Goniec.pl
Kamila Kamińska urodziła

Instagram.com kamkaminska_official

Kamila Kamińska urodziła. Długo wszystko ukrywała, fani gratulują

1 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Kamila Kamińska, gwiazda serialu TVN "Zakochani po uszy", w Dzień Dziecka poinformowała fanów, że już 2 tygodnie temu urodziła córeczkę.

Kamila Kamińska i Michał Meyer poznali się na planie serialu TVN „Zakochani po uszy”. Chociaż tam grali parę, która się rozstała, to w prawdziwym życiu połączyła ich prawdziwa miłość. Aktorka zwykle stara się dbać o prywatność, jednak w Dzień Dziecka nie odmówiła sobie, by przekazać zapewne najbardziej radosną nowinę w dotychczasowym jej życiu.

Kamila Kamińska urodziła

- Dzień dobry. My już na świecie. Jaśmina Maria & Kama Mama & Tata Misza. Nasza córka urodziła się siłami natury 17 maja. W ten sam dzień, co babcia i wujek. Mamy co świętować w Dzień Dziecka - napisała dumna mama.

Opis towarzyszył pięknemu zdjęciu małych rączek noworodka, które trzymają w swoich dłoniach szczęśliwi rodzice. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy składają znanej parze gratulacje i życzą zdrowia zarówno mamie, jak i najmłodszej członkini rodziny.

Warto zauważyć, że mała Jaśmina przyszła na świat już 2 tygodnie temu, jednak dopiero teraz dowiedzieliśmy się, że aktorka urodziła. Kamińska kilkukrotnie już jednak przyznawała, że chociaż aktorstwo daje jej radość, to sama stroni od celebryckiego życia i woli zająć się pracą i rodziną.

Kamila Kamińska ma 30 lat i jest uważana za jedną z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Ukończyła szkołę filmową w Łodzi. W swojej karierze grała epizodyczne role w wielu popularnych serialach, takich jak „M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Belfer”, „Diagnoza” czy „Druga szansa”, jednak prawdziwą popularność zdobyła dzięki głównej roli w serialu TVN7 „Zakochani po uszy”.

- Zadzwoniła do mnie Małgosia Adamska, która robiła do tego serialu obsadę. Byłam wtedy na obozie z młodzieżą w Kortowie. Zapytała, czy chciałabym przyjść na casting do nowego serialu, zaznaczając, że będzie kręcony w Krakowie i na dodatek przez rok. Na początku się przeraziłam. Bałam się, że nie będę miała na to czasu. Potem stwierdziłam, że "Czemu nie?, Co mi szkodzi? Pojadę na casting, to jeszcze nic nie znaczy" - wspomina Kamińska niespodziewaną propozycję, która zmieniła jej życie.

Na planie serialu poznała pięć lat starszego Michała Meyera, z którym dzisiaj świętuje Dzień Dziecka z ich pierwszą wspólną pociechą. Szczęśliwym rodzicom składamy najszczersze gratulacje.

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuszczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >
Dariusz Szpakowski

Gwiazdy

Wpadka za wpadką na żywo w TVP. Internauci są bezlitośni dla Dariusza Szpakowskiego

Czytaj więcej >