Goniec.pl
Instagram/katarzynacichopek

Instagram/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek narzeka w wywiadzie na swój los. "To jest dla mnie trudny rok"

21 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Katarzyna Cichopek z pewnością nie może narzekać na nagły zwrot w swojej karierze w kierunku TVP. Dzięki stacji zarabia krocie, a jej kariera nabiera tempa. W wywiadzie dla "Faktu" ujawniła, że to był dla niej "trudny rok". Okazało się jednak, że dostała już od Jacka Kurskiego kolejną propozycję - nowy program. Czy przyszły rok będzie w takim razie choć trochę lepszy?

Może czas, żeby Cichopek spojrzała na swoje tegoroczne dokonania przez różowe okulary? Gdyby nie rozwód, jej popularność pozostawałaby wciąż na podobnym poziomie i propozycje zapewne nie posypałyby się z taką intensywnością...

Katarzyna Cichopek dostała nową posadę. Wystąpi w „You Can Dance”

Katarzyna Cichopek dostała nową posadę. Wystąpi w „You Can Dance”

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Cichopek narzeka w wywiadzie na swój los, a w TVP będzie jej jeszcze więcej

Katarzyna Cichopek stała się na powrót wielką gwiazdą polskich portali plotkarskich i gazet po tym, jak ogłosiła rozstanie z tancerzem Marcinem Hakielem. W międzyczasie na jaw wyszły informacje świadczące o jej rzekomej niewierności jako powodzie rozpadu małżeństwa. Oficjalnie para decydowała się jednak na to, by "dla dobra dzieci" nie komentować sprawy publicznie.

Hakielowi kilka słów krytyki względem Cichopek wymsknęło się podczas rozmowy z Aleksandrą Kwaśniewską, a Polskę rozgrzała myśl o rzekomym romansie prezenterki "Pytania na śniadanie" i jej ekranowego partnera, Macieja Kurzajewskiego.

Ostatnio Katarzyna Cichopek wystąpiła ponownie u boku Kurzajewskiego w Opolu i po, jak stwierdziła, spełnieniu jej marzeniu z czasów dziecięcych, zgodziła się udzielić "Faktowi" krótkiego wywiadu.

Mówiła m.in. o tym, że to właśnie rodzina jest dla niej najważniejsza i stara się dbać zawsze o jej dobrobyt i bezpieczeństwo.

- Rzeczywiście ten rok jest dla mnie trudny, ale mając takie wsparcie: rodziny bliskich, przyjaciół, ale też pracodawców mam wrażenie, że przejdziemy przez to może nie bezboleśnie, bo wiadomo, sytuacja jest trudna, ale zwycięsko - opowiadała.

Zapewne zwycięskie przejście nie będzie takie trudne, bo Katarzyna Cichopek na swoim rozwodzie zarobiła całkiem sporo pieniędzy - propozycja poprowadzenia przez nią Opola nie wzięła się znikąd i zapewne gdyby nie wzrastająca popularność prezenterki związana z jej życiem osobistym, podobna propozycja w tym roku w ogóle by nie padła.

Okazało się również, że aktorki "M jak Miłość" w telewizji będzie jeszcze więcej. TVP przyszykował kolejny program z jej udziałem, który już niedługo stanie się częścią ramówki - nie zapowiedziano jednak jeszcze premiery.

- To projekt pod roboczym tytułem "Operacja aranżacja". Będziemy przeprowadzać metamorfozy pomieszczeń u bardzo fajnych ludzi. Mamy też taką misję: pomagać im w trudnych chwilach - wyjaśniła Katarzyna Cichopek w rozmowie z "Faktem".

Stwierdziła, że aranżacja wnętrz jest również jej pasją (pytanie, co na potrzeby pracy nią nie jest), dodała jednak, że w kwestii wnętrz będzie całkowicie poddana woli architekta.

Czy rzeczywiście ostatni czas był dla Katarzyny Cichopek trudny? Tutaj nie można zaprzeczyć, rozwód nigdy nie jest prostą sprawą, ale trzeba jednak wziąć pod uwagę, że jej popularność w ostatnim czasie nie wzięła się znikąd, a gwiazda TVP może teraz tylko czerpać z niej garściami.

Opole 2022. Katarzyna Cichopek wspomina "Zwierzyniec", a Sumińscy leżą w zniszczonym grobie. Przykre zdjęcia

Podczas tegorocznego festiwalu w Opolu, prowadząca Katarzyna Cichopek w ciepłych słowach wspominała Michała Sumińskiego, który niegdyś prowadził w TVP program "Zwierzyniec". Podróżnik, zoolog, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, dziennikarz i autor książek zmarł w wigilię 2011 roku, w wieku 96 lat. Został pochowany w skromnej mogile na warszawskich Powązkach, w Alei Zasłużonych, u boku swojej ukochanej żony Zofii. Niestety, dziś grób wygląda na zapomniany.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt.pl

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Agata i Piotr Rubikowie nie chcieli kamerzysty na swoim ślubie. Dziś bardzo żałują

Czytaj więcej >
Adam Kraśko przeszedł metamorfozę
Facebook/Adam Kraśko

Gwiazdy

"Rolnik szuka żony": Adam Kraśko przeszedł metamorfozę. Trudno go rozpoznać

Czytaj więcej >
Anna Dymna nie mogła w to uwierzyć. Nagle jej mąż oznajmił, że chce się wyprowadzić

Gwiazdy

Anna Dymna nie mogła w to uwierzyć. Nagle jej mąż oznajmił, że chce się wyprowadzić

Czytaj więcej >
Viki Gabor

Gwiazdy

Viki Gabor zaśpiewała na scenie wraz z mamą. Publiczność zachwycona, występ zapamiętamy na długo

Czytaj więcej >
Michał Wiśniewski

Gwiazdy

Michał Wiśniewski przekazał fantastyczne informacje. Fani czekali aż 5 lat na nową płytę "Ich Troje"

Czytaj więcej >
Ewa Szykulska

Gwiazdy

Ewa Szykulska jest w bardzo złym stanie. "Nie jest w stanie wykonywać najprostszych czynności"

Czytaj więcej >