Goniec.pl
para młoda

Pixabay/OlcayErtem

Pan młody upił się w dniu ślubu i zasnął w krzakach. Pierwszej rocznicy nie będzie

24 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Ślub, wesele, noc poślubna. Każdy oczekuje na nie z niecierpliwością. Kobiety szykują ładną bieliznę i pościel, a mężczyźni aranżują prawdziwie romantyczny klimat. Czasem jednak oczekiwania drastycznie rozmijają się z rzeczywistością i jedyne, co nam pozostaje to duży niesmak i zawód.

Noc poślubna z założenia ma być czymś wyjątkowym. W końcu jest to zwieńczenie najważniejszej życiowej uroczystości. Większość par wspomina ją z uśmiechem. Zdarza się jednak, że zostaje zapamiętana na długo nie ze względu na niesamowite doznania, ale rozcarowania, z którymi przyszło się mierzyć niektórym pannom młodym.

Pan młody uciekł w szuwary

Przykra historia przydarzyła się pannie młodej, na której weselu bawiła się Magdalena. Jej kuzyn, który był jednocześnie panem młodym, w szampańskim nastroju dokazywał podczas uroczystości, nie stroniąc przy tym od alkoholu. Towarzyszył mu przy tym jeden z członków jego rodziny.

Panna młoda czuła się nieco zaniedbywana i zniesmaczona zachowaniem świętującego pożegnanie ze stanem kawalerskim partnera i nieco obrażona ruszyła do sypialni, oczekując, że skłoni tym świeżo upieczonego małżonka do przystopowania i dołączenia do niej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Jak mówi Magdalena, o 6:30 mama jej chłopaka podniosła alarm, ogłaszając, że pan młody i partner Magdy zaginęli. Rozpoczęły się więc gorączkowe poszukiwania, a panna młoda szalała z rozpaczy. Zmęczona fizycznie i psychicznie ostatkiem sił przeczesywała wszystkie miejsca, w których mógł znajdować się jej ukochany.

Hotel świecił pustkami, podobnie jak sala weselna. Kobiety coraz częściej snuły czarne scenariusze, aż nagle natrafiono na trop. Pijani i ubłoceni panowie znaleźli schronienie w szuwarach. Finalnie oczywiście obyło się bez nocy poślubnej. A po takim numerze, nie było także pierwszej rocznicy ślubu.

Mąż wolał kelnerki i koleżanki

Inną straszną z punktu widzenia panny młodej historią była ta opowiedziana przez Joannę. Kobieta poślubiła Kamila, który od zawsze lubił towarzystwo pięknych dam, więc z założenia trzeba było mieć na niego oko. Wizja ślubu i nocy poślubnej miała być romantyczna, a cała ceremonia wyglądała jak na filmach.

Pomimo wysiłków i wyrzeczeń - Joanna schudła znacznie by wyglądać jak milion dolarów - jej mąż wolał oglądać się za kelnerkami. - Mam ładne koleżanki, ale byłam przekonana, że tego wieczoru Kamil skupi się na mnie - mówi rozżalona kobieta.

Po kilku głębszych mężczyźnie całkowicie puściły hamulce, a Joanna myśląła, że zapadnie się pod ziemię. Gdy tylko dotarli do sypialni, kobieta wygarnęła mężowi, co o nim myśli. Noc poślubną Kamil spędził na kanapie, a Joanna zapłakana we wspólnym łóżku. Dwa lata później ich związek całkowicie się rozpadł.

Jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? 10 pytań z podstawówki, na których wyłoży się większość dorosłych

Pytanie 1 z 10

Który przypadek odpowiada na pytania "komu? czemu?"

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: WP

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Lekcje religii

Lifestyle

Księża straszą dzieci w szkołach. Treść ulotki oburzyła rodziców

Czytaj więcej >
Biedronka

Lifestyle

W Biedronce przyłapała męża na zdradzie

Czytaj więcej >
zakupy

Lifestyle

Zaprosiła teściową do siebie, mało nie umarła ze wstydu

Czytaj więcej >
panna młoda

Lifestyle

Zginęła kilka dni przed ślubem. Rok później jej ojciec dostał list

Czytaj więcej >
Prezydent pokazał wypracowanie ucznia

Lifestyle

Prezydent Sosnowca pokazał wzruszającą pracę domową ucznia

Czytaj więcej >

Lifestyle

Dostała zaproszenie na ślub z zakazem palenia

Czytaj więcej >