Goniec.pl
Adam Małysz

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Izabela Małysz opublikowała zdjęcie z mężem. Para pozowała obok napisu "love"

5 Września 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Adam Małysz wraz z żoną świętowali wczoraj zaślubiny córki. Żona byłego skoczka narciarskiego opublikowała na Instagramie zdjęcie z mężem. Para pozowała obok dużego napisu z napisem "love". Ich pozy wzbudziły zdumienie.

- Niech żyje miłość. Ta małżeńska i rodzicielka - napisała pod zdjęciem uczestniczka najnowszego sezonu tanecznego show "Taniec z gwiazdami".

Sarah

Nie żyje Sarah Harding

CZYTAJ DALEJ

Adam Małysz bawił się na weselu córki

Karolina Małysz poślubiła wczoraj długoletniego partnera, z którym zaręczyła się przed dwoma laty. Ceremonia niemal do końca trzymana była w tajemnicy. Pierwsze zdjęcia i nagrania pojawiły się w mediach społecznościowych za sprawą gości weselnych.

Córka Adama Małysza w tym szczególnym dla siebie dniu zachwycała dwiema sukniami ślubnymi, delikatnym, naturalnym makijażem i dziewczęcą fryzurą. Jej ukochany był wyraźnie dumny ze świeżo upieczonej małżonki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Zamążpójście córki ucieszyło również rodziców. Adam i Izabela Małyszowie w licznych wywiadach przyznawali, że traktują zięcia jak własnego syna i darzą go zaufaniem oraz dużą sympatią. Są dumni z wyboru ukochanej jedynaczki.

To właśnie Izabela Małysz chętnie rozmawiała z dziennikarzami na temat ślubu Karoliny. W jednym z ostatnich wywiadów zapowiadała, że 24-latka stanie przed ołtarzem jeszcze w tym roku. Twierdziła jednak, że przygotowania do ceremonii jeszcze nie ruszyły.

Żona Adama Małysza wyjaśniała, że przygotowania do występów w "Tańcu z gwiazdami" pochłaniają zbyt wiele czasu, dlatego nie jest w stanie pomóc córce w wyborze sali weselnej. Ostatecznie okazało się, że wesele było zaplanowane od dawna.

Adam Małysz pokazał się w tanecznej pozie

Izabela Małysz postanowiła przemycić kilka póz, których nauczyła się na sali treningowej, do zdjęć publikowanych w mediach społecznościowych. Fani nie kryli zaskoczenia, gdy zobaczyli, jak Adam Małysz przechyla żonę w tanecznym układzie.

Były skoczek narciarski, ubrany w białą koszulę, czarne lakierki i garniturowe spodnie, z dość sceptyczną miną trzymał w ramionach swoją żonę, która wybrała na tę okazję elegancką, bordową suknię, która odsłoniła jej zgrabne nogi.

Na twarzy Izabeli Małysz malowało się euforyczne uniesienie, które - niestety - nie udzieliło się sportowcowi. Myślicie, że żona będzie w stanie zarazić go pasją i już w przyszłym roku zobaczymy taneczne popisy Adama Małysza?

Pamiętasz największe afery PiS? Przy siódmym pytaniu trudno uwierzyć, że politycy mogą być aż tak bezczelni

Pytanie 1 z 7

Ile Jacek Sasin wydał z publicznych pieniędzy na wybory kopertowe, które się nie odbyły?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Instagram

Irmina Jach

Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez ostatnie lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Radosław Majdan

Gwiazdy

Mama Radosława Majdana wygląda bardzo młodo. Małgorzata Rozenek udostępniła zdjęcia

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Gwiazda "M jak miłość" urodziła w wieku 60 lat. Wiemy, jak potoczyły się losy jej bliźniaków

Czytaj więcej >
Agnieszka Chylińska

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska przerwała występ uczestnika "Mam talent". Nie podobał jej się jego głos

Czytaj więcej >
Ewa Błaszczyk

Gwiazdy

Ewa Błaszczyk buduje klinikę "Budzik" dla dorosłych. Napotkała problemy finansowe

Czytaj więcej >
Polsat/ WBF

Gwiazdy

Iza Małysz tańczy lepiej, gdy jej mąż siedzi na widowni. Adam Małysz przynosi jej szczęście?

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Artur Barciś zdementował plotki. Poszło o nadgorliwy katolicyzm

Czytaj więcej >