Goniec.pl
Ewa Minge pokazała grób mamy

Instagram.com eva_minge

Ewa Minge pokazała grób swojej mamy. Pojawiły się krytyczne komentarze

23 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki, Ewa Minge postanowiła podzielić się z obserwatorami w sieci kilkoma przemyśleniami. Słynna projektantka wybrała się na cmentarz, by odwiedzić grób swojej ukochanej mamy i opublikowała w sieci zdjęcie znad jej mogiły. Wielu internautów nie mogło powstrzymać się od komentarza.

Mama Ewy Minge zmarła kilka lat temu, a jej odejście było dla projektantki ogromnym ciosem. Gwiazda zadbała jednak o to, by grób jej ukochanej mamy wyróżniał się wśród innych nagrobków. Niedawno w sieci projektantka zamieściła jego zdjęcie. 

Ewa Minge pokazała zdjęcie z cmentarza

Zbliżający się Dzień Matki zainspirował Ewę Minge do odwiedzin w swoich rodzinnych stronach. Słynna projektantka wybrała się na cmentarz w Szczecinku, gdzie kilka lat temu pochowana została jej mama. Gwiazda opublikowała w sieci zdjęcie znad jej grobu i podzieliła się z fanami kilkoma refleksjami.

- Zaraz będzie afera: „Minge wrzuca zdjęcia z cmentarza!”. W czym różni się cmentarz od innych miejsc ? Nie tańczę na grobie, nie robię szpagatu z krzyżem. Uwielbiam stare cmentarze, ten w Szczecinku jest przepiękny - zaczęła swój wpis gwiazda.

Na fotografii widać Ewę Mingę, która siedzi na ławeczce przy imponującym, czarnym pomniku. Okazuje się, że został on stworzony na specjalne zamówienie projektantki i jej taty, którzy chcieli w ten sposób oddać hołd zmarłej mamie gwiazdy. 

- Mama moja była wymagająca w formie. Sama niegdyś uczyła się rzeźby. Była inna, niezwykle eteryczna, a zarazem silna jak te skrzydła kamienne, które przykrywają jej pamięć. [...]  Pochylony krzyż i nasze myśli już na zawsze pochylone nad tym kamieniem - wyjaśniła Minge.

Projektantka przyznała także, że w trudnych chwilach swój spokój odnajduje właśnie przy grobie mamy. Zaapelowała również do fanów, by doceniali swoich rodziców i dbali o nich na co dzień, jeśli tylko mają jeszcze taką możliwość.

Zdjęcie z cmentarza, które Ewa Minge opublikowała na swoim Instagramie, wywołało ogromne poruszenie w sieci. Choć wiele osób było wzruszonych osobistym wspomnieniem projektantki o ukochanej mamie, nie zabrakło również głosów krytycznych.

- Przerażają mnie polskie cmentarze, ludzie stawiają sobie drugi dom [...] Szkoda miejsca na wielkie grobowce i cmentarze, ponieważ miejsce potrzebne jest ludziom żywym, a nie umarłym - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

- Cmentarz to miejsce święte... spokoju i zadumy, niekoniecznie na Instagrama - dodała inna.

[EMBED-868]

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Fakt/Instagram

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuszczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >
Dariusz Szpakowski

Gwiazdy

Wpadka za wpadką na żywo w TVP. Internauci są bezlitośni dla Dariusza Szpakowskiego

Czytaj więcej >