Goniec.pl
Komentarze

www.facebook.com/bartosiewiczedyta

Edyta Bartosiewicz od lat jest nękana przez stalkerkę. Gwiazda wyznała, że to była dziennikarka "Dzień Dobry TVN"

27 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Edyta Bartosiewicz publicznie przyznała, że od lat jest nękana przez byłą dziennikarkę "Dzień Dobry TVN". Piosenkarka twierdzi, że kobieta prześladowała również inne osoby. Szokujące doniesienia wstrząsnęły fanami gwiazdy.

Miałeś stłuczkę w ciągu 3 lat? Sprawdź czy Ci się należy dopłata lub odszkodowanie od wypłaconej rekompensaty

Choć w latach 90. Edyta Bartosiewicz była jedną z najbardziej znanych polskich wokalistek, to nagle przerwała swoją karierę. Wszystko przez problemy zdrowotne, z którymi borykała się przez wiele kolejnych lat. Gwiazda powróciła jednak do show-biznesu w 2013 roku, a w tym roku będzie świętować 30-lecie wydania debiutanckiego albumu pt. "Love", który ukazał się na rynku w 1992 roku.

Piotr Molecki/East News, Twitter/Bogdan Rzońca

Europoseł PiS pokazał, jak Polski Ład poprawił emeryturę jego matki. "A mamusia w sklepie była?"

CZYTAJ DALEJ

Edyta Bartosiewicz od lat jest nękana przez stalkerkę

Z tego powodu gwiazda zdecydowała się na kameralną trasę koncertową po Polsce i wraz z gitarą akustyczną pojawi się w kilku małych klubach. Edyta Bartosiewicz już nie może doczekać się spotkania z fanami, a w ostatnim czasie zaczęła intensywnie udzielać się także w mediach społecznościowych, gdzie promuje swoją twórczość oraz informuje fanów o kolejnych wywiadach.

Pod jednym z postów opublikowanych przez Edytę Bartosiewicz pojawił się komentarz od kobiety, która najwyraźniej nie jest zachwycona działalnością piosenkarki. Gwiazda wyjawiła, że jest to była dziennikarka "Dzień Dobry TVN", która ma od lat nękać zarówno piosenkarkę, jak i jej bliskich.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

- Pewnie tęsknisz za czasami, gdy robiłaś wywiady dla DDTVN. Ze mną już na pewno sobie nie porozmawiasz - odpowiedziała na nieprzychylny komentarz Edyta Bartosiewicz.

bartosiewicz 1

www.facebook.com/bartosiewiczedyta

Edyta Bartosiewicz wyjawiła, że nęka ją była dziennikarka "Dzień Dobry TVN"

Zaciekawieni fani gwiazdy chcieli wiedzieć, co wywołało konflikt pomiędzy piosenkarką i dziennikarką. Zmęczona ciągłymi atakami ze strony kobiety Edyta Bartosiewicz wyznała, że jest przez nią nękana, ponieważ kiedyś odmówiła jej współpracy.

- Zrobiła ze mną kiedyś kilka wywiadów dla DDTVN, potem chciała nakręcić film. Nie zgodziłam się. Zaczęły się groźby i nękania, także moich współpracowników i znajomych. Z tego, co wiem, ta kobieta prześladowała też innych ludzi. Właśnie przez takich ludzi unikam kontaktów z mediami - wyznała piosenkarka.

ZOBACZ: Krzysztof Stanowski nie wytrzymał po wywiadzie z burmistrzem. Tego NIE ma na KANALE SPORTOWYM.

Dodatkowo w ostatnim czasie ktoś w imieniu piosenkarki zaczął wysyłać przykre wiadomości do przypadkowych osób. Edyta Bartosiewicz ostrzegła fanów i poprosiła o to, by zgłaszali się do niej, jeśli otrzymali podobną wiadomość podpisaną jej nazwiskiem. O sprawie jako pierwszy napisał serwis "Pomponik", który opublikował na swoich łamach również zdjęcia komentarzy pod postami gwiazdy.

bartosiewicz 1

www.facebook.com/bartosiewiczedyta

To nie pierwsza polska gwiazda, która mierzy się z podobnym problemem. Od lat z atakami stalkerki zmagają się również Robert i Monika Janowscy. Niedawno kobieta opuściła szpital psychiatryczny i ponownie zaczęła nękać znanego prezentera i jego żonę.

/fot. TVP 1 "Sprawa dla reportera"

Wielkie afery na antenie TVP, widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom. "To jest cyrk"

"Sprawa dla reportera" zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej w 1983 roku i od tego czasu regularnie prezentuje widzom ludzkie dramaty i problemu. Program realizowany jest zarówno w formie reporterskiej, jak i studyjnej, gdzie nagrywane są dyskusje z ekspertami. Po latach antenowej obecności producenci programu zaczęli jednak szukać pomysłów na to, jak urozmaicić ten format i poszerzyć grono swoich odbiorców również o młodszych widzów. Z tego powodu w studiu "Sprawy dla reportera" zaczęły gościć również osoby znane z show-biznesu, jak aktorzy czy piosenkarze, którzy często prezentują na wizji również swoje talenty. Występy muzyków, zwykle z nurtu disco polo, w programie interwencyjnym budzą jednak spory niesmak. W sieci nie brakuje krytycznych komentarzy, a internauci nie mają litości dla "pomysłowych" producentów "Sprawy dla reportera", określając ich program mianem "cyrku" czy "kabaretu". To jednak tylko niektóre z "atrakcji", przewidzianych przez producentów "Sprawy dla reportera". To niewiarygodne, co wyprawia się w studiu programu Elżbiety Jaworowicz. /fot. TVP 1 "Sprawa dla reportera"

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pomponik/Goniec.pl

Tagi:

Monika MajkoAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

Dominik Abus fot. YouTube @Hi_5

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus zatrzymany przez policję, doszło do ostrej sprzeczki

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >