Goniec.pl
Katarzyna Cichopek, fot. instagram.com/katarzynacichopek

Instagram/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek ciężko pracowała nad swoją figurę, ale... bez przesady. Nie chciała się "katować"

24 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Katarzyna Cichopek postanowiła znów zaskoczyć swoich fanów i opowiedziała o tym, jak dba o swoją sylwetkę. Niespodziewanie z jej ust wymsknęła się krytyka dla niektórych osób dbających o swoje zdrowie - celebrytka stwierdziła, że nie należy do osób, które "się katują".

Nie wszyscy mają jednak takie geny jak Katarzyna Cichopek. "Katowanie" się również nie leży w naturze wielu ćwiczących i próbujących utrzymać zdrową sylwetkę osób.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski i Marcin Hakiel od lat razem współpracują

Katarzyna Cichopek ma kolejne problemy. Sąsiedzi Macieja Kurzajewskiego ujawnili, co widzieli

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Cichopek ciężko pracowała nad swoją figurę, ale... bez przesady. Nie chciała się "katować"

Katarzyna Cichopek ostatnio często chwali się swoją nienaganną figurą. Gwiazda zdradziła, że wiele czasu poświęca na to, by jak najlepiej wyglądać na ekranie. Okazało się jednak, że nie poświęci wszystkiego, by wyglądać świetnie. Ma swoje granice.

Niektórzy w pocie czoła wykonują nużące ćwiczenia, jedzą jak wróbelki, byle tylko uzyskać odpowiednie efekty. Cichopek do tego grona jednak nie należy. Jak stwierdziła, "nie należy do osób, które się katują".

Co miała przez to na myśli? Podczas ostatniego Opola chętnie pokazywała się w kreacjach podkreślających jej figurę i eksponujących biust. Zachwytom nie było końca, a Katarzyna Cichopek postanowiła zdradzić, jaki sekret kryje się za jej zgrabną sylwetką.

- To jest długi proces, który trwa już od półtora roku co najmniej, a już za chwilę będą dwa lata. Powróciłam do tych treningów, bo ja całe życie byłam wysportowana, całe życie trenowałam, później miałam takie różne przerwy związane z macierzyństwem: ciążami, karmieniem, zmęczeniem - opowiadała w rozmowie z magazynem "Party".

Ten długi proces miał pozwolić jej wrócić do stanu sprzed ciąży, Cichopek poświęcała więc bardzo dużo czasu na ćwiczenia i pilnowanie diety, która, jak się okazało, nie była zbyt restrykcyjna.

- Teraz powróciłam do tych treningów i staram się o to dbać i dieta. Dieta to jest w ogóle podstawa wszystkiego i woda. [...] Ja nie należę do osób, które się katują. Absolutnie, ja się nie dam zagłodzić - utrzymywała.

Warto zwrócić jednak uwagę, że choć po części jest to promowanie dobrych wzorców związanych z ćwiczeniami i pilnowaniem diety, to odcinanie się od osób, które, jej zdaniem się "katują" jest dość niesmaczne. Dla wielu osób tylko taka wersja ćwiczeń i restrykcyjnej diety pozwala zrzucić zbędne kilogramy, wskazywanie ich palcem jest z pewnością niemiłe.

Opole 2022. Katarzyna Cichopek wspomina "Zwierzyniec", a Sumińscy leżą w zniszczonym grobie. Przykre zdjęcia

Podczas tegorocznego festiwalu w Opolu, prowadząca Katarzyna Cichopek w ciepłych słowach wspominała Michała Sumińskiego, który niegdyś prowadził w TVP program "Zwierzyniec". Podróżnik, zoolog, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, dziennikarz i autor książek zmarł w wigilię 2011 roku, w wieku 96 lat. Został pochowany w skromnej mogile na warszawskich Powązkach, w Alei Zasłużonych, u boku swojej ukochanej żony Zofii. Niestety, dziś grób wygląda na zapomniany.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl, Party

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Marta Manowska

Gwiazdy

Marta Manowska zniknie z TVP? Państwowe medium wydało specjalne oświadczenie

Czytaj więcej >
Youtube/Krzysztof Jackowski

Gwiazdy

Krzysztof Jackowski ujawnił kolejną wizję. Zdradził, jaka będzie zima, Polacy osłupieli

Czytaj więcej >
Oliwia Bieniuk

Gwiazdy

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk opowiedzieli o wrażeniach po filmie o Annie Przybylskiej: "tyle emocji"

Czytaj więcej >
Instagram/roxie_wegiel

Gwiazdy

Roksana Węgiel diametralnie zmieniła styl. Wielka metamorfoza młodej wokalistki

Czytaj więcej >
Uczestnicy pierwszej edycji "Big Brothera"
(prod. Endemol Neovision TVN na lic. Endemol Entertainment, 2001/fot. screen z youtube.com/UwagaTVN)

Gwiazdy

Wzięła udział w 1. edycji "Big Brothera" i żałuje. Co słychać u Małgorzaty Maier - finalistki reality show?

Czytaj więcej >
Wikimedia Commons/Jacek Bogdan

Gwiazdy

Krzysztof Skiba postanowił ośmieszyć TVP. "Polacy są zadowoleni z drożyzny"

Czytaj więcej >