Goniec.pl
Jarosław Bieniuk

MARCIN GADOMSKI/East News

Na pierwszej komunii syna Przybylskiej i Bieniuka doszło do pojednania rodziny

16 Maja 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Jan, najmłodszy syn Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej, przystąpił niedawno do pierwszej komunii świętej. Zwaśniona rodzina przynajmniej na chwilę pogodziła się. Niewielu mogło spodziewać się takich scen - chociaż jest to ważna uroczystość dla całej rodziny, to jednak ostatnio relacje między Bieniukiem a mamą i siostrą Przybylskiej były bardzo napięte.

Jarosław Bieniuk ma troje dzieci, które urodziła zmarła przed prawie siedmioma laty Anna Przybylska. Córka Oliwia ma już 18 lat, Szymon 15, a najmłodszy Jan 10 lat. To właśnie ten ostatni miał niedawno pierwszą komunię, na której pojawili się wszyscy jego najbliżsi.

Jarosław Bieniuk zdobył się na miły gest

Jest to sytuacja o tyle nietypowa, że Bieniuka z rodziną Przybylskiej nie łączą obecnie zbyt dobre relacje. Kością niezgody między nim a mamą aktorki, Krystyną Przybylską, oraz siostrą Agnieszką Kuberą, były różnice dotyczące scenariusza filmu o Annie Przybylskiej, a także oskarżenia o napaść seksualną, jakie zawisły nad byłym piłkarzem.

Pierwsza komunia jest jednak bardzo uroczystym dniem, dlatego przynajmniej na chwilę zapomniano o wszystkich niesnaskach i cała rodzina zebrała się w komplecie, by towarzyszyć małemu Jankowi w tej wyjątkowej chwili.

Na pewno miała na to wpływ decyzja Bieniuka, który pojawił się bez obecnej partnerki przy boku. Modelka Zuzanna Pactwa została w domu, ponieważ, jak donosi gazeta „Dobry Tydzień”, „z szacunku do rodziny zmarłej ukochanej nie przyprowadził do kościoła nowej partnerki”.

- Elegancki Jarosław Bieniuk podjechał pod kościół Chrystusa Króla w Gdyni ze swoją rodzicielką i bohaterem dnia, przejętym synem Jasiem. Dziesięciolatek, ubrany w albę, przystępował do pierwszej komunii świętej - relacjonuje gazeta.

Rodzina wspólnie świętowała

Po wszystkim cała rodzina udała się na obiad i chociaż przez te kilka chwil zapomnieli o wszystkich zmartwieniach i świętowali we wspólnym gronie. Na pewno miało to pozytywny wpływ przede wszystkim na dzieci, które najbardziej odczuwają, gdy między członkami rodziny panują jakieś starcia.

- W domu na wszystkich czekało kameralne przyjęcie. Po mszy bliscy zasiedli przy pięknie udekorowanym stole, rozmawiając o kolejnych ważnych wydarzeniach - czytamy w „Dobrym Tygodniu”.

Oliwia Bieniuk w tym roku zdaje maturę, natomiast Szymon Bieniuk przystępuje do egzaminu ósmoklasisty. Jak widać w jednej chwili zebrało się mnóstwo okazji do świętowania i wszystkie dotyczą każdego dziecka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. Może dzięki temu niesnaski w rodzinie znikną na dłużej, czego wszystkim życzymy.

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pomponik.pl

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >