Goniec.pl
TRICOLORS/East News

TRICOLORS/East News

Media podały przykre wieści o Katarzynie Cichopek. Co z pracą w "Pytanie na śniadanie"?

5 Lutego 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Katarzyna Cichopek zniknie z "Pytania na śniadanie"? Według Pudelka tego chcą widzowie, którzy mają dość tego, w jaki sposób rozmawia z gośćmi w programie. Niektórzy z nich twierdzą, że poziom rozmówców nie jest odpowiednio dobrany do jej poziomu. Informator Pudelka powiedział, z czym może się liczyć gwiazda TVP.

Cichopek nie miała łatwego startu w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie już od dawna nie byli do niej przychylnie nastawieni, a kolejne wpadki sprawiały, że odbierali jej działania coraz gorzej.

EN 01498481 0006

Żona Dawida Kubackiego odpowiedziała na komentarz Kurskiego o sukcesie skoczka. Padły ostre słowa

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Cichopek zniknie z "Pytania na śniadanie"? Pudelek rozmawiał z osobą pracującą przy programie

Katarzyna Cichopek nie zawsze radzi sobie doskonale w roli prowadzącej program live. W momencie, w którym występuje się głównie na żywo, nie ma miejsca na edycję lub poprawę swoich wpadek. Widzowie oglądają je na ekranie od razu.

Producenci programu nie są również wciąż zadowoleni z tego, jak gwiazda pracuje przy programie. Winne ma być jej... zbyt pogodne usposobienie i lekka niefrasobliwość względem niektórych tematów i gości.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Pojawiły się również doniesienia, że widzowie wolą wybrać konkurencję niż oglądać "Pytanie na śniadanie", gdy prowadzącą jest Katarzyna Cichopek. Informator Pudelka, który pracuje przy programie, poinformował, jak wygląda sprawa z perspektywy produkcji.

- Po serii wpadek w "Pytaniu" dość mocno spadła oglądalność odcinków, w których występuje Katarzyna Cichopek. Kiedy Kasia pojawia się w programie, statystyczny widz wybiera TVN. Kasia aktualnie odpoczywa we włoskich Alpach, ale niebawem wróci do pracy - opowiadał.

- Wydawca otrzymał wiele sygnałów od widzów, którzy twierdzą, że prowadząca ze wszystkiego się śmieje, niezależnie od sytuacji, nawet kiedy tematy poruszane w programie są wyjątkowo trudne. Sądzą, że nie dostosowuje swojego zachowania do profilu rozmówcy. Uważają, że mimo całej sympatii, prezenterka powinna być bardziej stonowana i wykazywać więcej empatii w stosunku do zapraszanych gości. Produkcja na pewno poruszy z nią ten temat po powrocie - przekonywał informator.

/fot. www.instagram.com/katarzynacichopek

Apartament Katarzyny Cichopek olśniewa. Jedno pomieszczenie robi piorunujące wrażenie

Katarzyna Cichopek chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, a w mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć, wykonanych w jej mieszkaniu. Aktorka wraz z mężem i dziećmi mieszka w eleganckim apartamencie na warszawskiej Sadybie i jak widać na fotografiach, przyłożyła się do urządzania wnętrza, w którym spędza czas ze swoją rodziną. W mieszkaniu Kasi Cichopek dominuje biel i odcienie szarości. Choć gwiazda postawiła na prostotę, to eleganckie dodatki sprawiają, że apartament nabiera charakteru, a każdy kat potrafi zaskoczyć gości. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowy taras oraz nietypowo urządzony pokój dziecięcy. /fot. www.instagram.com/katarzynacichopek

Zobacz galerię >

Czy to oznacza, że Katarzyna Cichopek może niebawem opuścić program śniadaniowy? Informator podkreślił, że mimo wszystkich zarzutów, gwiazda "M jak Miłość" wciąż jest uważana za jeden z filarów programu i jest bardzo ceniona.

- Kasia jest niezwykle życzliwą osobą w stosunku do ekipy. Jej ogromnym atutem jest to, że chętnie się uczy i przyjmuje wszystkie uwagi, również te krytyczne. Wszyscy wierzą, że kolejne programy będą coraz lepsze, a telewidzowie w końcu się do niej przekonają - dodał.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Katarzyna Dowbor wróciła do jednego z uczestników "Nasz nowy dom". Nie kryła przerażenia

  • Wieści o rzekomym rozwodzie Lewandowskich w niemieckich mediach. Jest komentarz do plotek

  • Fabienne Wiśniewska zdradziła prawdę o rodzinie Michała Wiśniewskiego

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pudelek.pl

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Screen programu "Idol", Polsat

Gwiazdy

"Taniec z gwiazdami". Niespodzianka dla widzów. W programie nieoczekiwanie pojawi się Alicja Janosz

Czytaj więcej >
Screen programu "Dzień Dobry TVN", prod. TVN

Gwiazdy

"Dzień Dobry TVN". Spektakularna wpadka Filipa Chajzera. Małgorzacie Ohme nie było do śmiechu

Czytaj więcej >
Edyta Górniak, fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Edyta Górniak wyznała, czy chodzi do kościoła. Jej odpowiedź może zaskoczyć

Czytaj więcej >
Materiały własne Iberion

Gwiazdy

Nie żyje dziennikarka radia Eska Sylwia Kurzela. "Do ostatnich chwil nie poddawała się"

Czytaj więcej >
Anna Mucha, fot. Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Anna Mucha nie ochrzciła swoich dzieci. Gwiazda podała dwa ważne dla niej powody

Czytaj więcej >
TVP

Gwiazdy

"Klan". Porwali ją i przez 17 lat więzili w haremie. Bohaterka wróciła do męża, ale ten związał się z inną

Czytaj więcej >