Goniec.pl
Hakiel

Instagram

Marcin Hakiel powiedział o nowym związku. Nawiązał do Katarzyny Cichopek

24 Lipca 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek byli małżeństwem przez 14 lat. Doczekali się dwójki potomstwa. Para czeka na rozprawę rozwodową, lecz fakt, że wciąż są małżeństwem, nie przeszkadza żadnej ze skonfliktowanych stron w poszukiwaniach nowej miłości. Zdaje się, że Marcin Hakiel już je zakończył. Jak zareagował na pytanie dotyczące jego nowej partnerki?

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek

Fan Marcina Hakiela nie wytrzymał: "Gość zniszczył Ci rodzinę, a teraz tuli twoją żonę". Co odpowiedział tancerz?

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Trudne rozstanie medialnej pary

Chociaż do niedawna perypetie „Cichopków” nie schodziły z pierwszych stron tabloidów, aktualnie sprawa domniemanej niewierności żony tancerza nieco przycichła. Na ten temat napisano już dużo, a każdy z małżonków stara się ułożyć swoje życie na nowo.

Marcin Hakiel chętnie dzielił się z mediami przemyśleniami na temat tego, że jest gotowy na poznanie nowej miłości. Jak mogliśmy przeczytać na jego profilu na Instagramie, tancerz cieszy się imponującym powodzeniem. Pomimo jasnej deklaracji, że nie zamierza szukać nowego związku na siłę, przewrotny los okazał się dla niego łaskawy.

Marcin Hakiel z dziećmi

Marcin Hakiel przebił Kasię Cichopek? Tancerz zabrał dzieci na wakacje życia

CZYTAJ DALEJ

Nowa miłość Marcina Hakiela

Po trudach rozstania uczestnik Eurovision Dance Contest 2007 z pewnością był przybity. Lekiem na zranione serce okazała się nowe uczucie, które – jak dowiadujemy się z tygodnika „Na Żywo” – przyszło niespodziewanie – przez internet.

Dla zranionego Hakiela płaszczyzną porozumienia z nową partnerką okazał się – tu nie ma zaskoczenia – taniec. „Na Żywo” w swoich doniesieniach koncentruje się na pierwszym spotkaniu zakochanych. Dowiadujemy się, że już do niego doszło.

Marcin Hakiel był zasypywany pytaniami o nową lubą. Z radością dzielił się z mediami informacjami o tym, że jego nowa wybranka, tak jak on, ma już dzieci. To kolejna kwestia, która pozwoliła im jeszcze lepiej wzajemnie się rozumieć. Z czasem jednak wypowiedzi tancerza stawały się coraz bardziej wymijające.

Co się stało, że Marcin Hakiel zmienił swoje podejście do mediów? Okazało się, że nie chce kolejny raz popełnić tego samego błędu. Nie chce, by jego nowy związek stał się medialny. W biblijnym „Hymnie o Miłości” możemy przeczytać: „Miłość nie szuka poklasku”. Wydaje się, że Marcinowi Hakielowi, nauczonemu doświadczeniem, przyświeca właśnie ta piękna dewiza.

Źródło z otoczenia tancerza poinformowało w „Na Żywo”: - Jest porozumienie dusz. Marcin jest dobrej myśli. Poznali się przez Internet. Oboje kochają taniec i mają wiele wspólnych tematów. Ta znajomość podniosła go na duchu, po rozstaniu ogromnie tego potrzebował – czytamy.

Marcin Hakiel nawiązuje do związku z Katarzyną Cichopek

Słowa znajomego popularnego gwiazdora tygodnik „Na Żywo” postanowił skonfrontować z nim samym. Tancerz zaczął uparcie i z determinacją chronić swojego nowego związku przed medialnym szumem. Nie chce i w tym przypadku znaleźć się w samym „oku cyklonu” plotkarskich portali i z przekonaniem odparł:

- Byłem już w medialnym związku, kolejnych nie planuję – skwitował krótko acz dosadnie.

Jesteśmy pod wrażeniem konsekwencji Marcina Hakiela. Jesteśmy też ciekawi, jak długo zachowa medialną wstrzemięźliwość. A jeszcze ciekawszy jest fakt, że nie tak dawno w „Plejadzie” tancerz rozprawiał o tym, że medialne zainteresowanie w ogóle mu nie przeszkadza. Może na stanowisko uzdolnionego tancerza ma wpływ nowa partnerka?

Gabriela Kownacka zachwycała w "Rodzinie zastępczej". Widok jej grobu łamie serca

Gabriela Kownacka była niezwykle utalentowaną aktorką, którą przedwcześnie zabrała ciężka choroba. Serca Polaków zdobyła rolą Ani w "Rodzinie zastępczej". Jak dziś wygląda jej grób? Sprawdziliśmy to

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Szczęśliwa Marta Manowska pokazała zdjęcie z wesela. To był wyjątkowy dzień w jej życiu

  • Katarzyna Dowbor przeszła metamorfozę. Nie jest już ruda? Trudno ją rozpoznać

  • Nastoletni syn Krzysztofa Ibisza miał wypadek, wylądował na pogotowiu. Mama chłopca apeluje

Źródło: "Na żywo"

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Dominik Abus fot. YouTube @Hi_5

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus zatrzymany przez policję, doszło do ostrej sprzeczki

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >