Goniec.pl
Marcin Hakiel

Tricolors/East News

Marcin Hakiel nieoczekiwanie staje w obronie Katarzyny Cichopek. Kuriozalna sytuacja na Instagramie

27 Maja 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Marcin Hakiel stanowczo zareagował na wypowiedź fana, który stwierdził, że jego dzieci nie będą szczęśliwe z Katarzyną Cichopek. Tancerz zbył nieuprzejmość wobec swojej byłej ukochanej ostrym komentarzem.

Jak widać, rozstanie gwiazd nie sprawiło, że Marcin Hakiel przestał zachowywać się wobec swojej żony jak prawdziwy gentleman.

katarzyna cichopek maciej kurzajewski

Katarzyna Cichopek w pierwszym wywiadzie od kilku miesięcy ujawniła, co łączy ją z Maciejem Kurzajewskim

CZYTAJ DALEJ

Zdjęcie Marcina Hakiela wywołuje burzę komentarzy

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel to nazwiska, które w ostatnich miesiącach prawdopodobnie najczęściej odmieniane są przez przypadki w kolorowej prasie. Wszystko za sprawą głośnego rozstania pary.

W marcu małżeństwo wydało oficjalne oświadczenie, w którym poinformowało opinię publiczną o zamiarze rozwodu, a wkrótce ustalili również zasady podziału opieki nad dziećmi.

W mediach szybko pojawiły się spekulacje na temat tego, z kim obecnie zamierzają związać się byli kochankowie. Nic dziwnego, że zdjęcie zamieszczone przez Marcina Hakiela w mediach społecznościowych, wzbudziło takie zainteresowanie.

Na fotografii widzimy tancerza w towarzystwie uroczej blondynki. Zdjęcie wykonane zostało jednak w sali treningowej - nie ma więc żadnych dowodów na to, że przedstawione na nim postaci łączy jakakolwiek relacja romantyczna. To nie uciszyło jednak żądnych sensacji internautów.

Marcin Daniec

Marcin Daniec podzielił się zadziwiającym wspomnieniem. Po czym dręczyły go wyrzuty sumienia?

CZYTAJ DALEJ

Marcin Hakiel ostro do fana

- Tak trzymaj, brawo, tylko walcz o dzieci, bo one z matką nie będą szczęśliwe - napisał rozentuzjazmowany fan na widok swojego idola w towarzystwie przedstawicielki płci pięknej.

Na reakcję Marcina Hakiela nie trzeba było długo czekać. Gwiazdor odpowiedział na komentarz, a jego słowa z pewnością zapamięta internauta, który najwyraźniej nieco pospieszył się ze swoim osądem.

- Proszę tak nie mówić, dzieci potrzebują obojga rodziców, niezależnie czy żyją razem, czy osobno. Pozdrawiam - odgryzł się tancerz.

instagram.com/marcinhakiel

instagram.com/marcinhakiel

Jak widać, troska o dzieci - Helenkę i Adama - jest dla Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek priorytetowa i są w stanie rzucić w niepamięć swoje własne nieporozumienia, by zadbać o to, co dla nich najważniejsze.

Małgorzata Teodorska swoją karierę rozpoczynała jako modelka, ale wkrótce została dostrzeżona przez producentów Telewizji Polskiej, którzy zadecydowali o zatrudnieniu jej w nowym serialu. / fot. Tricolors/East News

Pamiętacie Irkę z "Plebanii"? Trudno ją dziś rozpoznać, przeszła niewiarygodną metamorfozę

Małgorzata Teodorska zachwyciła rolą Irki w "Plebanii", a później zniknęła z życia publicznego. Jak żyje i jak wygląda dziś aktorka popularnego serialu TVP?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Katarzyna Cichopek

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek rzuciła wszystko i pojechała z dziećmi na wakacje. Bawi się wyśmienicie

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Cugowski zaniepokojony sytuacją rodzinną. Jego synowie są w poważnym konflikcie

Czytaj więcej >
Julia Kuczała

Gwiazdy

Julia Kuczała nie żyje. 19-latkę pożegnała Katarzyna Zielińska

Czytaj więcej >
Justyna Wasilewska

Gwiazdy

Justyna Wasilewska, znana z serialu TVN, zrobiła coming out. Przyznała, że ma dziewczynę

Czytaj więcej >
"Sanatorium Miłości". Anna Król i Zbigniew Zamróz zdradzili swoje plany

Gwiazdy

"Sanatorium Miłości". Anna Król i Zbigniew Zamróz ukrywają przed fanami ślub

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zebrano pieniądze dla Marzeny Kipiel-Sztuki. Zaskakujące, co się z nimi stało

Czytaj więcej >