Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Mam talent". Za nami wielki finał 14. edycji programu. Poznaliśmy zwycięzcę
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 26.11.2022 22:21

"Mam talent". Za nami wielki finał 14. edycji programu. Poznaliśmy zwycięzcę

"Mam Talent"
"Mam Talent" fot. Goniec.pl

Dzisiejszego dnia emocji dostarczył widzom nie tylko mundial w Katarze, ale również wielki finał programu "Mam talent". Kto wygrał 14. edycję popularnego talent show? Znamy odpowiedź.

Poznaliśmy zwycięzcę 14. edycji "Mam talent"

14. edycja uwielbianego przez widzów programu "Mam Talent" właśnie dobiegła końca. Dzisiejszego wieczoru o godzinie 20:00 na antenie stacji TVN rozpoczął się wielki finał najpopularniejszego talent show w Polsce.

W sobotni wieczór dowiedzieliśmy się, kto wygrał główną nagrodę programu, czyli 300 tysięcy złotych. W finale zmierzyło się wiele niezwykle utalentowanych osób z całej Polski.

O główną nagrodę rywalizowali wokalistki Paula Biskup i Laura Florentyna Dziąba, akordeonista Miłosz Bachonko, akrobata Waldek Kukurowski, duet akrobatek - Jadwiga Krowiak i Sara Kreis, Teatr Sztuka Ciała, tancerka Martyna Stawowy, gimnastyczka Daria Umańska, tancerz pole dance Paweł Haczkur oraz tancerka Vanessa Kujawiak.

Wielki finał programu "Mam talent" poprowadzili Marcin prokop i Michał Kempa, a występy uczestników oceniali jurorzy, w składzie: Małgorzata Foremniak, Jan Kliment i Agnieszka Chylińska. To jednak nie oni decydowali o ostatecznym werdykcie. Głosami widzów 14. edycję programu "Mam Talent" wygrał akordeonista, Miłosz Bachonko.

Drugie miejsce zdobył tancerz pole dance - Paweł Haczkur, natomiast na trzeciej pozycji na podium znalazła się tancerka - Martyna Stawowy.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.