Goniec.pl
Cichopek Hakiel

TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wkrótce się rozwiodą. W oczekiwaniu na sprawę, cieszą się życiem

15 Lipca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdawali się być parą idealną. Już wkrótce nastąpić ma jednak ich rozwód, a po wielkiej miłości pozostanie tylko puste wspomnienie. Celebryci pokazali, jak mija im czas wyczekiwania na finał ich związku.

"Ona i on, niebo i grom, losów ciągła zmienność" zaśpiewałby z pewnością Krzysztof Cugowski, gdyby interesowała go sprawa rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Gwiazdy zmierzają ku nieuchronnemu zakończeniu małżeństwa jak ze snu.

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek pokazała swoje mieszkanie. Po rozstaniu z Marcinem Hakielem poszła na zakupy z nowym kolegą

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wkrótce się rozwiodą

Według medialnych doniesień, ostateczny koniec związku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela nastąpić ma w sądzie 25 sierpnia. Tak kończy się historia z bajki, która rozpoczęła się 17 lat temu.

To właśnie wówczas gwiazda "M jak miłość" pojawiła się w drugiej edycji popularnego show (wówczas TVN-u), "Taniec z gwiazdami", gdzie poznała przystojnego i giętkiego Marcina Hakiela, który z miejsca skradł jej serce.

Związek zaowocował dwójką dzieci, setkami cudownych, lukrowanych, przepełnionych radością i szczęściem zdjęć na Instagramie i jeszcze większą ilością artykułów, wywiadów, relacji, wspólnych występów.

Później okazało się, że życie pary nie było tak kolorowe jak prasa, która rozpisywała się na jej temat. Czar prysł, zdjęcia w duecie zamieniły się na zdjęcia solo, a w mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie, które rozdarło serca fanów - bajka nie doczekała się finału, w którym bohaterowie żyli długo i szczęśliwie.

Katarzyna Cichopek marcin hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wezmą rozwód, znamy datę. Już odliczają dni, długo na to czekali

CZYTAJ DALEJ

Oczekiwanie na sierpień

W oczekiwaniu na rozwód Katarzyna Cichopek nie poddaje się melancholii. Odpłynęła w pracę - oprócz występów w "Pytaniu na śniadanie", TVP powierzyła jej zadanie poprowadzenia nowego wnętrzarskiego show.

Na Instagramie prezentuje się w nowych kreacjach, promując naturalnie sklep odzieżowy, a jej zdjęcia są "polubiane" przez przyjaciela z pracy, Macieja Kurzajewskiego. Otrzymuje wsparcie od tysięcy miłośników.

Tymczasem Marcin Hakiel, jak zaznaczał już w wywiadzie udzielonym Aleksandrze Kwaśniewskiej, czy rozmowach z fanami, znosi rozstanie nieco gorzej. Gwiazdor zamieścił ostatnio zdjęcie, na którym widzimy go pogrążonego w lekturze. "A Ty co lubisz robić w wolnych chwilach?" zapytał swoich obserwatorów.

Za chwilę każde z nich pójdzie w swoją stronę, a o najgorętszej parze polskiego show-biznesu opowiadać będzie się już tylko w czasie przeszłym.

Te pary dzieli ogromna różnica wieku! Rekord to 60 lat. Oni udowodnili, że miłość to nie liczba

"Wiek to tylko liczba" słyszano wielokrotnie. I są pary, które udowodniły, że faktycznie tak jest. Nie da się ukryć, że związek, w którym mężczyzna jest starszy od kobiety np. o ćwierć wieku wzbudza ogromne poruszenie, ale te gwiazdy nie zamierzały przejmować się opiniami innych. Miłość jest dla nich najważniejsza i tego się trzymają, nawet jeśli różni ich... 60 lat. Sprawdź 10 najbardziej znanych par z dużą różnicą wieku.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >
Robert Janowski zmaga się z problemem psychofanki. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Robert Janowski zmaga się z psychofanką. Kobieta zdołała odnaleźć nowy dom gwiazdora

Czytaj więcej >