Goniec.pl
Ola Kwaśniewska

instagram.com/aleksandraaleksandrowna

Ola Kwaśniewska kontratakuje. Gwiazda odpowiada na krytykę wywiadu z Marcinem Hakielem

30 Kwietnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Ola Kwaśniewska padła ofiarą hejtu po tym, jak przeprowadziła wywiad z Marcinem Hakielem, który ujawnił okoliczności rozstania ze swoją żoną Kasią Cichopek. Dziennikarka odpiera ataki i stwierdza, że nie ciągnęła tancerza za język.

Ola Kwaśniewska nie czuje, by przyczyniła się do wywołania skandalu. Stwierdziła, że przeprowadzenie wywiadów to po prostu jej praca.

Policja.pl

Kujawsko-pomorskie: Mężczyzna podpalił się w centrum Strzelna. Został poważnie ranny

CZYTAJ DALEJ

Marcin Hakiel otwiera się w wywiadzie

Wszystko zaczęło się w marcu, gdy Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wyjawili w mediach społecznościowych, że zamierzają się rozwieść. Para stwierdziła też, że w trosce o swoje dzieci, nie będzie udzielać już więcej komentarzy w tej sprawie.

Okazało się jednak, że tylko gwiazda "M jak miłość" w pełni zastosowała się do oświadczenia. Jej mąż dość szybko zaczął "otwierać się" w rozmowach z fanami, a wkrótce udzielił przełomowego wywiadu w "Mieście kobiet".

Marcin Hakiel opowiedział Oli Kwaśniewskiej o uczuciach, jakie towarzyszyły mu w związku z niełatwą sytuacją, w jakiej się znalazł. Zasugerował też, że jego małżonka znalazła sobie innego mężczyznę.

Po wywiadzie w mediach społecznościowych córki Aleksandra Kwaśniewskiego pojawiły się niemiłe komentarze, których autorzy zarzucali dziennikarce wykorzystanie męża Kasi Cichopek. Gospodyni "Miasta kobiet" zdecydowała się na ustosunkowanie do obraźliwych wpisów.

TVN24

Katarzyna Werner rezygnuje z pracy w TVN. Chce zająć się prowadzeniem hotelu

CZYTAJ DALEJ

Ola Kwaśniewska kontratakuje

Dziennikarka zdecydowała się odpowiedzieć kilku osobom, które na jej profilu na Instagramie zamieszczały komentarze, w których zarzucały jej nieczyste intencje w związku z wywiadem z Marcinem Hakielem.

- To nie ja stawiam granice dotyczące tego, co gość ujawni ze swojego życia prywatnego, tylko gość. Nie może być inaczej. Mamy w programie bardzo dużo tematów relacyjnych. Przy tej okazji goście opowiadają nam o swoich przemocowych partnerach, toksycznych relacjach z rodzicami itd. - wyjaśniła gwiazda.

Jak twierdzi, w rozmowie z tancerzem "nie ciągnęła nikogo za język", a najważniejszym jej punktem było odbieranie mężczyznom prawa do przeżywania trudnych emocji, opierające się na stereotypie "twardziela" i głowy rodziny.

- Przykro mi, ale ja nie mogę brać odpowiedzialności za to, co mówią goście. Ja siadałam do rozmowy o emocjach. Ja nie podejmuję decyzji ani za gości, ani za redakcję. Wykonuję swoją pracę, którą jest rozmawianie z zaproszonymi przez redakcję gośćmi na ustalone z nimi wcześniej tematy - odpowiedziała w jednym z komentarzy Ola Kwaśniewska.

fot. Splash News, AFP/Darren Decker/East News

Jak wyglądają dziś gwiazdy "Mody na sukces"? Serialowy Ridge jest nie do poznania

Gdy "Moda na sukces" pojawiła się w Polsce w 1994 r, błyskawicznie zyskała sobie ogromną rzeszę wiernych widzów. Dziś serial wciąż jest nagrywany, ale przez brak aktorów z pierwszych sezonów, nie cieszy się już tak kolosalną popularnością. Postanowiliśmy sprawdzić co słychać u serialowych Forresterów i zobaczyć, jak dziś wyglądają. / fot. Splash News, AFP/Darren Decker/East News

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" nie nosi obrączki. Niedawno wziął ślub

  • Michał Wiśniewski stracił bliską osobę. W majówkę pochowa przyjaciela

  • Matura rozszerzona informatyka 2022. Co muszę umieć, żeby zdać?

Źródło: goniec.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Małgorzata Rozenek poprowadzi "Dzień Dobry TVN". Wiadomo, kto będzie jej partnerem
(fot. TRICOLORS/East News)

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek w "Dzień Dobry TVN". Już wiadomo, kto będzie jej partnerem

Czytaj więcej >
Goniec.pl

Gwiazdy

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś pokazała zdjęcie z siłowni. Internauci nie kryją zachwytu

Czytaj więcej >
Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji ZASP opublikowało wideo z apelem o przekazywanie 1% podatku na rzecz Fundacji Artystów Weteranów Scen Polskich. Dzięki nagraniu możemy zobaczyć, jak dziś wygląda legendarny piosenkarz. Kliknij "Dalej", by zobaczyć więcej zdjęć / fot. YouTube/ZASP - Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji

Gwiazdy

Dramat Jerzego Połomskiego, jest w żałobie. Artysta pochował siostrę w swoim grobie

Czytaj więcej >
Anne Heche nadal jest w śpiączce. Są nowe doniesienia o jej stanie zdrowia. "Nie spodziewamy się, że przeżyje".
(fot. LISA O'CONNOR/AFP/East News/screen z youtube.com/cbsla)

Gwiazdy

Anne Heche miała poważny wypadek. Rodzina wydała przejmujący apel. "Nie spodziewamy się, że przeżyje"

Czytaj więcej >
Już wiadomo, kto zastąpi Martę Manowską w "The Voice Senior"
(fot. instagram.com/martamanowska/)

Gwiazdy

Małgorzata Tomaszewska zastąpi Martę Manowską w "The Voice Senior". Przejmie też "Sanatorium miłości"?

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Ida Nowakowska ujawniła dziwne upodobania swojego męża. Gwiazda TVP zdradziła zaskakujące szczegóły

Czytaj więcej >