Goniec.pl
Screen Youtube

Screen Youtube

Kim byli kochankowie Kaliny Jędrusik? Życie prywatne gwiazdy wzbudzało wiele kontrowersji

28 Maja 2022

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Kalina Jędrusik była niekwestionowaną gwiazdą okresu PRL. Piękna aktorka była powszechnie uwielbiana w głównej mierze przez męskie grono fanów. Otwarty związek, czy też liczne romanse to znaki szczególne kontrowersyjnej artystki. Jej burzliwe życie nie tylko seksualne zostało ukazane nawet w filmie. Kto jest w stanie wymienić wszystkich jej partnerów?

Największa seksbomba PRL-u, otwarty związek, 20 lat spędzone z jednym mężczyzną, a także niezwykle bogate życie erotyczne. To cechy charakterystyczne Kaliny Jędrusik, która kilkadziesiąt lat temu rozkochała w sobie szczególnie męską cześć Polski.

Youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jackowski przekazał ponure wizje dla wszystkich Polaków. Ujawnił, co stanie się pod koniec lata

CZYTAJ DALEJ

Wyróżniały ją okazałe kształty, charyzma, a także niezwykłe spojrzenie. To właśnie one pomogły aktorce tytuł największej seksbomby czasów PRL.

Warto podkreślić, że wielu jej oponentów aktywnie wspomina, że postać Kaliny Jędrusik została wykreowana w głównej mierze przez mężczyznę jej życia, Stanisława Dygata. Mimo wszystko, w dotarciu na sam szczyt pomogły jej też wyjątkowe umiejętności, a przede wszystkim ogromny talent.

Nie ulega wątpliwości, że jej życie prywatne było niezwykle kolorowe i wypełnione licznymi skandalami. Jej styl życia budził w jej czasach olbrzymie kontrowersje, a gorące plotki były na porządku dziennym.

Otwarty związek, skłonność do zabaw i różnej maści używek były nieodłącznym elementem jej osoby. Aktorka lubiła eksperymentować i w niestandardowy sposób podchodziła do swojej seksualności.

Kim byli kochankowie Kaliny Jędrusik?

Choć z pozoru była kusicielkom i osobą niestałą w uczuciach, wielu znajomych gwiazdy podkreślało, że seksbomba potrafiła kochać i to szczerze. Świadczy o tym fakt, że przez ponad 20 lat była związana ze Stanisławem Dygatem.

Ich otwarty związek budził ogromne kontrowersje, aczkolwiek ludzie ich kochali. Niestety, ale tuż po jego śmierci, aktorka załamała się psychicznie i niemal w całości wycofała z życia publicznego. To właśnie wtedy stała się osobą niezwykle religijną.

Wiele osób zastanawia się, kim byli partnerzy wielkiej gwiazdy PRL-u. Operator filmowy i najlepszy przyjaciel męża to dopiero początek długiej listy.

Co niezwykle ciekawe, Jędrusik dobierała kolejnych kochanków za radą...męża. Jeżeli ktoś nie podpasował Stanisławowi Dygatowi, również i u niej nie miał najmniejszych szans.

- Śpisz dzisiaj ze mną, czy z kochankiem? - miał pytać Kalinę Dygat. To w dobitny sposób świadczy o ich wyjątkowej relacji.

Do historii przeszedł romans z m.in. najlepszym przyjacielem jej męża, operatorem filmowym Wiesławem Rutowiczem. Oprócz niego w łóżku z Kaliną Jędrusik lądowali również artyści, których darzyła wyjątkowym uczuciem. Szczególnie jeden otwarcie skradł jej serce. Mowa o znanym muzyku, Wojciechu Gąssowski.

Również teatr był podatnym gruntem pod przelotne romanse. Związki z aktorami teatralnymi Tadeuszem Plucińskim oraz Władysławem Kowalskim nie przetrwały wymagającej próby czasu, podobnie jak romans z Włodzimierzem Sokołowskim, tyczkarzem, który został nawet olimpijczykiem.

Instagram/Oliwia Bieniuk

Zobacz gorące zdjęcia Oliwii Bieniuk

Oliwia Bieniuk zaskoczyła fanów gorącą sesją zdjęciową. Odważne kadry zrobiły ogromne wrażenie.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy zaprezentowała ciążowy brzuszek. "Wspaniały czas"

  • Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz z "Tańca z gwiazdami" spodziewają się dziecka. Właśnie ogłosili

  • Dorota Wellman urodziła, choć mogła stracić zdrowie. Opowiedziała o tym w dniu matki

Źródło: SE.pl / Goniec.pl

Tagi:

Piotr DutkaAutor

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pdutka1997@gmail.com

Podobne artykuły

"The Voice Senior". Uczczono przedwczesną śmierć jednego z uczestników. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 04.02.2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Ostatni występ Adama Anusewicza w "The Voice Senior" przed śmiercią

Czytaj więcej >
Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. Fot. Kapif

Gwiazdy

Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. "To dramat"

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Burza po decyzji Piotra Cugowskiego. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Piotr Cugowski podpadł widzom "The Voice Senior". Wszystko przez jedną decyzję

Czytaj więcej >
Kuba Wojewódzki zareagował na samochód TVP. Fot. kadry z programu Onet Rano, prod. Onet, wyd, 2019r,, Youtube @onetrano

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki zobaczył pojazd TVP i nie wytrzymał. Otworzył drzwi i zaczął krzyczeć

Czytaj więcej >
Tak wyglądała 30 lat temu, dziś zna ją cała Polska. Fot. Instagram @kingarusin, kadr z programu TVP1, prod. TVP, wyd. 05.02.1993 r.

Gwiazdy

Tak wyglądała 30 lat temu. Dziś zna ją cała Polska

Czytaj więcej >
Krzysztof Skiba rozlicza gwiazdy z chałtur. Marcin Prokop i Maciej Stuhr zdekonspirowani. Fot. Kapif

Gwiazdy

Krzysztof Skiba wyjawił tajemnicę Prokopa i Stuhra. Na pewno nie będą zadowoleni

Czytaj więcej >