Goniec.pl
kobieta placz

pixabay.com Mehrshadrezaei CC0

Nie chcieli mieć dzieci. Teściowa postanowiła zniszczyć środki antykoncepcyjne

26 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Klaudia Bochenek

Udostępnij:

Jedna z użytkowniczek zagranicznego forum Reddit opisała historię, która spotkała ją oraz męża. Teściowa, która bardzo pragnęła wnuka, postanowiła uciec się do przekłuwania prezerwatyw. Z kolei młode małżeństwo w ogóle nie pragnęło zostać rodzicami.

Decyzja pary nie każdemu przypadła do gustu, a na pewno nie matce mężczyzny. Dla niej niewyobrażalnym było posiadać rodzinę bez dzieci. W końcu wzięła sprawy w swoje ręce.

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak nagle przerwała występ. Na scenie pojawił się jej były mąż

CZYTAJ DALEJ

Zgodnie stwierdzili, że nie chcą mieć dzieci

Młode małżeństwo zbliżało się już do trzydziestki i coraz częściej spotykali się z pytaniami o ciążę i dzieci. Wcześniej ustalili między sobą, że nie chcą mieć maluchów i obojgu pasowała taka wizja życia. Decyzja mocno uraziła teściową kobiety.

Kiedy bliscy dowiedzieli się, że para nie zamierza wychowywać dzieci, niektórzy przyjęli to ze zrozumieniem, w innych obudziła się wściekłość. Teściowa próbowała namawiać młodych do zmiany zdania, jednak bezskutecznie. Ciągle powtarzała, że ród przez nich wymrze.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

W końcu matka mężczyzny zdecydowała się na niewyobrażalnie egoistyczny krok. Wszystko dokładnie zaplanowała, a do szczęścia brakowało jej tylko nieobecności syna i synowej. Pewnego dnia pojawiła się w ich domu jak gdyby nigdy nic i wpadła na pomysł zrobienia obiadu.

Wysłała syna do sklepu po brakujące składniki, dobrze też wiedziała, że synowa szybko nie wróci z pracy. Wzięła więc igłę i szybko znalazła miejsce, gdzie mogą być schowane prezerwatywy. Zaczęła je nakłuwać, ale nie spodziewała się, że jej plan wypali tylko częściowo.

Synowa nakryła teściową w akcji. Starsza kobieta była w szoku, nie mogła wydusić z siebie ani słowa. Rzuciła się pędem do drzwi i rzuciła jedynie, że chciała ratować rodzinę. Młoda żona powiedziała o wszystkim mężowi, a ten momentalnie się załamał.

Był zawiedziony nie tylko zachowaniem swojej matki, ale również przypomniał sobie, że teściowa kilka tygodni wcześniej zjawiła się w ich domu pod podobnym pretekstem. Ogarnął ich strach - a co jeśli już wtedy nakłuwała środki antykoncepcyjne?

Niestety, stało się to, czego chcieli uniknąć. W ich życiu pojawi się dziecko, co kompletnie burzy ich plany na przyszłość i wizję rodziny. Na razie nie chcą utrzymywać kontaktu z teściową, nie wiedzą, czy kiedykolwiek wybaczą jej egoistyczne pobudki.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Reddit, Papilot

Podobne artykuły

Lifestyle

9-latek napisał list do Roberta Lewandowskiego. Żona napastnika reaguje

Czytaj więcej >

Lifestyle

Sąsiadowi nie podobały się kredowe rysunki dzieci na chodniku. Zagroził policją

Czytaj więcej >

Lifestyle

Złodzieje oznaczają mieszkania, które chcą obrabować. Co mówią poszczególne znaki?

Czytaj więcej >

Lifestyle

Co oznaczają linie Rascetta znajdujące się na nadgarstku?

Czytaj więcej >

Lifestyle

Przyszła panna młoda z Indii odwołała ślub. Powodem wada wzroku narzeczonego

Czytaj więcej >
Poruszający ślub

Lifestyle

Podczas ślubu pan młody nagle chwycił za mikrofon. Wzruszające słowa

Czytaj więcej >