Goniec.pl
Michał Wiśniewski prosi o pomoc dla mamy

Michał Wiśniewski błaga o pomoc. Chodzi o jego mamę, potrzebna jest krew

18 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Irmina Jach

Michał Wiśniewski błaga fanów o pomoc. Na Instagramie lidera Ich Troje pojawiło się nagranie, z którego wynika, że jego mama Grażyna Wiśniewska trafiła do szpitala i pilnie potrzebuje krwi. Nie ujawnił, co dolega kobiecie.

Michał Wiśniewski w środę 18 stycznia poinformował w mediach społecznościowych o niepokojącym stanie zdrowia swojej matki. Grażyna Wiśniewska przebywa w jednym z warszawskich szpitali i potrzebuje krwi.

Michał Wiśniewski

Zwolniony Michał Wiśniewski rozprawia na temat pieniędzy. "Nie boję się o swoje finanse"

CZYTAJ DALEJ

Michał Wiśniewski błaga o pomoc

Michał Wiśniewski zaznaczył, że sam odda krew, ale potrzebuje także pomocy ze strony fanów. Pilnie potrzebna jest krew grupy 0 Rh-, której brakuje w centrach krwiodawstwa. Pomocy mogą udzielić jednak również osoby o innej grupie. Żadna donacja się nie marnuje. Podczas wizyty w punkcie należy dodać, że oddajemy krew dla Grażyny Wiśniewskiej.

- Proszę państwa, troszeczkę mnie też dopadła potrzeba, dlatego zwracam się do Państwa z wielką prośbą o pomoc. Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi 0 RH- dla mojej mamy, która leży w Warszawie. Ona potrzebuje waszej pomocy, nas wszystkich. Ja zresztą zrobię to samo, oddam, bo mam taką samą grupę krwi jak ona. [...] Centrum krwiodawstwa MSWiA w Warszawie ze wskazaniem na Grażynę Wiśniewską. Będę bardzo zobowiązany i nie zapomnę — apeluje Michał Wiśniewski za pośrednictwem Instagrama.

michał wiśniewski

Michał Wiśniewski oszukany, ktoś się pod niego podszywa. Pola Wiśniewska musiała interweniować

CZYTAJ DALEJ

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Irmina JachAutor

Redaktor naczelna portalu Goniec.pl. Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: irmina.jach@goniec.pl

Podobne artykuły

"The Voice Senior". Uczczono przedwczesną śmierć jednego z uczestników. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 04.02.2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Ostatni występ Adama Anusewicza w "The Voice Senior" przed śmiercią

Czytaj więcej >
Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. Fot. Kapif

Gwiazdy

Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. "To dramat"

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Burza po decyzji Piotra Cugowskiego. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Piotr Cugowski podpadł widzom "The Voice Senior". Wszystko przez jedną decyzję

Czytaj więcej >
Kuba Wojewódzki zareagował na samochód TVP. Fot. kadry z programu Onet Rano, prod. Onet, wyd, 2019r,, Youtube @onetrano

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki zobaczył pojazd TVP i nie wytrzymał. Otworzył drzwi i zaczął krzyczeć

Czytaj więcej >
Tak wyglądała 30 lat temu, dziś zna ją cała Polska. Fot. Instagram @kingarusin, kadr z programu TVP1, prod. TVP, wyd. 05.02.1993 r.

Gwiazdy

Tak wyglądała 30 lat temu. Dziś zna ją cała Polska

Czytaj więcej >
Krzysztof Skiba rozlicza gwiazdy z chałtur. Marcin Prokop i Maciej Stuhr zdekonspirowani. Fot. Kapif

Gwiazdy

Krzysztof Skiba wyjawił tajemnicę Prokopa i Stuhra. Na pewno nie będą zadowoleni

Czytaj więcej >