Goniec.pl
M jak miłość

Kadr z czołówki seerialu "M jak miłość", prod. TVP

Aktorzy, którzy zagrali w serialu "M jak miłość"

27 Lutego 2021

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Udostępnij:

“M jak miłość" to jeden z najstarszych seriali polskiej telewizji. Przez wszystkie lata obsada zmieniła się już kilkukrotnie, ale w telenoweli pojawiali się również bardzo znani aktorzy, którzy odgrywali epizody lub pozostawali w

“M jak miłość” to jeden z najstarszych seriali polskiej telewizji. Przez wszystkie lata obsada zmieniła się już kilkukrotnie, ale w telenoweli pojawiali się również bardzo znani aktorzy, którzy odgrywali epizody lub pozostawali w historii przez krótki czas. Ilu z nich pamiętacie?

“M jak Miłość” to serial emitowany w Telewizji Polskiej od 2000 roku. W tym czasie bardzo dużo zmieniło się w życiu rodziny Mostowiaków, ich przyjaciół oraz znajomych. Dochodziło do ślubów, zdrad, narodzin i nieoczekiwanych pożegnań.

Jacy znani aktorzy występowali w “M jak Miłość’?

Wielu bohaterów odwiedziło ten świat, wielu z niego również odeszło. Wśród wszystkich postaci są również te, grane przez znanych aktorów i aktorki. Sprawdźmy zatem, kto przez lata pojawił się w telenoweli TVP2.

Znani amanci w “M jak Miłość” to codzienność

Paweł Małaszyński w 2003 roku wcielił się w “M jak Miłość” w wielką miłość Hanki Mostowiak, Marcina Polańskiego. Para poznała się w domu dziecka, następnie spotkali się po latach, gdy Marcin chorował na białaczkę. Hanka uciekła z nim, by spędzić ostatnie chwile ze swoim młodzieńczym zauroczeniem.

Innym przystojniakiem, który występował w serialu był Przemysław Cypryański. Odtwarzał rolę Kuby, byłego męża Olgi, który po ślubie adoptował jej syna. Był policjantem, informatykiem, pracował również fizycznie. Obecnie jego postać wyjechała z kraju i mieszka w Niemczech.

W “M jak Miłość” pojawiła się również Julia Pietrucha. Jej postać, Alicja, była redaktorką, która jako dziecko podkochiwała się w Kubie (Cypryański). Para była przez chwilę razem, ale ostatecznie się rozstali.

Szemrane postacie w “M jak Miłość” mają rozpoznawalne twarze

W telenoweli pojawił się także Ivan Komarenko. Grał Saszę Maksymowicza, studenta wydziału operacyjnego łódzkiej filmówki. Chciał otrzymać wizę i pozostać w kraju, dlatego zaoferował Madzi (Anna Mucha) fikcyjny ślub za pieniądze. Po wszystkim zniknął.

Anna Dereszowska zaliczyła epizod w “M jak Miłość”. Zagrała Sandrę, która była bardzo światową kobietą, podróżującą po świecie. Na chwilę zamieszała w życiu Kuby, Irka i Mirki, ale szybko usunęła się w cień i wyjechała.

Serial odwiedził nawet Krzysztof Ibisz, który przez moment grał Adama Butora, telewizyjnego gwiazdora. Epizod w “M jak Miłość” ma na swoim koncie także Maja Bohosiewicz, która wcieliła się w Ewelinę, byłą więźniarkę, która okazała się bardzo niebezpieczna.

Epizod w serialu zaliczył Adam Ferency. Jeden z nestorów polskiego filmu i telewizji wcielił się w postać szefa radiostacji, w której pracowała Kinga (Katarzyna Cichopek). Był postacią niezwykle wymagającą i profesjonalną.

Zdrady i romanse to codzienność “M jak Miłość”

W przeszłość w “M jak Miłość” pojawiła się Agnieszka Więdłocha. Odgrywała żonę Pawła Zduńskiego. Ich małżeństwo się rozpadło, gdy Joanna zdradziła męża ze swoim dawnym kochankiem, Janem Kozłowskim. Para uciekła za granicę, by ułożyć sobie życie.

Produkcję odwiedził też Rafał Królikowski, który wcielał się w postać wykładowcy, z którym Małgosia Mostowiak miała ognisty romans. W serialu wystąpiła również Olga Bołądź, która  grała panią kardiolog z przychodzi.

O jakich znanych aktorach z “M jak Miłość” zapomnieliśmy?

Wiele gwiazd przez lata odwiedzało “M jak Miłość”. Większość z nich przeszła później do innych produkcji serialowych i filmowych. Jesteśmy pewni, że nie wspomnieliśmy o całej grupie popularnych aktorów, którzy pojawili się w telenoweli Telewizji Polskiej. O kim zapomnieliśmy?

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >