Goniec.pl
Marcin Hakiel

www.instagram.com/marcinhakiel

Marcin Hakiel przerwał milczenie ws. ukrywania twarzy swojej ukochanej. Wydali wspólne oświadczenie, padła jasna deklaracja

27 Września 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Choć małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela oficjalnie zakończyło się zaledwie miesiąc temu, tancerz szybko znalazł pocieszenie w ramionach tajemniczej Dominiki. Były mąż gwiazdy "M jak miłość" nie ukrywa nowego związku, jednak do tej pory nie zdecydował się pokazać twarzy swojej partnerki, ku oczywistej rozpaczy wiernych fanów. Teraz para wspólnie wydała oświadczenie w tej sprawie.

W marcu tego roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili publicznie swoje rozstanie, a pod koniec sierpnia para otrzymała orzeczenie o rozwodzie. Niedawno okazało się, że w międzyczasie tancerz znalazł pocieszenie w ramionach tajemniczej kobiety, która sprawiła, że w jego sercu znów zagościła radość.

Maryla Rodowicz żyje jak "mniszka". Artystka od lat nie była w podobnej sytuacji

Maryla Rodowicz żyje jak "mniszka". Gorzkie wyznanie artystki, od lat nie była w podobnej sytuacji

CZYTAJ DALEJ

Marcin Hakiel ukrywa twarz swojej ukochanej. Para wydała oświadczenie w tej sprawie

W ostatnim czasie na instagramowym koncie tancerza pojawia się coraz więcej zdjęć ze wspólnych chwil, które spędza z nową ukochaną. Marcin Hakiel konsekwentnie ukrywa jednak twarz wybranki, co staje się już niemal kuriozalne. Okazuje się jednak, że były mąż Katarzyny Cichopek ma ku temu ważny powód.

Hakiel, zmęczony wieloma pytaniami od fanów zaciekawionych jego owym związkiem i tym, że ukrywa wizerunek partnerki, zdecydował się wydać krótkie oświadczenie w tej sprawie. Pod jednym ze zdjęć tancerza i jego ukochanej pojawił się komentarz, pod którym podpisał się zarówno on, jak i "Jego Kobieta".

- Dziękuje za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje wg swoich wartości. Pozdrawiamy D&M - napisał Marcin Hakiel.

hakiel marcin

www.instagram.com/marcinhakiel

Co ciekawe, zarówno Marcin Hakiel, jak i jego była żona, konsekwentnie od lat ukrywają w sieci wizerunek swoich dzieci. Ciekawskim fanom pozostaje więc nadzieja, że nowa ukochana tancerza zmieni w końcu zdanie i pozwoli mu na nieco mniej tajemnicze publikacje. Na razie muszą się jednak zadowolić zdjęciami jej dłoni, pleców i stóp.

Piotr Molecki/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą? Ekspert mówi, co zdradza ich mowa ciała

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są ostatnio jedną z najczęściej spekulowanych par w świecie show-biznesu. Czy rzeczywiście są razem? Ekspert zbadał ich mowę ciała, by to ocenić.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Monika MajkoAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

Dominik Abus fot. YouTube @Hi_5

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus zatrzymany przez policję, doszło do ostrej sprzeczki

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >