Goniec.pl
Karol Strasburger

TRICOLORS/East News

Karol Strasburger nie mógł milczeć, ostro skomentował medialne plotki. W sieci opublikował krótkie oświadczenie

18 Lipca 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Karol Strasburger postanowił stanowczo zdementować niepokojące informacje, które wczoraj błyskawicznie obiegły media. Chodzi o informację, jakoby aktor nie mógł przestać pracować z powodu zbyt niskiej emerytury i zobowiązań finansowych. Gwiazdor wydał krótkie oświadczenie w tej sprawie.

W rozmowie z "Plotkiem" Karol Strasburger przyznał, że ma bardzo małą emeryturę. Kwota, którą co miesiąc otrzymuje 75-letni aktor, miała być tak niska, że "jakby jej nie było".

Jacek Kurski

Jacek Kurski może się wzruszyć. Marcin Miller stanął w obronie TVP, ryzykował oburzeniem fanów

CZYTAJ DALEJ

- [...] mimo wszystkich składek, które odprowadzałem, i mimo tego, że nie obciążyłem państwa w jakikolwiek sposób, np. leczeniem szpitalnym czy innymi dopłatami - wyznał Strasburger.

Karol Strasburger ostro o plotkach na swój temat

To wyznanie, a także rozmowa z "Życiem na gorąco" w której przyznał, że musi być w dobrej formie dla swojej córki, przyczyniły się do powstania plotki, która niemal błyskawicznie obiegła media społecznościowe. Wściekły gwiazdor jednak szybko zdementował doniesienia o tym, jakoby nie mógł zrezygnować z pracy ze względów finansowych.

- Gdyby ktoś miał wątpliwości, dlaczego uwielbiam i szanuję swoją pracę oto jeden z powodów - ludzie, zdarzenia, emocje, atmosfera, pozytywne poranki i wesołe wieczory, dzięki którym, będąc poza domem, nie myślę o tęsknotkach aż tak - napisał aktor na swoim instagramie.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle

Karol Strasburger podczas pracy w cyrku doznał poważnego wypadku

CZYTAJ DALEJ

Karol Strasburger do swojego wpisu dołączył zdjęcie z planu nagraniowego, do którego zapozował z kolegami po fachu. Aktor i słynny prowadzący teleturnieju "Familiada" dodał również, że przy okazji musi wyjaśnić plotki, które niedawno obiegły media.

- Gdzieś, ktoś znów popłynął z bzdurami, że ja nie mogę odejść na emeryturę i muszę pracować. I jeszcze się żalę na niską płacę z ZUS! No tak, bo zapytany o cokolwiek, jak odpowiem uczciwie, to zawsze będę uznany, że albo się chwale, albo żale. Nic z tych rzeczy. Mówię jak jest i karawana jedzie dalej. Więc zejdźcie na ziemie z tymi napompowanymi niczym plotami, póki jeszcze sobie z tego żartuje - rozpoczął ostro Karol Strasburger.

Gwiazdor podkreślił, że "nic nie musi" i "nie ma na świecie takiej osoby, która mogłaby mu cokolwiek nakazać". Karol Strasburger wyjaśnił fanom, że stara się żyć mądrze i na co dzień dbać o jakość swojego życia.

- Nie kupuje nic ponad stan, nie biorę kredytów. Uświadamiam, po raz ostatni, że fakt, iż posiadam rodzinę, jest oczywistą motywacją dla każdego mądrego, ambitnego człowieka - głowy rodziny - który nie ma ochoty bać się o przyszłość i ma potrzebę życia, a nie wegetacji w lęku o byt - dodał.

Karol Strasburger zaapelował do fanów

Aktor dodał także, że ma wyjątkowo pracowitą i kochającą żonę, która wspiera go zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. 75-latek został ojcem zaledwie trzy lata temu, a dzięki ukochanej, która często "gasi pożary", może wciąż dzielić swój czas pomiędzy rodzinę i pracę.

Karol Strasburger opowiedział, jak wygląda jego życie z o połowę młodszą żoną i małą córką

Karol Strasburger opowiedział, jak wygląda życie z 37 lat młodszą żoną i maleńką córeczką

CZYTAJ DALEJ

- Jestem szczęśliwym człowiekiem, bo mam sens życia w postaci wspaniałej rodziny - wymarzonego dziecka i pracowitej kochającej żony. Mam ogrom przyjaciół i wspaniałych współpracowników, dzięki którym moja aktywność życiowa jest dopełniona. Praca jest moją pasją, a z pasji tak łatwo się nie rezygnuje więc jak mawia wujek Karol - nie łykajcie manipulacji - zaapelował na koniec do fanów Karol Strasburger.

/fot. www.instagram.com/dominikachorosinska, www.instagram.com/m_wisniewski1972, instagram.com/rodzinabrodow, /www.instagram.com/malgorzata_ok

Wiśniewski ma pięcioro dzieci, ale to jeszcze nic. Rekordziści w świecie gwiazd poszli na całość

W czasach, gdy wiele osób decyduje się zaledwie na jedno dziecko, te gwiazdorskie pary spełniły swoje marzenia o wielodzietnej rodzinie. Aż jedenastki dzieci doczekali się Joszko i Debora Brodowie, jednak nie tylko oni zdecydowali się na wychowanie sporej gromadki potomków. /fot. www.instagram.com/dominikachorosinska, www.instagram.com/m_wisniewski1972, instagram.com/rodzinabrodow, /www.instagram.com/malgorzata_ok

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Joanna Opozda błaga o pomoc. Nie ma czasu do stracenia, trzeba działać natychmiast

  • Antek Królikowski trafił do szpitala. Aktor nie wytrzymał presji i ostatnich problemów?

  • Małgorzata Ostrowska-Królikowska znów zostanie babcią. Nikt się nie spodziewał, że na świat przyjdzie kolejne dziecko

Źródło: Plotek/Życie na gorąco/Goniec.pl

Tagi:

Monika MajkoAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

Syn Andrzeja Chyry skradł show w TVN24. Widzowie myśleli, że się przesłyszeli

Gwiazdy

Syn Andrzeja Chyry skradł show w TVN24. Widzowie myśleli, że się przesłyszeli

Czytaj więcej >
Youtube/Trudno Być Katolikiem

Gwiazdy

Znany ksiądz porównał WOŚP do... hitlerowskich Niemiec. Czy nie jest mu wstyd?

Czytaj więcej >
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na wakacjach. Fot. Instagram @magda_boczarska

Gwiazdy

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na bajecznych wakacjach. Widoki zapierają dech

Czytaj więcej >
Justyna Steczkowska żąda horrendalnych cen za koncert z piosenkami Ewy Demarczyk. Fot. kapif /  kadr z występu Ewy Dearczyk, TVP Kultura

Gwiazdy

Astronomiczne ceny za bilety na koncert Justyny Steczkowskiej. Artystka tłumaczy, co zwiera się w tej kwocie

Czytaj więcej >
Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

W "Dzień Dobry TVN" popłynęły łzy. Rozmówczyni nie mogła wytrzymać, odebrało jej mowę

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Orłoś oburzony zachowaniem "Wiadomości" TVP wobec WOŚP. Grzmi o "rzetelności dziennikarskiej"

Czytaj więcej >