Michał Szpak nie wystąpi w „The Voice of Poland”? Żródło: Piotr Molecki/East News

Michał Szpak nie wystąpi w kolejnej edycji „The Voice of Poland”?

26 Kwiecień 2021 Irmina JachIrmina Jach

Michał Szpak - zdaniem dziennikarzy tabloidu „Party” - nie wystąpi w kolejnej edycji popularnego programu rozrywkowego „The Voice of Poland”. Powody, dla których TVP miałoby zakończyć współpracę z muzykiem, który pełnił funkcję jurora przez ostatnie cztery edycje, nie jest w tym momencie znana. Nie wiadomo także, kto miałby go zastąpić.

Telewizja Polska w ostatnim czasie nadzwyczaj chętnie odświeża składy jurorskie swoich programów. Wszystko wskazuje na to, że po głośnych roszadach w obsadzie show „Dance, Dance, Dance” przyszedł czas na uwielbiany przez widzów format „The Voice of Poland”.

Michał Szpak nie wystąpi w „The Voice of Poland”?

Tabloid „Party” donosi, że w najnowszej edycji programu, której premierę zaplanowano na jesień, nie zobaczymy Michała Szpaka. Powody rzekomego zerwania umowy pomiędzy wokalistą a TVP nie zostały podane do informacji publicznej. Nie wiadomo, kto miałby zająć jego miejsce.

Fani spekulują, że kontrowersyjny artysta mógł narazić się władzom telewizji publicznej otwartym deklarowaniem poglądów politycznych. Już pod koniec ubiegłego roku głośno dyskutowano o tym, jakie konsekwencje dla muzyka będzie miało wsparcie, które okazał uczestnikom Ogólnopolskiego Strajku Kobiet.

Tuż po tym, jak Trybunał Konstytucyjny wydał szokujące orzeczenie w sprawie zakazu aborcji w przypadku ciężkich wad płodu, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, tłumnie wyszli na ulice polskich miast, by protestować przeciwko tej decyzji. Swoje niezadowolenie za pośrednictwem mediów społecznościowych wyraził także Michał Szpak.

Tak wygląda dziś grób Marka Perepeczki. Bardzo smutny widokTak wygląda dziś grób Marka Perepeczki. Bardzo smutny widokCzytaj dalej

- POLSKA TO KOBIETA! Tak, to jest ten dzień! Dzisiaj Warszawa jest stolicą świata! Czas otworzyć wino i wznieść toast za wolność - pisał piosenkarz na swoim Instagramie.

Michał Szpak wziął także udział w spektaklu „Dziady”, który został wystawiony w jednym z bloków mieszkalnych zlokalizowanych naprzeciw posiadłości Jarosława Kaczyńskiego. Relację z tego zdarzenia opublikował w sieci. To właśnie wtedy pojawiły się pierwsze głosy, że zachowanie muzyka może nie spodobać się jego przełożonym.

- Super Michał, ale chyba z posadą jurora w „The Voice” będziesz musiał się pożegnać - pisał jeden z fanów. Stacja w odpowiedzi zapowiedziała, że Michał Szpak pojawi się w czwartym sezonie show, ale nie wiadomo, jak potoczą się jego dalsze losy zawodowe.

Tygodnikowi udało się dotrzeć również do informacji, że do udziału w jesiennej edycji show została zaproszona Edyta Górniak, która w ostatnich miesiącach słynie z szerzenia dezinformacji na temat pandemii koronawirusa i szczepionek przeciwko niebezpiecznemu patogenowi.

Fani obawiają się, że zmiany mogą pojawić się z kolei w „The Voice Senior”. Kilka miesięcy temu w internecie pojawiło się nagranie przedstawiające Andrzeja Piasecznego. Piosenkarz - pod wpływem alkoholu - wyraził swoją antypatię do partii rządzącej. TVP odniosło się do sprawy komentując, że nie toleruje takich zachowań.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pudelek

Następny artykuł