy na 59. KFPP

W niedzielę, 19.06.2022 podczas trzeciego dnia festiwalu w Opolu widzowie i publiczność dzięki koncertowi „Tych lat nie odda nikt – 70 lat Telewizji” mogli powspominać i pobawić się przy rytmach wakacyjnych hitów podczas koncertu „To już lato!” czyli wakacyjne, opolskie przeboje”. Podczas koncertu „Tych lat nie odda nikt – 70 lat Telewizji” wystąpiła plejada gwiazd polskiej sceny muzycznej: Maryla Rodowicz, Krzysztof Cugowski, Partita, Jan Pietrzak, Pectus, Viki Gabor, Feel, Felicjan Andrzejczak, Halina Mlynkova, Helena Vondrackova, Renata Zarębska, Anna Wyszkoni, Sound'n Grace, Rafał Brzozowski, Janusz Radek, Natasza Urbańska, Maciej Miecznikowski. Koncert poprowadzili Karolina Pajączkowska i Tomasz Kammel.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Irmina JachAutor

Wydawca portalu Goniec.pl. Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez ostatnie lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: irmina.jach@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Kiersznowski

Gwiazdy

Krzysztof Kiersznowski pochowany w podwarszawskim Komorowie. Wiemy, jak dziś wygląda jego grób

Czytaj więcej >
Marta Warchoł

Gwiazdy

Marta Warchoł z TVN jest zaręczona. Gratulacje złożyła nawet Monika Olejnik

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek rzuciła wszystko i pojechała z dziećmi na wakacje. Bawi się wyśmienicie

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Cugowski zaniepokojony sytuacją rodzinną. Jego synowie są w poważnym konflikcie

Czytaj więcej >
Julia Kuczała

Gwiazdy

Julia Kuczała nie żyje. 19-latkę pożegnała Katarzyna Zielińska

Czytaj więcej >
Justyna Wasilewska

Gwiazdy

Justyna Wasilewska, znana z serialu TVN, zrobiła coming out. Przyznała, że ma dziewczynę

Czytaj więcej >