Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Mundial 2022. Kibic oszalał po golu Roberta Lewandowskiego. Absolutny hit
Weronika Uszakiewicz 26.11.2022 19:06

Mundial 2022. Kibic oszalał po golu Roberta Lewandowskiego. Absolutny hit

Mundial 2022
Mundial 2022 fot. screen. Twitter @50grampus_tmj, Instagram @_rl9

Mundial 2022. Po wygranej w meczu z Arabią Saudyjską, polskich kibiców ogarnęła fala radości i wzruszenia. Okazuje się jednak, że nie tylko Polaków ucieszyło takie zakończenie rozgrywki. Wśród osób celebrujących gola Roberta Lewandowskiego znalazł się... miłośnik przeciwnej drużyny.

Mundial 2022. Zaskakująca reakcja kibica Arabii Saudyjskiej

Trwają mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze, a za nami niezwykle emocjonująca rozgrywka. Drużyna pod wodzą Czesława Michniewicza w wielkim stylu zwyciężyła spotkanie i pokonała Arabię Saudyjską 2:0. Tym samym biało-czerwoni zajmują obecnie pierwsze miejsce w tabeli grupy C.

Zdobywcą gola w pierwszej połowie meczu był Piotr Zieliński. Radość Polaków nie trwała jednak długo, bo już po kilku minutach nasi rywale mieli okazję wyrównać wynik. Na szczęście Wojciech Szczęsny wykazał się fenomenalnym refleksem i doskonale obronił rzut karny oraz dobitkę jednego z rywali.

To jednak nie był koniec emocji. Pod koniec spotkania swojego pierwszego gola na mistrzostwach świata zdobył Robert Lewandowski. Napastnik nie potrafił powstrzymać emocji i tuż po strzelonej bramce padł na ziemię. Kiedy wstał, w jego oczach wyraźnie było widać ogromne wzruszenie.

Trybuny zajmowane przez polskich kibiców w jednej chwili zalała fala emocji nie do opisania. Wśród nich znalazł się również... fan drużyny Arabii Saudyjskiej. Mężczyzna początkowo wspierał naszych rywali, jednak po golu Roberta Lewandowskiego zdjął koszulkę Saudyjczyków, pod którą widniał trykot biało-czerwonych z nazwiskiem Lewandowskiego na plecach.

Kibic wspólnie z naszymi rodakami cieszył się z gola kapitana polskiej drużyny i wykrzykiwał jego nazwisko. Nagranie z tej niecodziennej sytuacji błyskawicznie obiegło sieć. Już po kilku minutach filmik odtworzono ponad milion razy.