Goniec.pl
dzień dobry tvn

Jan BIELECKI/East News

"Dzień dobry TVN". Nie tylko Anna Wendzikowska. Kolejne osoby żegnają się z produkcją show

11 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

"Dzień dobry TVN" przechodzi zmiany. Po Annie Wendzikowskiej z programu odchodzą kolejne dwie twarze - Ewa Baj i Luiza Zając. Zarząd show zdecydował się na ograniczenie ilości producentów.

"Dzień dobry TVN" zmieni się nie do poznania? W ostatnim czasie pojawiło się sporo plotek na temat programu i wszystko wskazuje na to, że niektóre z nich okazują się mieć potwierdzenie w rzeczywistości.

Małgorzata Rozenek

Nieoficjalnie: Małgorzata Rozenek nową prowadzącą "Dzień dobry TVN". "Postawiła wszystkich pod ścianą"

CZYTAJ DALEJ

"Dzień dobry TVN". Idą zmiany w programie

"Dzień dobry TVN" to jeden z najchętniej wybieranych przez Polaków programów śniadaniowych. Widzowie chętnie zasiadają przed telewizorami, by móc spędzić poranek ze swoimi ulubionymi prezenterami.

Nic dziwnego - show jest prowadzone przez niezwykle charyzmatyczne postaci - m.in. Filipa Chajzera i Małgorzatę Ohme, Dorotę Wellman i Macieja Prokopa, czy Ewę Drzyzgę i Agnieszką Woźniak-Starak.

W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, że do załogi "Dzień dobry TVN" dołączyć ma Małgorzata Rozenek, która już jakiś czas temu aktywnie wyrażała chęć zostania gospodynią programu.

Całkiem niedawno natomiast pożegnaliśmy się z Anną Wendzikowską, która, być może w wyniku wpadki, do której doszło w jednym z odcinków (więcej na ten temat przeczytacie >>TUTAJ<<) zdecydowała się opuścić program.

Damian Michałowski

Prezenter TVN przyjął pod swój dach uchodźczynie z Ukrainy

CZYTAJ DALEJ

Kolejne postaci opuszczają "Dzień dobry TVN"

Jak się okazuje - Anna Wendzikowska nie będzie odosobniona. Produkcja "Dzień dobry TVN" zrezygnowała bowiem z dalszej współpracy z dwiema innymi dotychczasowymi współtwórczyniami programu.

Chodzi o Ewę Baj i Luizę Zając, które pełniły funkcję producentek show. Obie zdecydowały się nie zabierać głosu w sprawie przyczyn rozstania z programem, ale portalowi Wirtulnemedia.pl udało się dotrzeć do źródeł rozstania.

Biuro prasowe TVN wysłało serwisowi komunikat, z którego dowiedzieć możemy się, że produkcja zdecydowała się na zmiany w strukturze zespołu, wskutek których ograniczono liczbę producentów.

Od tej pory główną producentką "Dzień dobry TVN" zostać ma Dorota Malesa. Na ten moment nie wiadomo, czy to koniec zmian, czy też wkrótce dowiedzieć będziemy się mogli o kolejnych rozstaniach w show.

Fot. Jan Bielecki/East News

Hotel Paradise. Te pary wygrały w poprzednich edycjach. Pamiętacie je?

"Hotel Paradise" to polski program telewizyjny typu reality show prowadzony przez Klaudię El Dursi. Pierwszy sezon ukazał się na początku 2020 roku na antenie TVN 7. Okazało się, że produkcja zdobyła szerokie grono odbiorców i tym samym stacja zdecydowała się na kolejne edycje. Dotychczas wyemitowanych zostało 5 sezonów (ostatni zakończył się w czerwcu tego roku), ale już wiadomo, że od 29 sierpnia będziemy mogli oglądać kolejną, już 6 edycję. Przy tej okazji przypominamy wszystkie pary, które wygrały "Hotel Paradise".

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: wirtualnemedia.pl, jastrzabpost.pl

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Kim są córki Jurka Owsiaka? Fot. Kapif

Gwiazdy

WOŚP. Jurek Owsiak ma dwie córki. Jak wyglądają i czym się zajmują?

Czytaj więcej >
Bogusłąw Linda mógł grać u boku sławy. PRL go nie puściła. Fot. Kapif

Gwiazdy

Bogusław Linda u boku legendarnej aktorki. Do akcji wkroczyły służby

Czytaj więcej >
Waldemar Obłoza przyznał się do alkoholizmu. Żałuje swojego wyznania. Fot. Kapif

Gwiazdy

Gwiazdor "Na Wspólnej" walczył z chorobą alkoholową. Dramatyczne wyznanie

Czytaj więcej >
Piotr Kaszewiak, Prawnik, Mecenas, Sprawa dla Reportera, źródło: Facebook

Gwiazdy

Mecenas Kaszewiak ujawnił tajemnicę "Sprawy dla reportera". Widzowie nie mieli pojęcia

Czytaj więcej >
Dominika Gwit została oszukana. Fot. kapif

Gwiazdy

Dominika Gwit dopiero urodziła, a już mierzy się z poważnymi problemami. "Co to jest za trucizna?"

Czytaj więcej >
Marcin Prokop zatańczył jak góal w Dzień dobry TVN. Fot. Kapif

Gwiazdy

"Dzień dobry TVN". Marcina Prokopa poniosło. Tego nie było w scenariuszu

Czytaj więcej >