Goniec.pl
nasz nowy dom

instagram.com nasznowydom

Na planie "Naszego nowego domu" pojawił się mężczyzna. Rzucił się prowadzącej w ramiona

18 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Prowadząca program "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor podczas remontu jednego z domów spotkała się ze swoim wielkim fanem. Starszy mężczyzna nie szczędził miłych słów pod adresem prezenterki i serdecznie ją uściskał. Wprawił tym dziennikarkę w prawdziwe osłupienie.

Katarzyna Dowbor od ośmiu lat wraz z ekipą programu "Nasz nowy dom" zmienia życie polskich rodzin. Nic więc dziwnego, że dziennikarka swoją godną pochwały postawą zaskarbiła sobie sympatię setek tysięcy ludzi. Mimo okazywanych jej wyrazów wdzięczności nie mogła jednak spodziewać się tego, co wydarzyło się podczas nagrywania najnowszego odcinka show.

biale miasteczok

Huk pod Kancelarią Premiera. Mogło dojść do próby samobójczej, mężczyzna nie żyje

CZYTAJ DALEJ

Niespodziewana reakcja fana zaskoczyła Dowbor

Katarzyna Dowbor odwiedziła ostatnio Pieńki Rzewińskie, gdzie wraz z zaufanymi współpracownikami remontowała dom pani Anny i jej 8-letniego syna Antosia. Podczas wizyty we wsi prezenterka napotkała niespodziewanie na swojego fana, który nie szczędził pod adresem dziennikarki miłych słów.

- Oj, panią poznałem. Wie pani co? Pani do nieba pójdzie - powiedział starszy mężczyzna, całując ręce Dowbor i ściskając ją serdecznie. Taka reakcja wprawiła prowadzącą w konsternację. Mieszkaniec wsi zapewniał, że ogląda każdy odcinek programu i życzył wszystkiego dobrego. Na koniec mocno przytulił się do zaskoczonej dziennikarki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

"Nasz nowy dom" pomaga kolejnej rodzinie

W omawianym odcinku 17. sezonu programu ekipa pomaga schorowanej pani Annie. Kobieta samotnie wychowuje syna, który bardzo martwi się o zdrowie mamy. Architekci i budowlańcy starają się odmienić los mieszkającej w strasznych warunkach rodziny.

W maleńkim stuletnim domku nie domykają się drzwi, dodatkowo okna są nieszczelne, przez co wieje chłodem. W domu nie ma ciepłej wody, łazienki ani toalety, a niebezpieczne ogrzewanie i instalacja elektryczna w każdej chwili mogą doprowadzić do tragedii.

Jak zazwyczaj, rodzina zostaje wysłana na wakacje, podczas gdy jej dobytek przechodzi zaskakującą przemianę. Antoś i pani Anna wyjeżdżają do Warszawy, co dla 8-latka jest spełnieniem marzeń. Pani Anna ma zaś możliwość konsultacji z lekarzem, który stara się pomóc rozwiązać jej zdrowotne problemy.

Jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? 10 pytań z podstawówki, na których wyłoży się większość dorosłych

Pytanie 1 z 10

Który przypadek odpowiada na pytania "komu? czemu?"

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: se.pl, Instagram

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Zdanowicz odchodzi z TVN24

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sąd nakazał wszczęcie śledztwa ws. Jakimowicza

Czytaj więcej >
Grób Krzysztofa Krawczyka inspirowany jest nagrobkami jego rodziców

Gwiazdy

Grób Krawczyka został zainspirowany nagrobkami jego rodziców

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor dostała list od 12-latka. Wyremontowała dom jego rodziców

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News - zdjęcie ilustracyjne

Gwiazdy

Niespodzianka w "Milionerach". W jednym z pytań pojawił się Jacek Kurski

Czytaj więcej >

Gwiazdy

16 października odbędzie się poświęcenie grobu Krzysztofa Krawczyka

Czytaj więcej >