Goniec.pl
Instagram/katarzynacichopek

Instagram/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek ujawniła, co robi, gdy wraca do pustego mieszkania. Zaskakujące wyznanie

1 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Katarzyna Cichopek po rozstaniu z Marcinem Hakielem zamieszkała sama w czteropokojowym apartamencie na warszawskiej Sadybie. Mieszka teraz głównie sama, co jakiś czas zapraszając na kwadrat swoje pociechy. Co robi jednak sama w domowym zaciszu po powrocie z pracy?

Jej fani mogą czasem czuć, że właściwie mieszkają razem z nią. Wszystko przez miliony reklam, które Cichopek kręci w domowym zaciszu, większość zna jej dom niemal na wylot - nikt nie wszedł jeszcze tylko do łazienki, ale kto wie, co przyniesie przyszłość.

Kasia Cichopek EA

Katarzyna Cichopek znika z Instagrama? Podała powód swojej decyzji

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Cichopek ujawniła, co robi, gdy wraca do pustego mieszkania. Zaskakujące wyznanie

Katarzyna Cichopek rozstała się z Marcinem Hakielem i pozostawiła mu do mieszkania dom, który wspólnie kupowali na kredyt. Gwiazda TVP postanowiła wybrać inne miejsce do życia i przeniosła się do 4-pokojowego apartamentu na warszawskiej Sadybie.

Postanowiła przygotować w nim miejsce również dla przebywających u niej dzieci, które co pojawiają się w jej domu w ramach opieki naprzemiennej ustalonej między rodzicami. W jednym z pokojów, ze względu na pasję córki Cichopek, znalazło się nawet pianino.

Większość fanów mogła odnieść wrażenie, że zna właściwie wszystkie pomieszczenia w domu celebrytki. Wydawało się, że poza kręceniem reklam i zarabianiem pieniędzy, gwiazda właściwie nie ma czasu dla siebie.

Podczas rozmowy z serwisem JastrząbPost Katarzyna Cichopek wyjawiła, co naprawdę robi po tym, jak wraca po całym dniu do pustego mieszkania. Zaskakująca odpowiedź?

- Jak wracam do domu, zrzucam z siebie kostium sceniczny, to lubię się po prostu czuć swobodnie. Lubię ciepłą atmosferę. Lubię dresy, lubię koc, lubię poduszki, lubię świece. Tak czuję się najlepiej - wyjaśniła.

Każdy spędza czas wolny jak chce, a Katarzyna Cichopek z pewnością nie ma go w nadmiarze, stara się więc w każdym momencie odpoczywać. Zdaje się jednak, że dres i koc w upalną letnią pogodę może być kontrowersyjną decyzją.

Mieszkanie Cichopek zdaje się być dla niej samej całkiem spore, ale gwiazda ma pieniądze i może sobie na nie pozwolić. Pytanie, czy nie przy wieczornych powrotach do pustej przestrzeni, nie rozlega się w niej samotne echo?

Pawel Wodzynski/East News

Maciej Kurzajewski pławi się w dobrobycie. Tak mieszka i żyje prezenter TVP

Maciej Kurzajewski od kilku miesięcy jest na ustach wszystkich. Plotki wokół jego romansu z Katarzyną Cichopek nie ustają. Para jest pilnie obserwowana przez media, które są przekonane o tym, że mimo zaprzeczeń ze strony prezentera telewizji śniadaniowej, Cichopek i Kurzajewski czują do siebie miętę.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: JastrząbPost

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

"Love Island 6". Paula i Patryk odpadli z programu
(fot. Polsat)

Gwiazdy

"Love Island 6". Paula i Patryk odpadli z programu. Nie kryli rozczarowania

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Dawid Ozdoba nie żyje. Służby wszczęły śledztwo, by wyjaśnić okoliczności jego tajemniczej śmierci

Czytaj więcej >
Sara James miała problemy. Przez rówieśników musiała zmienić szkołę

Gwiazdy

Sara James u Kuby Wojewódzkiego o problemach przez kolor skóry. "Zmieniłam szkołę" - szczere wyznanie wokalistki

Czytaj więcej >
EAST NEWS / TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Anna Przybylska dorabiała u Zenka Martyniuka. Niewiele osób zna szczegóły tej historii

Czytaj więcej >
fot. Instagram @s_rozenek / Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zaskoczyła wyznaniem o 16-letnim synu. Różni się od pozostałych członków rodziny

Czytaj więcej >
Netflix

Gwiazdy

Dziś w TV sportowe emocje i "Ojciec chrzestny". Co obejrzeć w środę?

Czytaj więcej >