Goniec.pl
TRICOLORS/East News

TRICOLORS/East News

Monika Richardson złożyła TVP "serdeczne" życzenia z okazji 70-lecia. "Zmarnowane 7 lat"

24 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Monika Richardson postanowiła schować dawne urazy do kieszeni i złożyć Telewizji Polskiej życzenia z okazji jubileuszu 70-lecia. Nie omieszkała jednak dodać małego pstryczka w nos. Co sądzi o byłym pracodawcy?

Monika Richardson złożyła "serdeczne" życzenia Telewizji Polskiej

Monika Richardson, zanim zaczęła być znaną celebrytką, którą dziennikarze pytają o opinie na różne tematy, zapukała do gmachu TVP w poszukiwaniu pracy. Nieopierzona, świeżo po studiach, została zatrudniona w 1995 roku. Była zaangażowana w takie programy jak "Kulty popkultury", "Witaj, Europo", "Orzeł czy reszka", czy najbardziej znany "Europa da się lubić", który ją wypromował.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Monika Richardson, fot. instagram.com/katarzynacichopek; TOMASZ RADZIK/East News

Monika Richardson wymownie o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego: "Źle i nieprofesjonalnie"

CZYTAJ DALEJ

Kooperacja zakończyła się w 2011 roku, a Monika Richardson do dziś nie ma zbyt dobrych słów na temat byłego pracodawcy. Część urazów schowała do kieszeni i w rozmowie z Pomponikiem postanowiła złożyć życzenia z okazji 70 lat działalności TVP.

- Życzę im, by do końca nie zmarnowali swojego potencjału, swojego "know how", czyli kompetencji, które wciąż istnieją, są w TVP. 70 lat ciężkiej pracy bardzo wielu niezwykle utalentowanych ludzi, zmarnowane w 7 lat. Trochę szkoda – z goryczą oceniła aktualna żona Zbigniewa Zamachowskiego (tak, dobrze czytacie, aktualna! – tu szczegóły).

Monika Richardson obejrzała "Wiadomości". Nie obeszło się bez alkoholu

Gwiazda podkreśliła w wywiadzie, że nie ma czasu i chęci na to, by oglądać programy przygotowane przez Telewizję Polską, a szczególnie te informacyjne. Jakiś czas temu "na życzenie" zetknęła się z jednym z nich. Pamięta to do dziś.

- Raz w ciągu ostatnich trzech lat udało nam się włączyć wiadomości TVP i mało tego, to nie był przypadek, robiliśmy to celowo. Otworzyliśmy butelkę winka i liczyliśmy, ilość razy, gdy pojawiło się nazwisko "Tusk" w "Wiadomościach". Wyszło nam chyba 22, o ile dobrze pamiętam. Ale do końca nie pamiętam, bo pod koniec "Wiadomości" byliśmy już nieźle wstawieni – zobrazowała, jednocześnie kontynuując orkę o pracodawcy, który zapewnił jej ogólnopolską rozpoznawalność. Tym razem miała kilka zarzutów wobec pracowników stacji.

- Ja już wielokrotnie mówiłam o poziomie polszczyzny w mediach publicznych i nie chcę mówić o tym więcej, bo znowu wyjdę na taką starą, zgorzkniałą belfrzycę, która jest niezadowolona ze swojego życia, a ja jestem bardzo zadowolona ze swojego życia – podsumowała.

Monika Richardson zdobyła się jeszcze na drobną, acz kąśliwą uwagę wobec Jacka Kurskiego. Okazją było pytanie o nagrodę Wiktora dla Idy Nowakowskiej, z którą także rzekomo ma konflikt. Rzekła wówczas:

- No comment. Bardzo pozdrawiam Jacka Kurskiego i całą jego ekipę... niech go piekło pochłonie

My również pozdrawiamy Monikę Richardson. Dla odmiany, bez żadnych uszczypliwości.

Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor ze swoją ekipą przyjechała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna i jej córka, Marzena, która cierpi na zespół Downa.

(fot. Piotr Gamdzyk/Polsat)

"Nasz nowy dom". Pani Justyna i jej córka z zespołem Downa próbują rozpocząć nowe życie na Podlasiu

"Nasz nowy dom". Finał na Podlasiu Ekipa "Naszego nowego domu" w ostatnim odcinku tego sezonu zawitała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna z dorosłą córką Marzeną. Kobiety przeprowadziły się tu niedawno ze Śląska, gdzie pani Justyna pracowała jako kierowca autobusu. Marzena ma poważną wadę serca i znacznie lepiej czuje się tam, gdzie powietrze jest czyste - stąd decyzja o przeprowadzce. Z pieniędzy po podziale majątku kupiły stary drewniany dom i z pomocą życzliwych sąsiadów przeprowadziła proste prace remontowe. - Gdyby nie moi sąsiedzi to ten remont w ogóle by się nie odbył. Cały ten remont zrobił mąż mojej sąsiadki własnymi rękami, nie biorąc za to ani złotówki – mówi Pani Justyna. "Nasz nowy dom" - Katarzyna Dowbor pomogła pani Justynie W budynku nadal nie było jednak łazienki, a ogrzewało go kilka elektrycznych grzejników, ściany były nieocieplone, dach pokrywa eternit. Nie były to warunki, w których da się przetrwać zimę. Ten stan rzeczy zmieniła ekipa Przemka Oślaka, a projekt pięknego podlaskiego domku przygotuje Martyna Kupczyk. Wizyta Katarzyny Dowbor wyjątkowo ucieszy Marzenę

Zobacz galerię >


Artykuły polecane przez Goniec.pl:
źródło: Pomponik

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Dominik Abus fot. YouTube @Hi_5

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus zatrzymany przez policję, doszło do ostrej sprzeczki

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >