Goniec.pl
Martyna Wojciechowska podjęła zaskakującą decyzję. Najpierw rozwód, zniknięcie z TV, a teraz to

Instagram: @martyna.world

Martyna Wojciechowska podjęła zaskakującą decyzję. Najpierw rozwód i zniknięcie z TV, a teraz to

28 Września 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Martyna Wojciechowska ostatnio zaskakuje wszystkich. Najpierw głośno było o jej rozwodzie z Przemysławem Kossakowskim, a potem jej popularny program "Kobieta na krańcu świata" zniknął z telewizji. Teraz postanowiła całkowicie odmienić swoje życie, podejmując zaskakującą decyzję.

Popularna podróżniczka zaczęła od zmian w swoim mieszkaniu, ale szybko uznała, że to stanowczo zbyt mało. Podjęcie decyzji ułatwiły jej niedawne zawirowania w TVN, które sprawiły, że w Warszawie już nic jej nie trzyma. Postanowiła więc się wyprowadzić.

Martyna Wojciechowska to bez wątpienia jedna z największych i najmniej kontrowersyjnych gwiazd w polskim show-biznesie. Początkowo kojarzona z programem "Automaniak" prawdziwą popularność zdobyła dzięki "Big Brotherowi" i pracy w TVN. Podróżniczka nigdy nie ukrywała, że wiele zawdzięcza Edwardowi Miszczakowi, który niedawno odszedł ze stacji.

anna mucha

„Kuba Wojewódzki”. Anna Mucha poucza Julię Wieniawę. „To jest ku**a nie w porządku”

CZYTAJ DALEJ

Martyna Wojciechowska podjęła decyzję. Nic jej w Warszawie już nie trzyma

Na miejsce byłego prezesa programowego zatrudniono aż trzy nowe osoby, a wśród nich Lidię Kazen, czyli przyjaciółkę Przemysława Kossakowskiego, z którym Martyna Wojciechowska się niedawno rozwiodła w burzliwych okolicznościach.

Spekulowano, że program "Kobieta na krańcu świata" znika z anteny ze względu na decyzję Lidii Kazen, ale podróżniczka zapewniła, że to była wyłącznie jej decyzja i nikt z TVN jej nie wyrzucił.

- Tę decyzję podjęłam wiele miesięcy temu. Pierwszy raz od ponad 25 lat zdecydowałam się na przerwę w nagraniach dla telewizji. Dlatego tej jesieni, Drodzy Widzowie niestety nie obejrzycie nowego sezonu programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA. Wybaczcie mi to. W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dla mnie zawsze najważniejsi byli moi bliscy, to był czas, żeby się na nich skupić, dać im całą swoją obecność i uwagę - pisała Martyna Wojciechowska w oficjalnym oświadczeniu.

Martyna Wojciechowska wyprowadzi się daleko od miasta. Nie zdradziła, gdzie

Teraz magazyn "Twoje Imperium" donosi, że popularna dziennikarka podjęła kolejną zaskakującą decyzję. Tym razem o wyprowadzce z Warszawy. Ponoć z rozrzewnieniem wspomina wypady do chaty Przemysława Kossakowskiego na Podlasiu, gdzie odnajdywała "ciszę, spokój i ukojenie".

Dziennikarka dotychczas nie mogła pozwolić sobie na opuszczenie stolicy ze względu na liczne obowiązki zawodowe. Teraz nic już nie stoi na przeszkodzie, aby zrealizować marzenia i uciec od zgiełku miasta. Jak donosi magazyn, decyzję tę Martyna Wojciechowska podjęła wspólnie z córką Marysią, która nie miała nic przeciwko.

Sama Martyna na razie nie chce zdradzać, w którym rejonie Polski wybuduje nowy jej nowy dom, ale już od dawna mówiła, że jej miejsce na Ziemi "widzi gdzieś z dala od zgiełku miasta". Życzymy więc szczęścia w nowych czterech kątach.

Zobaczcie zdjęcia z 5. odcinka "Tańca z gwiazdami"
(fot. Polsat)

"Taniec z gwiazdami" pełen wzruszeń i wspomnień. Oto zdjęcia z 5. odcinka programu

Tematem przewodnim piątego odcinka trzynastej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” było 30-lecie Telewizji Polsat! Przypomnieliśmy widzom najbardziej uwielbiane programy i seriale m.in. Idol, Must Be The Music, Na każdy temat, Idź na całość, Świat według Kiepskich, Rodzina Zastępcza czy Miodowe Lata. Zobaczcie zdjęcia z 5. odcinka "Tańca z gwiazdami"

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Twoje Imperium

Tagi:

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Maciej Orłoś mówi wprost o swoim powrocie do TVP. Dziennikarz zdradził, co musiałoby się wydarzyć

Gwiazdy

Maciej Orłoś mówi wprost o swoim powrocie do TVP. Dziennikarz zdradził, co musiałoby się wydarzyć

Czytaj więcej >
Ślub od pierwszego wejrzenia. marta mówi o nowym związku macieja. Foto: kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN, 2022

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta ujawnia prawdę o nowej partnerce Maćka. "Była na naszym ślubie. On się o niej ciepło wypowiadał"

Czytaj więcej >
Maciej Orłoś ocenia TVP. Foto: kadr z wywiadu dla Świata Gwiazd, Youtube

Gwiazdy

Maciej Orłoś nie widzi w TVP zmian na lepsze. "Już dawno straciłem nadzieję"

Czytaj więcej >
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Gwiazdy

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

Czytaj więcej >
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Gwiazdy

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

Czytaj więcej >