Goniec.pl
Goniec.pl

Goniec.pl

Jasnowidz Jackowski przewidział zakażenie Odry? Na jaw wyszła przepowiednia sprzed kilku miesięcy

14 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Krzysztof Jackowski to niezwykle kontrowersyjna postać polskiego show-biznesu. Znany jasnowidz specjalizuje się w przewidywaniu przyszłości, a jego wizje niejednokrotnie przybierały niepojący wydźwięk. Wizjoner miał już na początku tego roku przewidzieć katastrofę ekologiczną, jakiej doświadczamy w ostatnich dniach. Chodzi o zakażenie Odry. Przypomniał swoje nagranie z lutego odnoszące się do potencjalnego skażenia środowiska. Ujawnił również nową, przerażającą wizję.

Krzysztof Jackowski przewidział skażenie Odry?

Krzysztof Jackowski jest bez wątpienia najpopularniejszym polskim jasnowidzem. Choć w opinii wielu w 2022 roku nie potrzebujemy już tak przestarzałych i irracjonalnych praktyk, to o dziwo jego kanał na Youtubie cieszy się niemałą popularnością. Co ciekawe, subskrybuje go prawie 300 tysięcy internautów.

Skażenie Odry. Naczelny "ekspert" TVP zszokował widzów swoją teorią o katastrofie

Skażenie Odry. Naczelny "ekspert" TVP zaskoczył widzów swoją teorią o katastrofie

CZYTAJ DALEJ

Jasnowidz regularnie wrzuca na swojego Youtube'a filmy, na których zapowiada kolejne tragedie dla polskiego społeczeństwa. Trzeba przyznać, że ostatnie lata były dość trudne dla Polaków, a problemy piętrzyły się z niezwykłą regularnością. Pandemia, kryzys demokracji, inflacja to tylko wierzchołek góry lodowej. Jackowski żyje w przekonaniu, że wszystkie te kataklizmy przewidział wcześniej, nawet jeśli jego wizje mocno odbiegają od tego, co się faktycznie wydarzyło.

Od kilku dni cała Polska żyje kolejną straszliwą katastrofą ekologiczną - skażeniem Odry. Najprawdopodobniej stężenie rtęci w rzece jest tak wysokie, że całe życie w niej wymarło i rzeka będzie skażona jeszcze wiele lat.

Bez cienia wątpliwości, jest to ogromny cios dla środowiska, który jest konsekwencją niestosownych reakcji rządzących.

Okazuje się, że Krzysztof Jackowski już kilka miesięcy temu miał przewidzieć tę tragedię. Wrzucił na swój kanał filmik, na którym przypomina swoją wizję sprzed kilku miesięcy, gdzie zapowiadał dla Polski olbrzymie skażenie środowiska. Jednak trzeba przyznać, że ta opowieść jest mało konkretna.

Nowa wizja jasnowidza Jackowskiego

Na Youtubie jasnowidza pojawił się film pod tytułem "Rok temu mówiłem o olbrzymim skażeniu wody w Odrze, a też o podwójnej zarazie".

To właśnie tam przypomina swoją wizję, w której dość ogólnie zapowiadał pewne skażenie środowiska. Nie można jednak jednoznacznie stwierdzić, czy przewidział dokładnie skażenie rzeki, trochę przekłamał rzeczywistość.

W jego wizji mowa tylko o najprawdopodobniej zarażeniu środowiska czy zarazie i że będzie to kataklizm.

- Powiem państwu, że przez to, że nie widzę punktu, który ma to spowodować, to może to oznaczać, że jest to punkt niezauważalny. Ja już wam dawałem znać wcześniej, dlaczego w wizji ciężko byłoby zrozumieć zarazę. Bo to jest wróg, którego nie widzimy. (...) To oznacza, że przejdziemy jakiś kataklizm. Czy spowodowany ręką ludzką, czy naturą, ale to będzie kataklizm - mówił na starym nagraniu.

Okazuje się jednak, że to nie koniec katastrof, jakie widzi dla nas w przyszłości Krzysztof Jackowski. Jesienią widzi dla nas coś dużo gorszego niż kolejna fala zakażeń koronawirusa - jego wizja jest iście apokaliptyczna. Czeka nas ogromny pożar, a także przerażające deformacje ciał.

- To zrobi wielki pożar, ale tak ogromny, że będzie mowa nie tylko o skażeniu lokalnym, ale skażeniu wędrującym. A tam, gdzie to skażenie dojdzie, ludzie będą ropieć - będzie ropa na ludziach. Nie ropa naftowa, tylko będą ropieć - będą mieli miejsca na ciele, które będą obłożone ropą - będą ropiały im części ciała - taką wizję przekazał w filmiku.

Wierzycie w przepowiednie jasnowidza?

Goniec.pl

Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Dom piosenkarki zaskakuje wnętrzami, sypialnia robi wrażenie

Agnieszka Chylińska nie należy do osób, które chwalą się swoim życiem prywatnym. Choć prowadzi popularnego Instagrama, raczej nie pokazuje tam za dużo o swojej rodzinie, związkach, czy jak wygląda jej życie na co dzień. Jednak w czasie pandemii zaczęła nagrywać jak opowiada bajki dla dzieci w swoim domu, podczas tych nagrań pokazała co nieco ze swojego wnętrza. Jej styl jest bardzo ciekawy, z pewnością nie należy do typowych polskich domów.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt


Alicja Czepli Autor

Redaktorka portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Krawczyk zostawił ogromny majątek Sąd przychylił się do prośby wdowy po artyście. To jej pierwsze zwycięstwo

Gwiazdy

Sąd przychylił się do wniosku Ewy Krawczyk. To jej pierwsze zwycięstwo nad Krawczykiem juniorem

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Diletta Leotta zaliczyła wpadkę we włoskim programie rozrywkowym. Dziennikarka wywinęła kozła na wizji

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, Youtube / NBS News, Facebook @Muzeum Auschwitz

Gwiazdy

Arnold Schwarzenegger wpisał się do księgi muzeum w Oświęcimiu. Słowa wzbudziły spore kontrowersje

Czytaj więcej >
Chłopaki do wzięcia - nowy sezon od 2 października. Poznajcie nowych bohaterów
(fot. Polsat Play)

Gwiazdy

"Chłopaki do wzięcia". Nowi bohaterowie w nowym sezonie. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >
Karol III, fot. instagram.com/theroyalfamily

Gwiazdy

Karol III pojawi się na nowych monetach w Wielkiej Brytanii. Pokazano pierwsze zdjęcia

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, tvp.vod.pl

Gwiazdy

„Pytanie na śniadanie”. Potężna wpadka na planie programu. Łukasz Nowicki został uderzony przez kolegę

Czytaj więcej >