Goniec.pl
fot. Instagram @qczaj

fot. Instagram @qczaj

Daniel Kuczaj zwrócił się do fanów z prośbą o modlitwę. Jego matka jest poważnie chora

15 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Daniel Kuczaj, znany szerzej jako Qczaj, zwrócił się do fanów z wielką prośbą. Jego matka trafiła do szpitala, ponieważ cierpi z powodu nowotworu. Znany trener personalny poświęcił temu specjalny wpis, w którym opowiedział o zmartwieniu, jaki jemu i rodzicielce przysporzyła okrutna choroba. Opublikował jej zdjęcie ze szpitalnego łóżka i poprosił o modlitwę za jej zdrowie.

Qczaj – jak stał się popularny?

Daniel Kuczaj zdobył popularność po tym, jak zainteresował się kulturystyką i treningami fitness. Jego pogodne podejście do życia, muskularna sylwetka i poczucie humoru to idealne składniki ku temu, by zdobyć uznanie szerokiego audytorium. Osiągnął sukces i od kilku lat prowadzi treningi, które czasami pokazuje również w telewizjach śniadaniowych (np. w „Dzień dobry TVN”).

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Sebastian Fabijański

"Nowi sąsiedzi". Marta Żmuda-Trzebiatowska i Sebastian Fabijański w nowym serialu. Mamy zdjęcia!

CZYTAJ DALEJ

Nie wszyscy wiedzą jednak, że Qczaj nie od zawsze chciał zostać trenerem personalnym. U progu swej dorosłości marzył o aktorstwie, lecz jego losy potoczyły się w jeszcze innym kierunku. Postawił na fryzjerstwo, aczkolwiek dopiero, gdy w jego życiu pojawiła się siłownia, poczuł, że stanie się jego prawdziwą pasją.

Matka Qczaja cierpi na raka

Daniel Kuczaj cieszy się sporą popularnością wśród kobiet. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 600 tysięcy osób. Nierzadko, oprócz aktywności sportowych, opowiada na łamach swojego profilu o sprawach prywatnych. Jego szczerość i bezpośrednie podejście do wielu spraw budzi sympatię. Tym razem jego wpis dotyczył jednak kwestii, która nie jest powodem do śmiechu.

W swojej publikacji opowiedział, jak dużym obciążeniem psychicznym jest dla niego choroba matki. Przyznał, że jej problemy zdrowotne nie mogą opuścić jego głowy i trudno mu sobie poradzić z negatywnymi myślami.

- Mama. Pierwsza myśl, z którą się budzę. Ostatnia myśl, która towarzyszy mi, gdy zamykam oczy. Śpię niespokojnie, budząc się wcześnie. Otwieram oczy i leżę tak przez chwilę, by dotarło do mnie, czy to aby nie był sen… Moja mama jest chora. Moja mama ma nowotwór, raka, "dziada" — jak go sama nazwała. Myśli jak odbijające się od terakoty piłeczki pingpongowe roz****ają mi mózg. Oddycham – napisał na Instagramie.


Qczaj opowiedział o tym, że dotychczas zawsze udawało mu się radzić ze swoimi problemami. Pomagała mu w tym wrodzona wesołość i pozytywna energia, jaką dzielił się z ludźmi. 35-latek zdradził jednak, że kiedyś doskwierała mu samotność, która powodowała u niego destrukcję i ponury nastrój. Tak już nie jest, za co podziękował wszystkim swoim fankom.

- Dziękuję Wam za wsparcie! Jesteście kochane. Jesteście kochani. Dziękuję wam za to dobro, którego po moich story dostałem od was niezliczone ilości. Wzrusza mnie to bardzo".

Korzystając z okazji, poprosił je o modlitwę. Jej intencją ma być powrót do zdrowia jego matki. Wyraził nadzieję, że uda jej się powrócić do pełnej sprawności. W szczerym wpisie opowiedział że dopiero kilka dni temu dowiedział się o tych smutnych wieściach. Przyznał, że kompletnie nie wiedział, jak się zachować i co zrobić.

Postanowił jednak „nie dawać za wygraną” i wezbrał w sobie siłę i determinację, by pomóc ukochanej mamie w obliczu choroby.

- Dziś czuję nadludzki przypływ energii, motywacji i determinacji, którą każdego dnia nadal będę dzielił! Będę nadal tryskał energią, nie zważając na komentarze z cyklu „mama w szpitalu nie wypada ci nagrywać takich filmów” albo „Już po żałobie. Szybko” – odparł przezornie.

Urodzony w Ludźmierzu (powiat nowotarski) celebryta wyraził niemalże pewność, że jego mama przezwycięży nowotwór. Do fanów rzekł, by zwracali się do wszelkich rzeczy, w które wierzą i które mogą pomóc jego matce: „Afirmacje, magiczne bębenki, tańce do księżyca… Wszystko, w cokolwiek wierzycie”.

- Mama pokona dziada! Znając jej charakter (po kimś odziedziczyłem tę siłę) siódemka, bo tyle centymetrów ma dziad, nie będzie jego szczęśliwą liczbą! Ukochojcie moją mamę… to najlepszy, najcudowniejszy człowiek, jakiego znam. Mamusiu! — zakończył swój wpis Daniel Kuczaj.

I my życzymy mamie Daniela Kuczaja wygranej w walce z rakiem. Trzymamy kciuki!

Goniec.pl

Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Dom piosenkarki zaskakuje wnętrzami, sypialnia robi wrażenie

Agnieszka Chylińska nie należy do osób, które chwalą się swoim życiem prywatnym. Choć prowadzi popularnego Instagrama, raczej nie pokazuje tam za dużo o swojej rodzinie, związkach, czy jak wygląda jej życie na co dzień. Jednak w czasie pandemii zaczęła nagrywać jak opowiada bajki dla dzieci w swoim domu, podczas tych nagrań pokazała co nieco ze swojego wnętrza. Jej styl jest bardzo ciekawy, z pewnością nie należy do typowych polskich domów.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:


Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Krawczyk zostawił ogromny majątek Sąd przychylił się do prośby wdowy po artyście. To jej pierwsze zwycięstwo

Gwiazdy

Sąd przychylił się do wniosku Ewy Krawczyk. To jej pierwsze zwycięstwo nad Krawczykiem juniorem

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Diletta Leotta zaliczyła wpadkę we włoskim programie rozrywkowym. Dziennikarka wywinęła kozła na wizji

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, Youtube / NBS News, Facebook @Muzeum Auschwitz

Gwiazdy

Arnold Schwarzenegger wpisał się do księgi muzeum w Oświęcimiu. Słowa wzbudziły spore kontrowersje

Czytaj więcej >
Chłopaki do wzięcia - nowy sezon od 2 października. Poznajcie nowych bohaterów
(fot. Polsat Play)

Gwiazdy

"Chłopaki do wzięcia". Nowi bohaterowie w nowym sezonie. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >
Karol III, fot. instagram.com/theroyalfamily

Gwiazdy

Karol III pojawi się na nowych monetach w Wielkiej Brytanii. Pokazano pierwsze zdjęcia

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, tvp.vod.pl

Gwiazdy

„Pytanie na śniadanie”. Potężna wpadka na planie programu. Łukasz Nowicki został uderzony przez kolegę

Czytaj więcej >