Marian Lichtman Żródło: Youtube Świat Gwiazd

Marian Lichtman odniósł się do sprawy syna Krawczyka

27 Kwiecień 2021 Patryk PrzybyłowskiPatryk Przybyłowski

Marian Lichtman zdobył się na bardzo intymne wyznanie w sprawie Krzysztofa Krawczyka i więzi, jaka łączyła go z jego synem. Bardzo rozczulające słowa padły w rozmowie z Dominiką Komarnicką z portalu Świat Gwiazd.

Krzysztof Krawczyk junior pozostaje ciągle wielką tajemnicą. Mimo że światło dzienne ujrzały nagrania z wokalnymi możliwościami syna legendarnego artysty, to nadal niemalże nic o nim nie wiemy.

Dominika Komarnicka o potomka Krzysztofa Krawczyka zapytała Mariana Lichtmana. Wieloletni przyjaciel legendy polskiej sceny przyznał, że junior nie miał łatwego życia.

- Jego mama była znakomitą wokalistką. Tata, Krzysio Krawczyk - on miał wszystko, żeby zostać gwiazdą. Jego mama umarła 12 lat temu, on nie mieszkał z Krzysztofem i miał złe relacje. Nie wiem, kto był winien, kto nie, w środku nie byłem - powiedział w wywiadzie dla portalu Świat Gwiazd.

Marian Lichtman zdradził, że Krzysztof Krawczyk zwrócił się do niego z rozczulającą prośbą. Chciał, aby przyjaciel dopilnował, żeby jego syna nie spotkało nic złego, jeśli by go przy nim zabrakło.

Pobicie pod klasztorem na Jasnej Górze. Jest nagranie, policja szuka agresoraPobicie pod klasztorem na Jasnej Górze. Jest nagranie, policja szuka agresoraCzytaj dalej

- Z Haliną jak się rozstawali, to zaprosił mnie do hotelu. „Marian, jak coś się ze mną stanie w życiu, to nie daj krzywdy zrobić mojemu synowi”. Pamiętam te słowa w hotelu. I się popłakał, ja się też popłakałem - powiedział Marian Lichtman.

Członek legendarnego zespołu Trubadurzy powiedział nawet, że bał się wówczas o zdrowie i życie Krzysztofa Krawczyka. W głowie muzyka pojawiła się nawet myśl, że wybitnie wrażliwy kolega mógłby targnąć się na swoje życie.

- Halinę bardzo ciężko przeżył, ale powiedziałem mu „Krzysio, w porządku” - dodał Marian Lichtman.

Muzyk przytoczył również opowieść, w której główną rolę odegrała babcia Krzysztofa juniora. Ona również poprosiła przyjaciela swojego syna, aby ten nigdy nie dopuścił do tego, by juniorowi stała się krzywda.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Świat Gwiazd

Następny artykuł