Goniec.pl
koncert disco-polo

AGENCJA SE/East News

Agnieszka Drewnicka z zespołu Exaited spadła ze schodów. Prosi fanów o modlitwę

27 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Agnieszka Drewnicka, znana jako wokalistka zespołu „Exaited”, miała poważny wypadek. Piosenkarka zmuszona była odwołać dwa koncerty. Teraz prosi fanów o modlitwę.

Fani muzyki disco polo doskonale kojarzą Agnieszkę Drewnicką. W 2006 roku piosenkarka założyła zespół „Exaited” i wylansowała z nim przeboje takie jak: „W sercu mi graj” czy „Kochać to nie grzech”. Ostatnio jednak gwieździe przydarzył się przykry wypadek, przez co musiała zawiesić na moment swoją karierę.

january bien

Nie żyje January Bień, były rektor Politechniki Częstochowskiej i senator

CZYTAJ DALEJ

Agnieszka Drewnicka odwołuje koncerty

Zły stan zdrowia Drewnickiej jest wynikiem nieszczęśliwego zdarzenia. Tuż przed koncertem w Ośnie Lubuskim wokalistka spadła ze schodów i dość mocno się potłukła. Jak napisała na Facebooku, obrażenia są dość poważne.

- Mam złamania wyrostków poprzecznych trzonów przykręgosłupowych, które uniemożliwiają mi w tej chwili funkcjonowanie i poruszanie się. Jeszcze wczoraj nie wiedząc o złamaniach, byłam w drodze na koncert pomimo ogromnego bólu, bo bardzo zależało mi, aby Was nie zawieść - można przeczytać we wpisie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Niestety, ból okazał się na tyle dokuczliwy, że artystka zmuszona była odwołać dwa najbliższe koncerty. Jak wyznała, obawia się, że to nie jedyne występy, które nie dojdą do skutku.

- Oprócz bólu kręgosłupa, który cały czas nie ustępuje, jest jeszcze inny - większy - w moim sercu, że nie mogę cieszyć się z Wami tak wyczekiwanymi chwilami, które dają mi tyle radości. Bardzo długo i z wielką nadzieją czekałam na koncerty, a dziś nawet nie wiem czy dam radę zagrać kolejne.... - poskarżyła się piosenkarka i zaznaczyła, że prosi fanów o zrozumienie.

Piosenkarka prosi o modlitwę

Jak napisała Drewnicka, bardzo długo i z wielką nadzieją czekała ona na spotkania z publicznością. W związku ze złym stanem zdrowia, piosenkarka postanowiła poprosić wszystkich o modlitwę z intencją, aby jak najszybciej mogła wrócić na scenę.

Zaznaczyła także, że bardzo mocno wierzy, że z pomocą fanów wróci szybko do pełnej sprawności, gdyż leżenie w łóżku nie jest czymś, do czego przywykła. Na koniec dodała tylko „Kocham Was i tęsknię!”.

W ramach rekompensaty za odwołane koncerty, Drewnicka postanowiła udostępnić na kanale YouTube Official Exaited wersję audio swojego najnowszego hitu „Pokaż mi dziś”, którego premiera miała odbyć się później.

Pamiętasz największe afery PiS? Przy siódmym pytaniu trudno uwierzyć, że politycy mogą być aż tak bezczelni

Pytanie 1 z 7

Ile Jacek Sasin wydał z publicznych pieniędzy na wybory kopertowe, które się nie odbyły?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: radiozet.pl, Facebook

Ada Rymaszewska

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Gwiazda "M jak miłość" urodziła w wieku 60 lat. Wiemy, jak potoczyły się losy jej bliźniaków

Czytaj więcej >
Agnieszka Chylińska

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska przerwała występ uczestnika "Mam talent". Nie podobał jej się jego głos

Czytaj więcej >
Ewa Błaszczyk

Gwiazdy

Ewa Błaszczyk buduje klinikę "Budzik" dla dorosłych. Napotkała problemy finansowe

Czytaj więcej >
Polsat/ WBF

Gwiazdy

Iza Małysz tańczy lepiej, gdy jej mąż siedzi na widowni. Adam Małysz przynosi jej szczęście?

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Artur Barciś zdementował plotki. Poszło o nadgorliwy katolicyzm

Czytaj więcej >
aktorka

Gwiazdy

Krystyna Kołodziejczyk zmarła dwa tygodnie po śmierci drugiego męża

Czytaj więcej >