Goniec.pl
Michał Wiśniewski cieszy się razem z mamą

East News TRICOLORS

Wielkie szczęście w rodzinie Michała Wiśniewskiego. Mama piosenkarza się zaręczyła

14 Marca 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Michał Wiśniewski ma za sobą bardzo trudne dzieciństwo. Lider zespołu Ich Troje spędził najmłodsze lata w domu dziecka, gdyż jego mama borykała się z chorobą alkoholową. Na szczęście, życie rodziny wygląda dziś zupełnie inaczej. Pani Grażyna właśnie się z

Michał Wiśniewski - już jako dorosły człowiek - robił wszystko, by na nowo ułożyć swoje relacje z mamą. Mimo licznych problemów nie zdecydował się na zerwanie więzi i dołożył wszelkich starań, by kobieta porzuciła destrukcyjny nałóg. Dziś pani Grażyna żałuje tego, że jej syn wychowywał się w złych warunkach.

Michał Wiśniewski cieszy się razem z mamą

Lider zespołu Ich Troje już jako trzyletnie dziecko stracił oboje rodziców. Matka nie miała sił na opiekę nad synem, a ojciec, pod którego skrzydła trafił, postanowił oddać go do domu dziecka. Michał Wiśniewski, który w młodości nie zaznał zbyt wiele miłości, zawsze marzył o zbudowaniu stabilnej rodziny.

Niestety, życie wokalisty ułożyło się nie do końca po jego myśli. Michał Wiśniewski ma za sobą cztery nieudane małżeństwa i walkę z licznymi nałogami. W ubiegłym roku podczas wywiadu dla Wirtualnej Polski pani Grażyna wyznała, że czuje się winna za to, co działo się w synem.

- Byłam bardzo młoda, głupia i szalenie zakochana. Pewnie źle wyszłam za mąż, ale gdyby nie to małżeństwo, nie miałabym takiego ukochanego Michałka. Po rozwodzie mąż go wziął do siebie, do mnie trafił drugi syn. Michał miał wtedy 3,5 roku. Ciągle nie mogę sobie darować, że tak się stało. Ominęło mnie całe jego dzieciństwo, straciłam je. Tego nie da się cofnąć - mówiła kobieta.

Kontakt z potomkiem odzyskała, gdy ten był już nastolatkiem. Po latach Michał Wiśniewski uratował mamie życie, wysyłając ją na odwyk. Od czasu opuszczenia kliniki relacje rodzinne państwa Wiśniewskich są nadzwyczaj dobrze. Kobieta aktywnie uczestniczy w życiu syna i wnuków.

- Michał chyba jednak we mnie wierzył. Gdyby nie on, może już bym nie żyła. Osoby, z którymi wtedy piłam, już dawno nie żyją. A ja jestem. 23 maja minęło 16 lat bez alkoholu. Jestem bardzo szczęśliwa, że nie piję, okazuje się, że bez wódki można żyć - dodawała pani Grażyna Wiśniewska.

Przed kilkoma miesiącami kobieta postanowiła zawalczyć także z przytłaczającą samotnością. Wszystko wskazuje na to, że na portalu randkowym poznała idealnego mężczyznę, który poprosił ją o rękę. Wieść o zaręczynach przekazał za pomocą mediów społecznościowych Michał Wiśniewski.

- Dzisiaj jest ten wielki dzień. Mama je kasze... jest pierścionek, jest narzeczony. Rozumiem, że zaręczyny zostały przyjęte? - dopytywał piosenkarz na filmie opublikowanym w serwisie Instagram. Pani Grażyna odpowiedziała na pytanie twierdząco.

Na ujęciach zarejestrowanych przez wokalistę można zobaczyć kilka dużych, bogato zdobionych pierścionków. Prawdopodobnie któryś z nich jest tym właściwym. Serdecznie gratulujemy!

Artykuły polecane przez redakcję portalu Goniec.pl:

  • Test na koronawirusa z Biedronki. Co powie nam badanie serologiczne z dyskontu?

  • Majątek Daniela Obajtka. Łączna wartość jego nieruchomości powala

  • Lech Wałęsa opłakuje przyjaciela. Ogromna żałoba w rodzinie byłego prezydenta

Źródła: Pudelek/Wirtualna Polska

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >