Goniec.pl
zrzut ekranu, Youtube/tvn.pl / TRICOLORS/East News

zrzut ekranu, Youtube/tvn.pl / TRICOLORS/East News

„Na Wspólnej”. Marta Wierzbicka wraca do serialu. Pokazała zdjęcia z planu

2 Października 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Marta Wierzbicka dorastała na oczach widzów „Na Wspólnej”. Po latach ciągłej obecności na planie serialu postanowiła z niego zrezygnować, jednak scenarzyści zostawili jej małą furtkę. Okazuje się, że autorka niewybrednych komentarzy na temat swoich piersi (określiła je mianem „wielkich ku*ew”) zamierza skorzystać z drugiej szansy od producentów. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, które temu dowodzi. Czy aktorka szykuje wielki powrót do telenoweli?

Marta Wierzbicka w „Na Wspólnej”

Serial „Na Wspólnej” jest emitowany już prawie 20 lat. Początkowo opowiadał o losach mieszkańców jednego z warszawskich osiedli, jednak po pierwszym sukcesie perypetie bohaterów „rozpełzły” się nieco szerzej. Wówczas obsada telenoweli została powiększona, a wśród nowych bohaterów pojawiła się młoda Marta Wierzbicka.

Gdzie znajduje się blok z "Na Wspólnej"?

Blok z "Na Wspólnej" istnieje naprawdę. Wiemy, gdzie go znaleźć i jak dzisiaj wygląda

CZYTAJ DALEJ

Wcieliła się w postać zbuntowanej nastolatki, Oli Zimińskiej. Autorzy scenariusza zadbali o to, by artystka, wcielając się w tę postać, mogła wykorzystać całe spektrum swoich aktorskich możliwości. Serialowe poczynania dorastającej kobiety dały się mocno we znaki jej rodzicom, Danucie (Lucyna Malec) i Markowi (Grzegorz Gzyl).

Jej postać nie tylko przeżywała miłosne rozterki, ale także wielkie cierpienia z nią związane (np. wtedy, gdy narzeczony zamiast niej wybrał siostrę). Ola Zimińska miała na swoim koncie również rozliczne, eksperymentalne romanse homoseksualne.

Z pracy zrezygnowała w 2017 roku, a dwa lata później pojawiła się w jednym odcinku, gdy przyjechała z nowym wybrankiem z Anglii na ponowny ślub rodziców.

Marta Wierzbicka wraca na plan

31-latka zaskoczyła swoich fanów nową publikacją na swoim instagramowym profilu. Udostępniła zdjęcie, na którym pozuje wraz z najbliższą obsadą popularnego serialu – matką, ojcem i starszą siostrą (Anną Kerth). Chociaż nie powiedziała tego wprost, to nie ma wątpliwości, że zamierza powrócić na plan zdjęciowy.

– Pobudka o piątej rano i w drogę na plan. Chyba już wiecie, co się kroi? – spytała niejednoznacznie.Wirtualna społeczność, która zgromadziła się na jej profilu, była zachwycona. Internauci będący wiernymi telewidzami sympatycznego telewizyjnego „tasiemca” dali wyraz swojej ekstazie w komentarzach do postu.

– No nareszcie, w końcu wróci Oleńka;

Fajnie, że wraca Pani do serialu;

Może Twój powrót coś tchnie w ten serial;

– Super, że Ola wraca. To moja ulubiona postać w „Na Wspólnej” – pisali.

Zasiądziecie przed telewizory, by zobaczyć wielki powrót bohaterki „biustowego” skandalu na mały ekran? Warto przypomnieć, że przed tym angażem młoda aktorka nie miała zbyt wielu okazji, by dać się poznać widzom. Rola „pacjentki rannej w wypadku” w 274. odcinku „M jak miłość” raczej nie była zbyt wymagająca. Czyżby ponowne pojawienie się w serialu TVN był jej ostatnią szansą, by powrócić do branży?

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

Zobaczcie zdjęcia z 5. odcinka "Tańca z gwiazdami"
(fot. Polsat)

"Taniec z gwiazdami" pełen wzruszeń i wspomnień. Oto zdjęcia z 5. odcinka programu

Tematem przewodnim piątego odcinka trzynastej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” było 30-lecie Telewizji Polsat! Przypomnieliśmy widzom najbardziej uwielbiane programy i seriale m.in. Idol, Must Be The Music, Na każdy temat, Idź na całość, Świat według Kiepskich, Rodzina Zastępcza czy Miodowe Lata. Zobaczcie zdjęcia z 5. odcinka "Tańca z gwiazdami"

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Dominik Abus fot. YouTube @Hi_5

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus zatrzymany przez policję, doszło do ostrej sprzeczki

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >