Goniec.pl
Instagram/juleczkaaa_jula

Instagram/juleczkaaa_jula

Julia Wróblewska porzuciła aktorstwo? Wyjawiła, gdzie teraz pracuje

17 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Julia Wróblewska niedawno wyszła z kliniki psychiatrycznej i obecnie znajduje się już w lepszym zdrowiu. Młoda gwiazda na razie porzuciła również aktorstwo na rzecz innej pracy. Wszystko według zaleceń lekarza.

Artystce zrobiono ukradkowe zdjęcie i wyjawiono, gdzie obecnie pracuje. Ta szybko odpowiedziała na swoim Instagramie i opowiedziała, dlaczego się tego podjęła.

katarzyna cichopek maciej kurzajewski opole 2022

Opole 2022. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podczas prób do 59. KFPP

CZYTAJ DALEJ

Julia Wróblewska porzuciła aktorstwo? Wyjawiła, gdzie teraz pracuje

Julia Wróblewska w ostatnim czasie walczy o swoje zdrowie psychiczne. Młoda aktorka stała się ulubienicą widzów dzięki swoim rolom m.in. w "M jak Miłość". Po latach okazało się jednak, że artystyczna ścieżka miała również swoje ciemne strony.

Żeby móc dojść do zdrowia, Wróblewska odsunęła się w cień i zrezygnowała z pracy aktorskiej na rzecz innych zajęć, które miały polepszyć jej byt i samopoczucie.

W trakcie jej pracy ktoś zrobił zdjęcia i postanowił je opublikować - w związku z tym Julia Wróblewska postanowiła odnieść się do kwestii z nim związanych w swoich mediach społecznościowych - opowiedziała o swoim nowym zajęciu, kelnerstwie.

- Tak, zostałam kelnerką. Chciałam za jakiś czas sama o tym powiedzieć, ale cena tego kim jestem jest taka, że zanim się zdecydowałam zrobiono mi zdjęcia. No cóż - napisała.

- Jak widać od jakiegoś czasu, mimo mojego powrotu, trochę mniej udzielam się w social mediach. Miałam sporo propozycji wywiadów, występów, ale póki co nie chcę tego. Może za jakiś czas - przekazała artystka.

Pisała o tym, że w tej chwili jej głowę zajmują inne rzeczy i priorytetem jest dla niej jej zdrowie psychiczne i chce o nie nie tylko walczyć, ale również edukować.

- Praca kelnera jak wielu z Was może wiedzieć nie należy do najłatwiejszych, ale uczę się i jestem zadowolona. Zobaczymy co dalej los przyniesie - podsumowała aktorka.

(fot. Paweł Wodzyński/East News)

Opole 2022 Premiery. Oto 10 artystów, którzy wystąpią na scenie podczas 59. KFPP

W dniach od 17 do 20 czerwca 2022 Telewizja Polska będzie transmitować 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Przed widzami cztery dni wyśmienitej zabawy, jubileusze, ulubieni artyści, dobrze znane i nowe przeboje. Drugi dzień festiwalu to 2 koncerty konkursowe oraz wspaniały jubileusz. Muzyczną ucztę rozpocznie koncert „Premiery”, w którym uczestnicy rywalizują o Nagrodę im. Karola Musioła, przyznawaną przez widzów w głosowaniu SMS - owym oraz o Nagrodę Jury. Swoje wyróżnienia dla kompozytora i autora tekstów przyzna też Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. W części konkursowej koncertu zaprezentuje się 10 wykonawców zakwalifikowanych przez Radę Artystyczną 59. KFPP. Koncert urozmaicą występy: Krystiana Ochmana zeszłorocznego laureata, zdobywcy Nagrody im. Karola Musioła oraz Natalii Zastępy zdobywczyni Nagrody Jury w zeszłorocznym koncercie „Premiery”, a poprowadzą go Agnieszka Oszczyk i Tomasz Kammel.

Zobacz galerię >


Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

fot. Eurovision Song Contest

Gwiazdy

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Cornelia Jakobs odwołała swój występ. Gwiazda ujawniła powód

Czytaj więcej >
Jary

Gwiazdy

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Gorące sceny podczas występu Oddziału Zamkniętego

Czytaj więcej >
Kayah

Gwiazdy

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Kayah nie zachwyciła. Piosenkarka wyraźnie nie była w formie

Czytaj więcej >
Lady Pank

Gwiazdy

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Lady Pank rozgrzał publiczność do czerwoności. Nie dało się siedzieć w miejscu

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek w cieniu oskarżeń internautów. Gwiazda zabrała głos, nie mogła tego tak zostawić

Czytaj więcej >
Ida Nowakowska

Gwiazdy

Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę na Koncercie Piosenki Wojskowej. Zapowiedziała występ martwego piosenkarza

Czytaj więcej >