Goniec.pl
Lech Wałęsa powraca do zdrowia

Piotr Molecki/East News

Lech Wałęsa dochodzi od siebie po operacji. Opublikował zdjęcia ze szpitala

16 Marca 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Lech Wałęsa powraca do zdrowia po skomplikowanej operacji serca. Były prezydent czuje się dobrze, o czym świadczą liczne wpisy publikowane w jego mediach społecznościowych. Dziś polityk postanowił podzielić się z fanami zdjęciami, do których pozowa

Lech Wałęsa od pewnego czasu miewa bardzo poważne problemy zdrowotne. Były prezydent cierpi na cukrzycę i chorobę wieńcową, które skutecznie odbierają mu siły. W niedzielę 14 marca polityk trafił do szpitala. Lekarze podjęli decyzję o przeprowadzeniu operacji.

Lech Wałęsa powraca do zdrowia

Lech Wałęsa tuż przed wyjazdem do placówki opublikował na Facebooku wzruszające nagranie. Były prezydent poinformował, że idzie do szpitala ze względu na problemy z sercem. Zabieg wiązał się z dużym ryzykiem, dlatego nie zabrakło słów pożegnania.

Na szczęściem polityk czuje się już znacznie lepiej i regularnie aktualizuje informacje o swoim stanie zdrowia. Zdecydował się nawet podziękować wszystkim osobom, które sprawują nad nim opiekę w tym trudnym czasie.

- Jeszcze chwilkę muszę zostać. Dziękuję za wszelkie dobro, które mnie spotyka - napisał dziś Lech Wałęsa we wpisie opublikowanym na Facebooku. By uspokoić swoich fanów, uzupełnił lakoniczną wiadomość o kilka fotografii.

Były prezydent pozował do zdjęć w towarzystwie członków personelu medycznego, którzy sprawują nad nim opiekę. Lech Wałęsa, pomimo ciężkich problemów zdrowotnych, wyraźnie nie traci dobrego humoru. Na każdym ujęciu prezentuje fanom szeroki uśmiech.

Obserwujący profil polityka nie szczędzą mu ciepłych słów i życzeń szybkiego powrotu do pełni sił. Liczne komentarze wskazują na to, że były prezydent wciąż cieszy się ogromnym uznaniem i uwielbieniem wśród Polaków.

- Do zdrowia wracać trzeba powoli i z rozwagą, jak lekarze zalecają. Nasze żyjące dobro narodowe ma dużo do zrobienia jeszcze. Czekamy - napisał jeden z internautów.

- Szybkiego powrotu do zdrowia a całej załodze, która operowała pana prezydenta, składam wyrazy szacunku - dodała inna komentująca.

- Dużo zdrówka! Bardzo jest pan nam potrzebny! Jako człowiek i jako wspaniały symbol świadczący o tym, że było normalnie i teraz też damy radę! Jeszcze będzie normalnie - wyraziła swój entuzjazm fanka Lecha Wałęsa. 

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl

Źródło: Radio Zet

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >