Młody Urbański Żródło: instagram.com/huberturbanski_official/

Hubert Urbański pokazał zdjęcie z młodości

29 Kwiecień 2021 Oktawian GóralOktawian Góral

Poznajesz tę gwiazdę? Dziś jest jedną z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych. Na tej fotografii ma zaledwie 23 lata, a kariera dopiero przed nim. Niezwykłe zdjęcie opublikował na swoim Instagramie gwiazdor znany z niebywałej prezencji, doskonałej umiejętności gry na emocjach i świetnego wyczucia swoich współrozmówców. Wiesz o kim mowa?

Prowadzącego jeden z najpopularniejszych show w Polsce chyba nie trzeba specjalnie przedstawiać. Przed kilkoma dniami osobowość telewizji TVN postanowiła jednak o sobie przypomnieć. Na swoim Instagramie prowadzący program „Milionerzy” opublikował archiwalne zdjęcie sprzed 32 lat! Dziennikarz był wówczas na progu dorosłości i pewnie nikt się nie spodziewał, że wkrótce stanie się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w Polsce.

Niezwykłe zdjęcie

Hubert Urbański - bo to o nim właśnie mowa - postanowił wrzucić na swoje media społecznościowe archiwalne zdjęcie. Jak wskazuje w opisie, fotografia powstała w 1989 roku na Rynku Starego Miasta w Warszawie. Urbański miał wówczas zaledwie 23 lata.

Fani Milionerów z pewnością rozpoznają prowadzącego bez większego problemu. Twarz Urbańskiego przez lata niewiele się zmieniła. Dziennikarz nadal jest pełen uśmiechu, a z jego twarzy bije pozytywna energia. To, co najbardziej rzuca się w oczy, to fryzura Huberta Urbańskiego.

Jako młodzieniec cieszył się on bardzo gęstymi i ciemnymi włosami. Zaczesanie na lewy bok i dłuższa grzywka dodają mu tylko uroku, ale też młodzieńczego spojrzenia. Obecnie prezenter dumnie prezentuje biel włosów, które układa do góry. Na jego twarzy przybyło też kilka zmarszczek, ale nie ma co się dziwić, wszak upłynęły 32 lata.

Ekspertka ujawnia, gdzie najłatwiej zarazimy się koronawirusem po poluzowaniu obostrzeńEkspertka ujawnia, gdzie najłatwiej zarazimy się koronawirusem po poluzowaniu obostrzeńCzytaj dalej

Fani są zachwyceni

Fani Urbańskiego są zachwyceni archiwalną fotografią. W komentarzach, jakie pojawiły się pod zdjęciem wprost rozpływali się w pisaniu pozytywnych ocen. - W zasadzie to Pan się nie zmienia, jedynie kolor włosów inny, forever young - wskazała jedna z obserwujących Urbańskiego osób.

Pozostali wtórowali, pisząc, że Urbański wyglądał naprawdę bardzo dobrze w czasach młodości, ale obecnie również ma powody do dumy, ponieważ jest niezwykle przystojny.

Inni fani wskazywali na podobieństwo 23-letniego Urbańskiego do innych znanych gwiazd. W komentarzach padały takie nazwiska jak Edward Norton, George Clooney czy Michał Dorociński.

Jedna z osób wskazała, że, gdyby nie nazwa konta, nie poznałaby Urbańskiego - Jasny gwint nie poznałbym po tym zdjęciu, że to Pan - czytamy w komentarzu. A jakie jest Wasze zdanie? Poznaliście Huberta Urbańskiego na tym zdjęciu?

Zobacz post:

Następny artykuł