Goniec.pl
Meghan Markle całkowicie zepchnięta na dalszy plan. To część intrygi króla Karola III?

TIMOTHY A. CLARY/AFP/East News

Meghan Markle całkowicie zepchnięta na dalszy plan. To część intrygi króla Karola III?

14 Września 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Meghan Markle od lat uchodzi za kość niezgody w rodzinie królewskiej. Ostatnio jednak media donosiły o ociepleniu się relacji księcia Williama i jego brata Harry’ego. Czy to oznacza, że zażegnano kryzys, którego księżna Meghan była poniekąd autorką?

Niedawno William I Harry pokazali się razem przed zamkiem Windsor, gdzie witali zebranych pod bramą ludzi, którzy chcieli uczcić pamięć o zmarłej królowej Elżbiecie II. Królewski fotograf nie ma wątpliwości co do tego, że "pojednanie" było jedynie częścią większego planu uknutego przez króla Karola III.

aleksandra kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska zdradziła kulisy spotkania z Elżbietą II i księciem Filipem. "Nagle zadzwonił telefon"

CZYTAJ DALEJ

Meghan Markle przyciąga uwagę mediów. To nie podoba się królowi Karolowi III

Gdy książęta wyszli przed bramy zamku Windsor, wydawało się, że ich stosunki uległy poprawie. Nadal prezentowały się dość "chłodno", ale sam pomysł wspólnego pokazania się miał ponoć wyjść od następcy tronu, a książę Harry miał na niego bez oporów przystać.
Okazuje się, że rozejm braci ma być jedynie elementem większego planu króla Karola III. Pojednanie ma za zadanie odwrócić uwagę mediów od Meghan Markle, ponieważ obecny władca nie chce, aby media skupiały się na niej, zamiast na upamiętnianiu królowej.

- Zrobili to, ponieważ gdyby Meghan pojawiła się na pogrzebie w poniedziałek, wszystkie gazety mówiłyby o niej, a król tego nie chce. Chce, żeby to dotyczyło tylko królowej. Żadnych zakłóceń - powiedział Arthur Edwards. Fotograf rodziny królewskiej dodał przy tym, że między braćmi wciąż jest wielka przepaść.

Zdanie to podzielają ich współpracownicy, którzy obserwują ich niemalże codziennie, potwierdzają. Ich zdaniem pojednanie wydaje się niemalże niemożliwe, chyba że zachowanie panów ulegnie diametralnej zmianie.

Pojednanie braci ma zatem tylko odwrócić uwagę od Meghan Markle, która zawsze przyciąga ciekawskie media. Król Karol II nie życzy sobie żadnych zakłóceń ze strony członków rodziny królewskiej, a brytyjska prasa co chwila rozpisuje się o licznych próbach "uciszania" niepożądanych zachowań zarówno wśród najbliższych, jak i współpracowników.

fot. Instagram @martamanowska

Tak mieszka Marta Manowska. Porzuciła miasto i pokochała życie na wsi

Marta Manowska jakiś czas temu stanowczo zarzekała się, że życie na wsi nie jest dla niej. Jako prowadząca „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” odbywała liczne podróże po urokliwych zakątkach Polski, poznawała ludzi z małych miasteczek, odpoczywała w bliskim otoczeniu natury i kosztowała lokalnych, tradycyjnych przysmaków. Gdy po jakimś czasie ponownie porównała swoje przeżycia z prowincji ze zgiełkiem dużego miasta, ciągłym pośpiechem, zanieczyszczonych powietrzem i pustymi relacjami międzyludzkimi – była to już całkowicie inna kalkulacja. Zanim jednak Marta Manowska doceniła uroki życia na wsi, mówiła: – Jestem często pytana, czy mogłabym mieszkać na wsi. I odpowiadając szczerze sobie samej, muszę powiedzieć, że nie na tym etapie życia. Miasto daje mi energię. Jednak w poszukiwaniu drugiego człowieka nie jest istotne, czy pochodzi z miasta, czy ze wsi – wyjaśniała w "Pytaniu na śniadanie". Miejskie poszukiwania miłości życia nie szły prezenterce TVP najlepiej, a przebywając z dala od Warszawy podczas nagrań do „Rolnik szuka żony”, zawiązała nowe przyjaźnie. Dzięki nim poznała posiadaczy rozległych ziem uprawnych nie tylko od strony zawodowej, ale również prywatnej. Pokazali jej uroki wiejskiego, spokojnego życia. Blondwłosa i wiecznie uśmiechnięta dziennikarka postanowiła zmienić zdanie i ostatecznie i spróbować zachwalanego przez uczestników programu życia. Na jej profilu na Instagramie publikuje rozkoszne kadry na tle skromnego domu z czerwonej cegły. Jak można wywnioskować z fotografii, wokół budynku rozpościera się okazały ogród, w którym można oddawać się pełnowartościowemu relaksowi. Zobaczcie, jak teraz wygląda sielskie życie Marty Manowskiej.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Ola Kwaśniewska długo ukrywała spotkanie z Elżbietą II. „Nawet nikomu nie powiedziałam”, wspomnienia wyciskają łzy

  • Aleksander Kwaśniewski zdradził, co Putin wyznał mu 20 lat temu. Padła ważna deklaracja

  • Aleksandra Kwaśniewska przechodziła przez kryzys twórczy. O wszystkim opowiedziała w jednym z wywiadów

Źródło: Pomponik.pl

Tagi:

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Krystyna Janda fot. TRICOLORS/Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Krystyna Janda gorzko o macierzyństwie: "Trudno było być matką odpowiedzialną"

Czytaj więcej >
Edyta Golec fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Edyta Golec szczerze opowiedziała o swoim życiu. Wyjawiła swoją tajemnicę, ma poważny problem

Czytaj więcej >
Ida Nowakowska, Łukasz Nowicki fot. Pawel Wodzynski/TRICOLORS/East News

Gwiazdy

"Pytanie na śniadanie". Łukasz Nowicki może liczyć na wsparcie kolegów z programu. Ida Nowakowska zdradziła szczegóły

Czytaj więcej >
Jacek Kurski wyśmiany w Szkle kontaktowym. Foto: Pawel Wodzynski/East News / screen z programu szkło kontaktowe, tvn24, 2022

Gwiazdy

Jacek Kurski wyśmiany w TVN24. Sianecki przypomniał, co były prezes TVP zrobił 8 lat temu

Czytaj więcej >
ALeksandra Kwaśniewska zapowiada kolejny live z tatą. Foto: Instagram @aleksandraleksandrowna

Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska przekazała świetne informacje. Kolejny live z jej ojcem już za kilka dni

Czytaj więcej >
Meghan Markle i ksiażę Harry. Jak się poznali? Foto: Janet Mayer / SplashNews.com/East News

Gwiazdy

Wszyscy się mylili. Wydało się, jak poznali się Meghan Markle i książę Harry

Czytaj więcej >