Goniec.pl

"The Voice of Poland". Wzięli udział w programie, a teraz robią zawrotną karierę. Komu show pomogło najbardziej?

27 Października 2022

Autor tekstu:

Udostępnij:

TRICOLORS/East News

Slajd 1 z 8

Natalia Nykiel

TRICOLORS/East News

Natalia Nykiel

Pochodząca z Mrągowa Natalia Nykiel dostała się do finału drugiej edycji "The Voice of Poland" spod skrzydeł Patrycji Markowskiej. Dziś jej muzykę zna cała Polska, a przebój "Bądź duży" wciąż robi furorę w stacjach radiowych.

Slajd 2 z 8

Lanberry

Pawel Wodzynski/East News

Lanberry

Od uczestniczki "The Voice of Poland" do jurorki "The Voice of Poland"? Jak widać, to jak najbardziej możliwe! Trenerka 13. edycji sama próbowała swoich sił w muzycznym show. Wówczas nie poznano się na jej talencie, a dziś? To sama ona decyduje o tym, komu da szansę na karierę.

Slajd 3 z 8

Anna Karwan

Pawel Wodzynski/East News

Anna Karwan

Jeszcze zanim Anna Karwan wystąpiła w "The Voice of Poland", wzięła udział w innym popularnym talent show - "Drodze do gwiazd". Ciężko powiedzieć, że kariera wokalistki zaczęła się w programie TVP2 , ale z pewnością show dało jej możliwość dotarcia do znacznie szerszego grona słuchaczy.

Slajd 4 z 8

Marta Gałuszewska

Pawel Wodzynski/East News

Marta Gałuszewska

Marta Gałuszewska próbowała swoich sił w "Bitwie na głosy" i "Must be the music" . Tylko muzka", jednak to właśnie "The Voice of Poland" zapewniło jej największy rozgłos. Pod skrzydłami Michała Szpaka udało jej się odnieść zwycięstwo, a jej piosenka "Nie mów mi nie" wkrótce podbiła listy przebojów.

Slajd 5 z 8

Sarsa

TRICOLORS/East News

Sarsa

Mająca dziś na swoim koncie cztery albumy Sarsa rozpoczynała swoją muzyczną drogę w "The Voice of Poland". Jej trenerką była Edyta Górniak , która doprowadziła swoją podopieczną aż do półfinału. Ostatecznie, z powodu problemów zdrowotnych, dzisiejsza gwiazda sama zrezygnowała z dalszego udziału w show.

Slajd 6 z 8

EN 01535815 0740

TRICOLORS/East News

Rafał Brzozowski

A tego pana pamiętacie? Niewielu ma być może świadomość, że zwany przez fanów polskim Frankiem Sinatrą, a przez złośliwych ulubieńcem gospodyń domowych Rafał Brzozowski brał udział w "The Voice of Poland", gdzie trafił do drużyny Andrzeja Piasecznego . Do finału nie dotarł, ale przygoda z show TVP2 z pewnością pomogła mu w rozwoju kariery w państwowym medium.

Slajd 7 z 8

Mateusz Ziółko

TRICOLORS/East News

Mateusz Ziółko

Podczas przesłuchań w ciemno Mateusz Ziółko trafił do drużyny Marka Piekarczyka , później trafił jednak do grupy Marii Sadowskiej, która z powodzeniem przeprowadziła go przez program aż do finału, w którym zajął pierwsze miejsce. Dziś jego przeboje nuci cały kraj.

Slajd 8 z 8

Marcin Sójka

Piotr Molecki/East News

Marcin Sójka

Gdy Marcin Sójka zaśpiewał w "The Voice of Poland" piosenkę Grażyny Łobaszewskiej, wszyscy trenerzy chcieli zaprosić go do swojej drużyny. Ostatecznie to Patrycji Markowskiej udało się go "złapać". Piosenkarz wygrał finał i w 2019 r. wydał swoją debiutancką płytę.

instagram.com/robert.gorski.official

Robert Górski ma dom jak z bajki. Posiadłość kabareciarza to marzenie wielu

Robert Górski wraz z żoną i córeczką mieszka na Mazurach. Posiadłość króla polskiego kabaretu sprawia, że można się rozmarzyć. Piękny drewniany dom i bajeczna, malownicza okolica, są godne pozazdroszczenia!

Zobacz nastepną galerię >