Goniec.pl
Film o Beacie Kozidrak jednak nie powstanie

TRICOLORS/East News

Miał powstać film o Beacie Kozidrak. Nieoficjalnie: Studio wycofało się z produkcji

16 Października 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Beata Kozidrak ponosi kolejne konsekwencje jazdy po Warszawie pod wpływem alkoholu. Film o jej twórczości oraz życiu został anulowany i studio, które miało być odpowiedzialne za jego stworzenie, wycofało się ze wcześniejszych planów. - Jestem ciekawa scenariusza i tego, jaki fragment mojego życia będzie w nim zawarty - mówiła piosenkarka Bajmu, kiedy ogłaszano, że powstanie o niej film.

Po tym, jak Beata Kozidrak została złapana 1 września na ulicach Warszawy z dwoma promilami alkoholu we krwi, artystka zmaga się z kryzysem wizerunkowym. Okazuje się, że gwiazda w związku ze swoim zachowaniem traci kolejne współprace.

policja-ostrzega-polakow

Policja apeluje o ostrożność. Plaga kradzieży na cmentarzach

CZYTAJ DALEJ

Już wcześniej liderka Bajmu odwołała kilka koncertów. Dodatkowo firma produkująca napój gazowany postanowiła odciąć się od Beaty Kozidrak, która firmowała ich produkt własnym wizerunkiem.

Teraz "Super Express" informuje, że Beata Kozidrak otrzymała kolejny bolesny cios w związku z jazdą pod wpływem alkoholu (więcej na ten temat przeczytasz >tutaj<). Film o jej życiu, z którego bardzo się cieszyła, najprawdopodobniej nie powstanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Koniec marzeń o filmie o życiu Beaty Kozidrak

- Chyba nic piękniejszego nie mogłoby mi się przydarzyć, jak pokazanie mojego życia na dużym ekranie - deklarowała uradowana Beata Kozidrak, kiedy oficjalnie przekazano informacje o planach stworzenia dzieła kinematograficznego inspirowany wokalistką Bajmu.

"Super Express" dotarł do informacji wskazujących, że film jednak nie powstanie. Jego stworzeniem miało zająć się studio filmowe z siedzibą w Lublinie, jednak z pomysłu zrezygnowano.

Wcześniej była zachwycona tym pomysłem

Zapewne, gdyby nie niebezpieczny incydent z jazdą drogim BMW z dwoma promilami alkoholu we krwi, Beata Kozidrak nie musiałaby opłakiwać odwołania kręcenia filmu o jej życiu.

We wcześniejszych wypowiedziach nie ukrywała swojej ekscytacji. - Bardzo się cieszę, bo okazuje się, że moja twórczość jest ważna nie tylko dla publiczności, ale także dla wspaniałych osób związanych z filmem - tłumaczyła gwiazda.

Przeprosiny nie pomogły

Zaraz po tym, jak wiadomości o zatrzymaniu nietrzeźwej Beaty Kozidrak rozniosły się w mediach, wokalista wydała oficjalne oświadczenie. - Wiem, że zawiodłam - pisała w poście na Instagramie artystka.

- Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa - dodawała Beata Kozidrak (więcej na ten temat przeczytasz >tutaj<).

Wiadomości o zawieszeniu prac nad ewentualnym filmem o wokalistce Bajm nie są oficjalne. Istnieje jeszcze szansa, że decyzja o rezygnacji z tworzenia produkcji o ikonie polskiej muzyki zostanie jedynie mocno odsunięta w czasie.

Łezka sama napływa do oka. Poruszający widok grobu Pawła Królikowskiego przed Wszystkimi Świętymi

Slajd 1 z 5

Grób Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski został pochowany w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Wojskowych na Powązkach. Tuż przed 1. listopada sprawdziliśmy, jak prezentuje się obecnie jego grób. / fot. Irmina Jach

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: se.pl

Agata JaroszewskaAutor

Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej. Do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Basia Kurdej-Szatan

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan lubi imprezować. Zaskoczyła fanów szczerym wyznaniem

Czytaj więcej >
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Gwiazdy

Jacek Kurski nie czekał na ostateczne pozwolenie. Ruszyły prace przy "Sylwestrze Marzeń"

Czytaj więcej >
AKPA/Podlewski

Gwiazdy

Kasia Cichopek w zalotnej kreacji na urodzinach "Bayer Full"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Królowa życia" przeszła metamorfozę. Wynik finalny podzielił internautów

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Wielkie zmiany w jury "MasterChef junior"

Czytaj więcej >
Andrzej Piaseczny

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny zabrał głos ws. afery z Kurdej-Szatan

Czytaj więcej >