Goniec.pl
zrzut ekranu, Youtube @tvnpl

zrzut ekranu, Youtube @tvnpl

„Kuba Wojewódzki”. Anna Mucha poucza Julię Wieniawę. „To jest ku**a nie w porządku”

28 Września 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Anna Mucha wystąpiła w programie „Kuba Wojewódzki”. Byli kochankowie wygodnie umościli się na słynnych sofach i w blasku kamer ucięli sobie pikantną pogawędkę obfitującą w wiele zaskakujących wypowiedzi. Jej tematem był polski show-biznes. Można było odnieść wrażenie, że aktorce przewodził jeden cel – uderzyć w Julię Wieniawę. Jakie słowa młodej artystki tak rozgoryczyła starszą koleżankę po fachu?

Anna Mucha gościem w programie Kuby Wojewódzkiego

Wiele lat temu Anna Mucha i Kuba Wojewódzki stanowili jedną z najgorętszych par dumnie stąpających po czerwonych dywanach warszawskich bankietów. Aktorka i dziennikarz razem pozowali na ściankach i prześcigali się w zaczepianiu innych bohaterów celebryckiego świata. Chociaż od ich rozstania minęło już dużo czasu, te przyzwyczajenia pozostały obojgu do dziś, czemu dali wyraz w ostatnim wydaniu popularnego talk-show.

Kuba Wojewódzki obraził Małgorzatę Kożuchowską? Nazwał ją "zimną s*ką"

Kuba Wojewódzki przekroczył granicę? Małgorzatę Kożuchowską nazwał "zimną s*ką"

CZYTAJ DALEJ

Serialowa Magda z „M jak miłość” porozmawiała z byłym partnerem na temat branżowego środowiska. Pełna „błyskotliwych” igraszek słownych dyskusja sprowadziła się do honorariów, jakie za swoje występy dostają artyści.

Anna Mucha do Julii Wieniawy: „Julka, to był błąd”

Zwyciężczyni 10. edycji „Tańca z gwiazdami” w związku z tym postanowiła uderzyć w Julię Wieniawę. Powodem była wypowiedź 23-latki, którą Mucha uznała za haniebną. Znana z serialu „Rodzinka.pl” była partnerka Antoniego Królikowskiego powiedziała bowiem, że jest usatysfakcjonowana ze stawek, jakie się jej proponuje. O 19 lat starsza koleżanka w mentorskim tonie postanowiła ją pouczyć.

– Porozmawiajmy o tym, że kobiety w tym kraju są gorzej wynagradzane i to jest k******o nie w porządku i trzeba coś z tym zrobić. Ja nie chce tutaj żadnej wojenki, ale jeżeli Julia Wieniawa mówi, że wynagrodzenia i honoraria są okej, bo ona dobrze zarabia, to znaczy, że daleką drogę musi przejść – rzekła.

Ona ma 20 lat, daj jej popełniać błędy – odpowiedział gospodarz widowiska.

Te słowa zadziałały na gwiazdę „Młodych wilków” jak „płachta na byka”. Uważa bowiem za wyjątkową niesprawiedliwość różnice w wynagrodzeniach, jakie dzielą kobiety od mężczyzn. Pełna emocji zwróciła się bezpośrednio do Julii Wieniawy:

Julka, to był błąd, ponieważ możesz nie zdawać sobie sprawy z tego, ale ani nazwisko Wieniawa, ani nazwisko Mucha nie broni cię w tym kraju przed zarabianiem mniej od twoich kolegów, którzy w tym samym czasie za tę samą pracę i za tę samą rolę zarabiają więcej – stanowczo wyartykułowała.

Anna Mucha czuje się uciśniona statusem gwiazdy?

Anna Mucha do swojej kwiecistej i pełnej żalu wypowiedzi u Kuby Wojewódzkiego postanowiła dodać kilka słów na temat ceny, jaką musi płacić za bycie pod ciągłą obserwacją żądnych skandalu paparazzi. Widać, że ma do tego zupełnie inne podejście, niż w czasie, kiedy stawiała pierwsze kroki na stołecznych salonach.

anna mucha 1

Anna Mucha opublikowała w sieci zdjęcie z Barbarą Kurdej-Szatan

CZYTAJ DALEJ

– Druga rzecz – cena, którą w pewnym momencie prywatnie płacimy, jest olbrzymia. Mówię o cenie, którą płacimy w domach i z rodziną. Mówię także o tym, co się dzieje w momencie, kiedy my na swoich nazwiskach, twarzach utrzymujemy show-biznes – stwierdziła zuchwale.

Anna Mucha. Wykształcenie

Być może obniżenie wynagrodzenia wynika z faktu, że aktorka nie należy do grona artystów mogących poszczycić się odpowiednim wykształceniem – np. studiami w łódzkiej „filmówce” lub PWST w Warszawie. Jest tzw. aktorką niezawodową, która – jak twierdzą niektórzy – ma naturalny talent do zawodu.

Jedyną próbę zdobycia kierunkowego wykształcenia odtwórczyni roli charakternej inspektorki w 3. i 4. części filmu „Kogiel-mogiel” podjęła w Nowym Jorku. Od września 2007 do lipca 2008 uczęszczała na płatne zajęcia aktorskie w prywatnej szkole Lee Strasberg Theatre and Film Institute. Po rocznych naukach wróciła do Polski i dalej występowała w telenowelach („M jak miłość”, „Prosto w serce”).

Zobaczcie zdjęcia z 5. odcinka "Tańca z gwiazdami"
(fot. Polsat)

"Taniec z gwiazdami" pełen wzruszeń i wspomnień. Oto zdjęcia z 5. odcinka programu

Tematem przewodnim piątego odcinka trzynastej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” było 30-lecie Telewizji Polsat! Przypomnieliśmy widzom najbardziej uwielbiane programy i seriale m.in. Idol, Must Be The Music, Na każdy temat, Idź na całość, Świat według Kiepskich, Rodzina Zastępcza czy Miodowe Lata. Zobaczcie zdjęcia z 5. odcinka "Tańca z gwiazdami"

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Maciej Orłoś mówi wprost o swoim powrocie do TVP. Dziennikarz zdradził, co musiałoby się wydarzyć

Gwiazdy

Maciej Orłoś mówi wprost o swoim powrocie do TVP. Dziennikarz zdradził, co musiałoby się wydarzyć

Czytaj więcej >
Ślub od pierwszego wejrzenia. marta mówi o nowym związku macieja. Foto: kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN, 2022

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta ujawnia prawdę o nowej partnerce Maćka. "Była na naszym ślubie. On się o niej ciepło wypowiadał"

Czytaj więcej >
Maciej Orłoś ocenia TVP. Foto: kadr z wywiadu dla Świata Gwiazd, Youtube

Gwiazdy

Maciej Orłoś nie widzi w TVP zmian na lepsze. "Już dawno straciłem nadzieję"

Czytaj więcej >
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Gwiazdy

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

Czytaj więcej >
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Gwiazdy

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

Czytaj więcej >